KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   699 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 699 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malvina, Módosítva: 2017. február 17.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online: Avon.hu, 699 Ft

• akár 60 másodperc alatt megszárítja a körömlakkot
  • megakadályozza a körömlakk elkenődését és összegyűrődését
  • hozzájárul a gyönyörűen manikűrözött körmök szépségéhez

Ár: 699 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

orsipanka

2018. május 8.

Egy besűrűsödött NYC lakkhoz használtam, ami új korában gyorsan száradt, de most már két rétegben elég vastag, így lassan is szárad. Befújtam, tényleg olajos, utána még 15 percet vártam, majd lefeküdtem. Reggelre párnamintás lett a körmöm, azaz a fél perc száradást ígérő spray 15 perc alatt sem szárította meg a lakkot. Csalódtam benne, egy ilyennek nem csak az amúgy is gyorsan száradó lakkoknál kellene működni, hanem a nehezebb esetekben is.

orsipanka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

vszilvia93

2018. február 22.

Nagyon hasznos ha nincs idő kivárni a több réteg lakk száradását. Szuper termék. De mosdó felett érdemes használni, mert az anyagon foltot hagy, a padló meg csúszóssá válik tőle.

vszilvia93
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

Domi1993

2018. február 19.

Én nagyon szeretem ezt a sprayt, nekem alapkellék, hiszen türelmetlen vagyok körömfestés után, rendszerint belenyúlok dolgokba, ezzel elrontva a friss festést. Egyáltlaán nem zavar, hogy picit olajos, legalább ápolja a köröm körüli bőrt is :) A száradási időt lényegesen rövidíti, és kb 10centiről szoktam fújni az összes körmömre egyszerre, így nem maszatolódik el a körmöm. Most rendeltem újra, mert az első már fogyófélben volt :)

Domi1993
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

Annis

2018. január 13.

Semmirekellő lötty! Azzal itatnám meg, aki "feltalálta".
Foltot hagy, és nem hogy szárítana, nekem rendesen oldja a körömlakkot. Pedig direkt avonos körömlakkal próbáltam ki.

Annis
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

Semmirekellő lötty! Azzal itatnám meg, aki "feltalálta".

Antonietta

2018. január 10.

Sokat nem segít a száradáson, minden tiszta olajos lesz a körmömön kívül, ami nem nagyon akar beszívódni.

Antonietta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 10.

zdoreebaba

2017. december 27.

Érdekes módon nekem ez a termék végképp nem jött be. Itthon szoktam használni sima, egyszerű körömlakkok mellé, de nem tapasztaltam, hogy gyorsabban száradna tőle a lakk. Talán a legeslegújabb lakkoknál bejött de több idő kellett 60 másodpercnél. A körmösöm is ugyanezt használja géllakkok mellé és amikor az én körmeimet is csinálta ezzel fújkált be. Ő sikerrel járt. Fogok még egy kicsit kísérletezni vele, bár én pénzkidobásnak tartom és megbántam, hogy megvettem. Aki használja, annak ajánlom, hogy nyitott ablaknál fújkálja, vagy forduljon el, mert beszívva káros!

zdoreebaba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 27.

villikukka

2017. november 21.

Nekem csalódás, mert nagyon kellemetlen, ahogy minden olajos lesz tőle. Picit jobban szárad tőle a lakk, ezért biztos elhasználom, nem teljes pénzkidobás, de nekem a száritó cseppek sokkal jobban beváltak, azzal nincs ennyi maszatolás és nem kell háromszor kezet mosni.

villikukka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

tenagi

2017. október 16.

Akciósan vettem, úgy megéri. Segíti a körömlakk felületi száradását, igaz a 60 mp-es idő, amit írnak, az erős túlzás. Szerintem hasznos kis cucc. :) Engem az olajos hatás nem zavar egyáltalán, hiszen száraz a bőröm és nagyon gyorsan beszívja, így hidratálnom sem kell a körömágyaimat lakkozás után.

tenagi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

Zsanci94

2017. augusztus 2.

Zavar, hogy mindenhova szóródik és teljesen olajos lesz tőle a bőröm. Miután felfújom pár perc után mosom is meg a kezeimet. Enélkül is eltudom képzelni a lakkozást.

Zsanci94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

patty1007

2017. július 20.

Megy mindenhová csak oda nem, ahová kellene. Tényleg megszáradnak a körmeim ha használom, de ez szerintem nem a spray-nek köszönhető, ugyanis ha ráfújom a körmeimre, pontosabban beteríti az egész kézfejet, akkor ettől az olajos spray-től nem is nagyon tudok hozzányúlni semmihez sem, amíg be nem szívódik a bőrömben, ergo időbe telik míg ez is megszárad és annyi idő alatt már a lakk is megszárad. Tökéletes pénzkidobás. Ehelyett van ingyen türelem!!!

patty1007
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 20.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Ethylhexyl Palmitate, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Illatanyagok: Isopropyl Alcohol, Ethylhexyl Palmitate, Parfum / Fragrance