KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   899 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malvina, Módosítva: 2017. február 17.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

• akár 60 másodperc alatt megszárítja a körömlakkot
  • megakadályozza a körömlakk elkenődését és összegyűrődését
  • hozzájárul a gyönyörűen manikűrözött körmök szépségéhez

Avon Nail Experts Gyors Száradást Kölcsönző Spray
Ár: 500 Ft , Eladó: erika88
Állapot: 2x használt, Helyszín: Orosháza, fizetés: Banki utalás után postázom
Krémmánia Kedvencek a -től
Kmerci

2017. április 29.

Én már megtanultam hogy ami kevésbé fed lakk inkább várok vele többet hogy megszáradjon úgy hogy lefújom ezzel kicsivel talán jobban szárad, de ha kicsivel több mennyiségű lakk kerül a körmömre akkor ssemmit nem ér rá ez a spray! Nagyon nagyon sokáig olajos foltot hagyok vele ha nem mosom le alaposan! Csak ugye azért vigyázzak azzal is, hogy ne nyomódjon meg a friss lakk a körmömön....szóval nálam kikerülhetetlen hogy ne hagyjak nyomot mindenhol amihez hozzáérek vagy ahová lépek.

Kmerci
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 29.

Luna11

2017. április 21.

Borzalmas! Nem szárad meg tőle a körömlakk, csak a lakk felszíne, de a felszín alatt ugyan olyan marad az állaga, ezért ugyanúgy várnia kell az embernek, amíg rendesen megszárad. Ezért jobban jársz ha simán kivárod, hogy megszáradjon a lakk. És az is nagyon idegesítő, hogy nagyon olajos marad utána az ujjad, amit nem tudsz letörölni, mert a lakk még szárad, és ha letörlöd, akkor a lakkot is leszeded. Rémes egy termék. Senki se vegye meg semmilyen körülmények között!!!

Luna11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 21.

Evelyn31

2017. március 14.

Régebben használtam,most már körmös csinálja a körmeimet.Szerintem jó,én szerettem használni,még mindig van belőle....bár lehet a szav.ideje már lejárt. :)

Evelyn31
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

emeseee6

2017. március 3.

Régebben használtam,mikor még nem volt műkörmöm. Hát nekem annyira bejött,hogy hozzá se kezdtem enélkül,tényleg megszárította 1-2 perc alatt,imádtam.

emeseee6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 3.

AppleMaple

2017. február 7.

Mivel szerintem az avon összes körmökre való terméke nem ér egy petákot sem, igy van ez a körömlakkszárító sprayvel is. Cseppet sem hatásos.

AppleMaple
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 7.

rLau88

2016. november 24.

Nagyon olajos érzés, utána kezet akarok mosni. De szerintem gyorsabban szárad tőle a lakk, ha nem is 60 másodperc de talán a felére csökkenti az időt. Mindig belenyúlok, nem bírom kivárni, hogy megszáradjon mert csalóka mintha már megszáradna de nem és akkor kb. kezdhetem előröl. De ezzel befújom és pár perc után már jó. Kár, hogy ennyire olajos ezért csak 4 csillag.
Akciósan rendeltem úgy kb. 700 Ft volt, szerintem annyit megér mert sokáig elég. Rendes áron nem venném meg.

rLau88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 24.

Gingerian01

2016. november 2.

Szörnyű....:/ nekem egyáltalán nem segíti a szárítást, és egy perc után le akarom mosni mindenáron, mert annyira olajos, hogy egyszerűen használhatatlanná válik a kezem akár egy órára is, amennyiben nem mosom le...nem éri meg megvenni szerintem , max köröm és ujj ápolásra jó, meg az illata finom, ezért 2 csillag, pedig 1-et érdemelne.

Gingerian01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 2.

Enne

2016. augusztus 18.

Nagyon szeretem használni! Tegnap is segítségemre volt a manikűrözésben! Akkor fújom a körmeimre, amikor az utolsó (általában 3) réteggel is végzek, és úgy már nehezen szárad meg, de ezt ráfújom és szerintem gyorsítja a folyamatot. Lehet, hogy tényleg placebo, és azért érzem így, mert olajos kézzel még kevésbé nyúlkálok, de végülis mindegy is, mivel dolgozik, a lényeg, hogy beválik! Imádom az illatát is! A porlasztása nem gazdaságos, mindenhová kerül belőle, még az asztalra és a padlóra is, ezért csak 4 csillagot érdemel.

Enne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

Csibedli

2016. augusztus 18.

Szerintem hozza amit ígér, csak az nem tetszik, hogy szilikon és parafinolaj van benne.

Csibedli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

Banszky

2016. július 13.

Csatlakozom az elöttem szólókhoz. Elsőre azt gondolja az ember,hogy szuper cucc és megszáradt de csak az olajos érzet miatt nem mersz megfogni semmit. Amikor meg megmosom a kezem és megtörlöm akkor vagy lejön a lakk vagy "belegyűrődik" a törölköző nyoma. Ja és büdös!

Banszky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 13.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Ethylhexyl Palmitate, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Illatanyagok: Isopropyl Alcohol, Ethylhexyl Palmitate, Parfum / Fragrance