KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 1299 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. április 18.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Avon.hu, 1299 Ft

Matt arcbőr és hosszantartó hidratáltság minden korosztály számára! Találd meg a bőrödnek legmegfelelőbb tápanyagforrást az akív hatóanyagok révén, melyeket a magvak - a természet valódi forrásai - szolgáltatnak! Az AVON True Nutra Effects bőrápoló termékekben a különböző magkivonatokban található erő segít, hogy bőröd hidratáltabbá, tápláltabbá és élettel telibbé válhasson.

Ár: 1299 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

katuc77

2017. július 3.

Nagyon szeretem a habzó arctisztítókat, mert valóban sokkal kényelmesebb a használatuk, mint egy tejnek vagy zselének. Szeretem ezt a terméket is, mert nem szárítja a bőrömet, nem húzódik a használata után. Egy pumpálásnyi elég az én arcomra úgy, hogy előtte sminklemosó tejjel leszedem a szemsminket. Szerintem azzal nem bánna el, pedig nem használok vízálló spirált vagy tust. Így elég sokáig kitart egy flakon. Utána azért még átmegyek az arcomon micellás vizes pamaccsal, hogy maximálisan megtisztuljon a bőröm. Nem tökéletes, mert hagy maga után még egy kevés leszedni valót, de szerintem akciós áron mindenképpen megéri kipróbálni. Én rendeltem is belőle egy következő adagot.

katuc77
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 3.