KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 999 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. április 19.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: Avon.hu, 999 Ft

Hatékonyan tisztít, eltávolítja még a vízálló sminket is; frissíti és nyugtatja a bőrt. Minden bőrtípusra; életkortól függetlenül használható. Aktív összetevőkkel - mosódió-kivonattal.

Ár: 999 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Annojka

2018. március 1.

Smink lemosasra nem a legalkalmasabb mivel eleg sok ido amire sikerul egy nappali sminket eltavolitani vele,ejszakaival meg se mertem probalkozni.De ha kicsit felfrissitenem az arcom napkozben,arra teljesen jo. Egesz szepen apolja a borom. Megerdemli azt a 4 csillagot.

Annojka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 1.

pattelin

2018. február 22.

Elégedett vagyok ezzel az arctisztítóval. Könnyen leszedi a sminket. Nem hagy ragacsos, kellemetlen érzést maga után. Az ára is megfelelő. Vegyes, zsíros bőrre is jó.

pattelin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

Lilium

Korcsoport: < 18
2017. november 11.

Az egy dolog, hogy a sminket alig szedi le (és azt is vagy fél év alatt), de legalább ne égne az arcbőröm tőle.. Érzékeny bőrűek, messziről kerüljétek!

Lilium
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 11.

zonga

2017. október 26.

Nem lettünk nagy barátok. Különösebb bajom nincs vele, de semmi extra, ennél sokkal jobb sminklemosók is vannak. Az állaga nekem kevésbé tetszik, nem éreztem, hogy mindent leszedne az arcomról.

zonga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 26.

malnacskakingu

2017. október 2.

Szépen tisztít, bár a Rival de Loop-os matt szájfényt nehezen mossa le. Nem irritál. Én az illatát meggynek érzem. :)

malnacskakingu
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 2.

LengyelB

2017. szeptember 19.

Én kimondottan sminkeltávolításra szoktam használni esténként (reggel a Nutra mattító tonikját használom). 2 db nedves vattakorongra szoktam rácsepegtetni, amiket pár pillanatra rajtahagyok a csukott szemhéjaimon, pár tapogató mozdulatot követően maradéktalanul eltávolítja még a vízálló spirált is. Ugyanez vonatkozik az alapozóra és a púderre is. A szempillákhoz, bőrhöz nagyon kíméletes, nem irritál, én személy szerint hidratáltabbnak érzem az arcbőröm használat után. Nem képez plusz mitesszert, pattanást. Legalább 4-5 tégellyel elhasználtam már (bevezetése óta ragaszkodom hozzá :) ), nagyon bevált. Kedvező ára csak hab a tortán.

LengyelB
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

c_andersen

2017. szeptember 11.

Az enyém vagy megbüdösödött vagy eleve az volt csak nem vettem észre... egyelőre nem érzékeny rá a bőröm, lehet mégsem romlott meg? De nem szedi le tökéletesen a sminket.

c_andersen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Hatsumomo

Korcsoport: < 18
2017. május 7.

Egy akció keretein belűl jutottam hozzá egész jó áron. Valahogy a mattító párja jobban tetszik, de azért ez is Egy jó darab. Használatkor érzem, hogy frissít, emellett semi mást nem. Nem mint hatásra, hanem mint illat. Lehet, hogy csak nekem, de nincs semi illata. Ha megint lesz valami akció Lehet, hogy újra rendelem, de Ha választhatnék akkor inkább a mattító változat..

Hatsumomo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. május 7.