KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   899 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 899 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: maradok, Módosítva: 2018. január 5.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Avon.hu, 899 Ft

Matt arcbőr és hosszantartó hidratáltság minden korosztály számára! Találd meg a bőrödnek legmegfelelőbb tápanyagforrást az akív hatóanyagok révén, melyeket a magvak - a természet valódi forrásai - szolgáltatnak! Az AVON True Nutra Effects bőrápoló termékekben a különböző magkivonatokban található erő segít, hogy bőröd hidratáltabbá, tápláltabbá és élettel telibbé válhasson.

Ár: 899 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kissdzs

2018. május 15.

Egy flakonnal használtam el belőle, szépen tisztít és nem szárít. Újra nem venném, mert az arctisztító gél ebből a termékcsaládból jobban bejött.

kissdzs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 15.

pattelin

2018. május 9.

Hááát, igazából csak kipróbáltam, mert nem szeretem a habzó arctisztítókat az állaguk miatt. Aztán meglepően tetszett! Olyan puha, olyan sima lett tőle az arcom! Így azóta még kipróbáltam 5-6-szor! :) Alaposan tisztít és nem hagy ragacsos utóérzetet! A micellás víz után használtam és a kettő együtt tényleg szuper!

pattelin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 9.

kinga180

2018. március 14.

Minden este ezt használom micellás víz után. Nagyon szeretem a kombinált bőrömre kiváló. Egy akció keretein belül be is táraztam belőle.

kinga180
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 14.

Tanja88

Korcsoport: < 18
2017. november 18.

Félve vettem meg, mert nagyon kényes az arcbőröm és nem szeretem nyúzni mindenféle tisztítóval. Legnagyobb meglepetésemre nekem jobban bevált, mint a micellás víz! Nagyon kellemes illata van, nem csípi a szemem se arcom és tökéletesen leszedi a sminkem még a szememről is. biztos újra veszem!

UI.: Az arcbőröm nem lesz sokáig matt tőle, de tisztának és puhának érzem, ami szerintem fontosabb.

Tanja88
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 18.

Nica77

2017. október 22.

Sziasztok, valaki aki tudja feltölti az összetevőket? Nagyon segítene, nem merem megvenni úgy hogy nem tudom milyenek az
összetevők. Köszi szépen :)

Nica77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 22.

összetevők. Köszi szépen :)

vadaszokutambolkotrodj

2017. szeptember 20.

Véletlenül rendeltem, a másik habzó arclemosót szerettem volna, ez lett belőle...Aggódtam, hogy az érzékeny és száraz arcbőrömnek nem fog tetszeni, de ha már megvolt kipróbáltam. Szerencsére nem irritál és nem is húzódik tőle az arcom, viszont nagyon szépen tisztít. Először micellás vízzel leszedem a sminkem, áttörlöm az arcom, aztán ezzel lemosom. Hajlamos vagyok gyulladt pattikra is, amióta ezt a kombót használom, csak mensi előtt jönnek ki, amúgy nagyon szép az arcbőröm. Sokáig elég, praktikus, tartós, jó :)

vadaszokutambolkotrodj
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Adél Zsanna

2017. augusztus 31.

Személy szerint nagyon szeretem a habzó lemosókat, nekem kényelmesebb ezzel lemosni a sminkem, megtisztítani a bőröm. Ezt a változatot ajánlásra rendeltem meg és nagyon-nagyon elégedett vagyok vele. Csodaszépen leszedi a sminket, megtisztítja a bőröm, nem irritál, nem húzódik utána a bőröm és lehúzta a gyulladásokat is olykor, 2 pumpa bőven elég, nagyon kiadós is ezáltal, 2 hónapja használom kb és félig van! Döbbenetes!
Érzékeny de zsíros kombinált a bőrtípusom :)

Adél Zsanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

Érzékeny de zsíros kombinált a bőrtípusom :)

katuc77

2017. július 3.

Nagyon szeretem a habzó arctisztítókat, mert valóban sokkal kényelmesebb a használatuk, mint egy tejnek vagy zselének. Szeretem ezt a terméket is, mert nem szárítja a bőrömet, nem húzódik a használata után. Egy pumpálásnyi elég az én arcomra úgy, hogy előtte sminklemosó tejjel leszedem a szemsminket. Szerintem azzal nem bánna el, pedig nem használok vízálló spirált vagy tust. Így elég sokáig kitart egy flakon. Utána azért még átmegyek az arcomon micellás vizes pamaccsal, hogy maximálisan megtisztuljon a bőröm. Nem tökéletes, mert hagy maga után még egy kevés leszedni valót, de szerintem akciós áron mindenképpen megéri kipróbálni. Én rendeltem is belőle egy következő adagot.

katuc77
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: PEG-8, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Az azték zsálya (ismertebb nevén a chia) magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint  bőrpuhító (emollient) és bőrkondícionáló hatású összetevő. A chiamag az egyik leggazdagabb természetes forrása az omega-3 zsírsavaknak, ezért gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van, valamint segít a bőr rugalmasságának fenntartásában.