KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 999 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. április 18.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Avon.hu, 999 Ft

Hosszantartó hidratálás és táplálás minden korosztály számára! Találd meg a bőrödnek legmegfelelőbb tápanyagforrást az akív hatóanyagok révén, melyeket a magvak - a természet valódi forrásai - szolgáltatnak! Az AVON True Nutra Effects bőrápoló termékekben a különböző magkivonatokban található erő segít, hogy bőröd hidratáltabbá, tápláltabbá és élettel telibbé válhasson.

Ár: 999 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 700 Ft , Eladó: OKriszTina
Állapot: Több mint félig van, Helyszín: Budapest, fizetés: banki átutalás, foxpost, személyes átvétel

Hatsumomo

Korcsoport: < 18
2017. május 7.

Nekem bejött ez a tonik. FONTOS, hogy használat előtt tényleg rázzuk fel, mert nagy a különbség utána. Az illata kellemes, olyan mint a krém párja amit használok. Nekem nem csípet használatkor.. Ár - Érték arányba megéri, Ha a bolti árakhoz viszonyítom, de szerintem én mindig csak leárazáskor fogok belőle betárazni.

Hatsumomo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. május 7.

Fabi95

2017. május 3.

Nagyon alkoholos! Néha a pattanásaimat is csípi. Mattítani mattít, de milyen áron.....

Fabi95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 3.