KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 799 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malvina, Módosítva: 2017. február 17.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online: Avon.hu, 799 Ft

• akár 60 másodperc alatt megszárítja a körömlakkot
  • megakadályozza a körömlakk elkenődését és összegyűrődését
  • hozzájárul a gyönyörűen manikűrözött körmök szépségéhez

Ár: 799 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

dynah13

2018. július 23.

Borzaszto, nem segit szaradni, inkabb elkenodik tole a lakk, es nagyon olajos lesz tole minden. Probaltam tobbfele lakkal, elotte kicsit es sokat varva, mindehogy rossz. Kb tobbet er, ha nem fujtam be ezzel, magatol gyorsabban megszarad.

dynah13
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

ruszkair90

2018. július 17.

Számomra ez a termék egy csalódás volt, nem száradt gyorsabban egy pillanatig sem.

ruszkair90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

Zizi99

2018. június 21.

Használati utasítása: “várj, míg körömlakkod megszárad. Vékony rétegben fújd a spray-t a körömlakkra, majd várj 30 másodpercet.” Ja basszus, így én is adok el csodalötyit, hogy száraz lakkra fújatom a szárítót...pfff....
Még az a szerencse, hogy a lábamon próbáltam ki...moshattam alaposan a padlót utána, mert csupa olaj lett minden. Nem tudom, hogy segíti e a száradást, de ha segíti is, inkább várok. Az egyetlen pozitívuma, hogy a bőrömről így nagyon könnyen lejött a rossz helyre került lakk, de ennyi erővel salátaolajat is fújhattam volna rá.

Zizi99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 21.

AVP

Korcsoport: >54
2018. június 9.

Leginkább csak akkor használom, ha nagyon siettetném a száradási időt, nem állandóan. Nekem nagyon gyorsan megszárítja a lakkot, de az is igaz, h nem provokálom ki utána, h milyen mélységben lett hatásos, hanem picit óvatos vagyok továbbra is (sokkal kevésbé, mint nélküle). Elégedett vagyok vele, amire vettem, azt hozza. Valóban olajos és szóródik, de ez egy háztartási papírtörlővel kivédhető kéz/lábfej alá helyezve, engem nem zavar. :)

AVP
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. június 9.

Nuti88

2018. június 6.

Az a legnagyobb problémám, hogy kilakkozom a körmöm és nem bírok nyugton ülni addig, amíg megszárad vagy lefekvés előtt lakkozok.
Kipróbáltam és bevált.
Lefekvés előtt lakkoztam, vártam egy kicsit, hogy száradjon (ahogy rá is van írva, kB. 10 perc), lefújtam, és reggelre sem elkenődve, sem anyag minta belenyomódva, tökéletes.

Nuti88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 6.

Kipróbáltam és bevált.

orsipanka

2018. május 8.

Egy besűrűsödött NYC lakkhoz használtam, ami új korában gyorsan száradt, de most már két rétegben elég vastag, így lassan is szárad. Befújtam, tényleg olajos, utána még 15 percet vártam, majd lefeküdtem. Reggelre párnamintás lett a körmöm, azaz a fél perc száradást ígérő spray 15 perc alatt sem szárította meg a lakkot. Csalódtam benne, egy ilyennek nem csak az amúgy is gyorsan száradó lakkoknál kellene működni, hanem a nehezebb esetekben is.

orsipanka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

vszilvia93

2018. február 22.

Nagyon hasznos ha nincs idő kivárni a több réteg lakk száradását. Szuper termék. De mosdó felett érdemes használni, mert az anyagon foltot hagy, a padló meg csúszóssá válik tőle.

vszilvia93
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

Domi1993

2018. február 19.

Én nagyon szeretem ezt a sprayt, nekem alapkellék, hiszen türelmetlen vagyok körömfestés után, rendszerint belenyúlok dolgokba, ezzel elrontva a friss festést. Egyáltlaán nem zavar, hogy picit olajos, legalább ápolja a köröm körüli bőrt is :) A száradási időt lényegesen rövidíti, és kb 10centiről szoktam fújni az összes körmömre egyszerre, így nem maszatolódik el a körmöm. Most rendeltem újra, mert az első már fogyófélben volt :)

Domi1993
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

Annis

2018. január 13.

Semmirekellő lötty! Azzal itatnám meg, aki "feltalálta".
Foltot hagy, és nem hogy szárítana, nekem rendesen oldja a körömlakkot. Pedig direkt avonos körömlakkal próbáltam ki.

Annis
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

Semmirekellő lötty! Azzal itatnám meg, aki "feltalálta".

Antonietta

2018. január 10.

Sokat nem segít a száradáson, minden tiszta olajos lesz a körmömön kívül, ami nem nagyon akar beszívódni.

Antonietta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 10.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Ethylhexyl Palmitate, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Illatanyagok: Isopropyl Alcohol, Ethylhexyl Palmitate, Parfum / Fragrance