KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. április 19.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Hatékonyan tisztít, eltávolítja még a vízálló sminket is; frissíti és nyugtatja a bőrt. Minden bőrtípusra; életkortól függetlenül használható. Aktív összetevőkkel - mosódió-kivonattal.

Krémmánia Kedvencek a -től
Hatsumomo

Korcsoport: < 18
2017. május 7.

Egy akció keretein belűl jutottam hozzá egész jó áron. Valahogy a mattító párja jobban tetszik, de azért ez is Egy jó darab. Használatkor érzem, hogy frissít, emellett semi mást nem. Nem mint hatásra, hanem mint illat. Lehet, hogy csak nekem, de nincs semi illata. Ha megint lesz valami akció Lehet, hogy újra rendelem, de Ha választhatnék akkor inkább a mattító változat..

Hatsumomo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. május 7.