KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 799 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malvina, Módosítva: 2017. február 17.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online: Avon.hu, 799 Ft

• akár 60 másodperc alatt megszárítja a körömlakkot
  • megakadályozza a körömlakk elkenődését és összegyűrődését
  • hozzájárul a gyönyörűen manikűrözött körmök szépségéhez

Ár: 799 Ft, Eladó: Avon.hu

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Zsanci94

2017. augusztus 2.

Zavar, hogy mindenhova szóródik és teljesen olajos lesz tőle a bőröm. Miután felfújom pár perc után mosom is meg a kezeimet. Enélkül is eltudom képzelni a lakkozást.

Zsanci94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

patty1007

2017. július 20.

Megy mindenhová csak oda nem, ahová kellene. Tényleg megszáradnak a körmeim ha használom, de ez szerintem nem a spray-nek köszönhető, ugyanis ha ráfújom a körmeimre, pontosabban beteríti az egész kézfejet, akkor ettől az olajos spray-től nem is nagyon tudok hozzányúlni semmihez sem, amíg be nem szívódik a bőrömben, ergo időbe telik míg ez is megszárad és annyi idő alatt már a lakk is megszárad. Tökéletes pénzkidobás. Ehelyett van ingyen türelem!!!

patty1007
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 20.

Dallie

2017. június 12.

Természetesen nem 60 másodperc alatt, de rásegít a száradásra, ami nekem különösen jól jön, mert extra türelmetlen vagyok mindig és elmaszatolom.

Dallie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 12.

Fabi95

2017. május 8.

Alaplakk, 2 rétegű színes lakk, fedőlakk....majd várok 5-10 percet és úgy spray-zek. Akkor tökéletes és tényleg megszárítja elkenődés nélkül.

Fabi95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 8.

Kmerci

2017. április 29.

Én már megtanultam hogy ami kevésbé fed lakk inkább várok vele többet hogy megszáradjon úgy hogy lefújom ezzel kicsivel talán jobban szárad, de ha kicsivel több mennyiségű lakk kerül a körmömre akkor ssemmit nem ér rá ez a spray! Nagyon nagyon sokáig olajos foltot hagyok vele ha nem mosom le alaposan! Csak ugye azért vigyázzak azzal is, hogy ne nyomódjon meg a friss lakk a körmömön....szóval nálam kikerülhetetlen hogy ne hagyjak nyomot mindenhol amihez hozzáérek vagy ahová lépek.

Kmerci
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 29.

Luna11

2017. április 21.

Borzalmas! Nem szárad meg tőle a körömlakk, csak a lakk felszíne, de a felszín alatt ugyan olyan marad az állaga, ezért ugyanúgy várnia kell az embernek, amíg rendesen megszárad. Ezért jobban jársz ha simán kivárod, hogy megszáradjon a lakk. És az is nagyon idegesítő, hogy nagyon olajos marad utána az ujjad, amit nem tudsz letörölni, mert a lakk még szárad, és ha letörlöd, akkor a lakkot is leszeded. Rémes egy termék. Senki se vegye meg semmilyen körülmények között!!!

Luna11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 21.

Evelyn31

2017. március 14.

Régebben használtam,most már körmös csinálja a körmeimet.Szerintem jó,én szerettem használni,még mindig van belőle....bár lehet a szav.ideje már lejárt. :)

Evelyn31
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

emeseee6

2017. március 3.

Régebben használtam,mikor még nem volt műkörmöm. Hát nekem annyira bejött,hogy hozzá se kezdtem enélkül,tényleg megszárította 1-2 perc alatt,imádtam.

emeseee6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 3.

AppleMaple

2017. február 7.

Mivel szerintem az avon összes körmökre való terméke nem ér egy petákot sem, igy van ez a körömlakkszárító sprayvel is. Cseppet sem hatásos.

AppleMaple
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 7.

rLau88

2016. november 24.

Nagyon olajos érzés, utána kezet akarok mosni. De szerintem gyorsabban szárad tőle a lakk, ha nem is 60 másodperc de talán a felére csökkenti az időt. Mindig belenyúlok, nem bírom kivárni, hogy megszáradjon mert csalóka mintha már megszáradna de nem és akkor kb. kezdhetem előröl. De ezzel befújom és pár perc után már jó. Kár, hogy ennyire olajos ezért csak 4 csillag.
Akciósan rendeltem úgy kb. 700 Ft volt, szerintem annyit megér mert sokáig elég. Rendes áron nem venném meg.

rLau88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 24.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Ethylhexyl Palmitate, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Illatanyagok: Isopropyl Alcohol, Ethylhexyl Palmitate, Parfum / Fragrance