KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 1299 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. április 18.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: Avon.hu, 1299 Ft

Az Avon True Nutra Effects frissítő arctisztító gél mélyen tisztítja a pórusokat és könnyedén távolítja el a sminket. Minden bőrtípusra, életkortól függetlenül.

Ár: 1299 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

kissdzs

2018. május 15.

Az eddigi legjobb gél állagú arctisztító amit használtam. Felfrissít és nem szárít. Smink lemosásra nem ajánlom,viszont micellás víz után, és reggeli arcmosáshoz kiváló.

kissdzs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 15.

Bonzee

2018. március 2.

Na, Őt nagyon kedvelem. Jól sikerült cucc - ezért is nem értem, hogy a vele egy családba tartozó micellás víz hogy lett olyan jellegtelen.
Ez teljesen rendben van.

Bonzee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 2.

Ez teljesen rendben van.

Baabbii95

2017. október 11.

Imádom! 5*
Egy barátnőmnél próbáltam ki és egyből megrendeltem én is. Minden nap haszálom.
A termék leírás nem hazudik.

Baabbii95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 11.

Imádom! 5*
Egy barátnőmnél próbáltam ki és egyből megrendeltem én is. Minden nap haszálom.
A termék leírás nem hazudik.