Avon

Ár:   599 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: rammy717, az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2017. augusztus 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Hatékonyan eltávolítja a vízálló sminket az arcról.

• gyengéd, nem irritálja a szemeket
  • nem hagy ragadós érzete

Ár: 450 + posta vagy foxpost , Eladó: kencecica
Állapot: 1szer kipróbált, Helyszín: --, fizetés: Előre utalással posta vagy foxpost
Alexandra024

2018. augusztus 10.

Nagyon olajos marad utána a bőröm, hiába rázom össze rendesen. Nem veszem többet. Annyira nem vitte le jól a sminket szerintem.

Alexandra024
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

fethadri

2018. július 30.

Kis kiszereléséhez képest drága, de jó sminklemosó. Leginkább szemkörnyékre használom és bevált.

fethadri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

dynah13

2018. július 15.

Jo kis sminklemoso volt ez, szerettem hasznalni. Akkoriban meg nem olyan gyakran sminkeltem magam, de mindig mindent szepen lehozott. Engem az olajos erzet sem zavart, egy ketfazisu lemoso ilyen. Amikor elfogyott, nem vettem ujra, mert addigra valahonnan lett masikfele (akcioban vettem masfajtat), idovel pedig epitett muszmepillam lett, ami miatt az olajos lemosokat kerulom (legalabbis a szememre). De egyebkent nem rossz termek :)

dynah13
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 15.

chupachups

2018. június 11.

Nagyon alaposan tisztít, ami nem tetszik benne, hogy hatalmas a palack szája ami nem valami praktikus valamint nagyon olajos érzetet hagy a bőrön, ez alapos arctisztítással orvosolható, de emiatt muszáj levonnom egy csillagot:/ ami viszont hatalmas pozitívom, hogy méretéhez képest egészen sokáig kitart!:)

chupachups
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 11.

pszandi7

2018. április 18.

A legjobb szemfestéklemosó, amit valaha próbáltam. Kíméletes és nagyon hatásos, szépen és könnyedén leszedi a vízálló sminket is. Nem irritálja a szemem és nem zavaró az olajos állag, utána áttörlöm miccellás vízzel és kész is. Egyetlen negatívum a kiszerelés és az adagolás megoldása, túl nagy a szája és van, hogy egyszerre sok jön ki belőle.

pszandi7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

katuc77

2018. március 14.

Még soha nem használtam olajos szemfesték lemosót, tartottam az állagától, az olajos érzéstől. Aztán megláttam ezt a kis kiszerelésűt a katalógusban, gondoltam, teszek vele egy próbát. Nagyon kevés kell belőle a vattakorongra, nagyon alapos munkát végez, tényleg gyorsan és kíméletesen eltávolítja a legmakacsabb spirált is. Egyáltalán nem hagy nagyon olajos érzést maga után, de amúgy is végig szoktam menni az egész arcomon micellás vízzel, így mindent eltávolítok. Egyet sajnálok, hogy olyan nagy az üveg szája. Óvatosan kell bánni vele, amikor öntjük a vattakorongra

katuc77
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 14.

Franciacsaj

2018. március 14.

Mindenféle festéket megfelelően távolít el az arcomról, csak sajnálom, hogy ilyen kis kiszerelésben kapható és ahhoz képest drágállom egy picit.

Franciacsaj
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.

SimonKrisztike

2018. március 3.

Nagyon jó.Szèpen leszedi mèg a koromfekete szempilla spirálomat is! Tökèletes,szèp összetevőkkel,mivel èn kókuszolajjal is elszoktam tàvolítani a sminkemet abszolút nem zavar az olajos èrzet.Nagyon jó áron nagyon jó termèk.

SimonKrisztike
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 3.

Jeanette88

2017. november 15.

A sminket lehozza, de valamiért én mégis a krémes változatára szavazok.
Fura az olajos érzés a szemem körül a használat után.
Picike a kiszerelése, és van hogy túlságosan megdöntöm és több kimegy mint kéne a vattakorongra.
Kéne erre is egy ilyen kis szűkített fej. :)
Az árához képest teljesen jól teljesít.

Jeanette88
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

A sminket lehozza, de valamiért én mégis a krémes változatára szavazok.
Fura az olajos érzés a szemem körül a használat után.
Kéne erre is egy ilyen kis szűkített fej. :)
Az árához képest teljesen jól teljesít.

Vicus7

2017. november 5.

Kellemes csalódás. Szerintem jól eltávolítja a sminket, de a szemet tényleg csípi, így vigyázni kell vele.

Vicus7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 5.

Hidratálók: Propanediol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.