KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. április 18.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Hosszantartó hidratálás és táplálás minden korosztály számára! Találd meg a bőrödnek legmegfelelőbb tápanyagforrást az akív hatóanyagok révén, melyeket a magvak - a természet valódi forrásai - szolgáltatnak! Az AVON True Nutra Effects bőrápoló termékekben a különböző magkivonatokban található erő segít, hogy bőröd hidratáltabbá, tápláltabbá és élettel telibbé válhasson.

Hatsumomo

Korcsoport: < 18
2017. május 7.

Nekem bejött ez a tonik. FONTOS, hogy használat előtt tényleg rázzuk fel, mert nagy a különbség utána. Az illata kellemes, olyan mint a krém párja amit használok. Nekem nem csípet használatkor.. Ár - Érték arányba megéri, Ha a bolti árakhoz viszonyítom, de szerintem én mindig csak leárazáskor fogok belőle betárazni.

Hatsumomo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. május 7.

Fabi95

2017. május 3.

Nagyon alkoholos! Néha a pattanásaimat is csípi. Mattítani mattít, de milyen áron.....

Fabi95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 3.