KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   899 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 999 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: bettina28, Módosítva: 2017. október 12.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online: Avon.hu, 999 Ft

Találd meg a bőrödnek legmegfelelőbb tápanyagforrást az akív hatóanyagok révén, melyeket a magvak - a természet valódi forrásai - szolgáltatnak! Az Avon Nutra Effects bőrápoló termékekben a különböző magkivonatokban található erő segít, hogy bőröd hidratáltabbá, tápláltabbá és élettel telibbé válhasson.

• hidratálja és halványan színezi a bőrt, így azonnali segítséget nyújt a bőrhibák elfedésére, miközben ragyogóbbá varázsolja az arcot
  • fáradt, fakó arcbőrre ajánlott
  • parabén-, ftalát- és színezékmentes
  • allergológiailag tesztelt
  • érzékeny bőrre is ajánlott

Ár: 999 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

pappveronika30

2018. május 25.

Nem jött be.. Miután bekentem szép lett de vártam fél órát és bumm... narancssárga lett tőle a fejem. Többször is próbálgattam de sehogy sem lett jobb..Kuka sajnos :/

pappveronika30
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 25.

Caty88

2018. május 25.

Maximálisan meg vagyok elégedve ezzel a termékkel. Mondjuk nekem nincsenek nagy problémáim a bőrömmel, így elég az a fedés is, amit ez a termék produkál.

Caty88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

dandy93

2018. április 17.

Sajnos nekem nagyon nem vált be. Hófehér (na jó, fehér alapon pirosas és halványbarna heges) bőröm van, ez a termék színben egyáltalán nem illik hozzá, akárhogyan is próbálom meg eloszlatni, rosszul sikerült önbarnítós hatása lesz... Nem mellesleg zsírosan fénylik, és csúnya pattanásokat hoz ki rajtam, így nálam kuka.

dandy93
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

sfreku

2018. április 9.

Kevésbé problémás, enyhén zsíros és néhol száraz bőrömre nehezen találok megfelelő alapozót vagy bb krémet ami nem maszk hatású és nem kelt fullasztó érzetet az arcomra kenve.. Mivel a korán kelés nem az erősségem és ez sajna már meglátszik az arcomon olyasvalamit kerestem ami ezen is segít. Én smink szivaccsal szoktam felvinni, számomra tökéletesen fed, jól hidratál, és valóban kicsit frissebb, üdébb az arcom!:) A garnier 3 az 1-ben arclemosó használata után szoktam felvinni és engem meg győzőt!! Bátran ajánlom !!:)

update : kicsit le kell pontozzam..:( nagyon fénylik az arcom a felkenés után, olyan mintha olajos bödönbe dugtam volna a fejem, ha le púderezem türheető de nem azt vártam volna hosszú távon..

sfreku
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 9.

tlilla100

2018. március 12.

Az egyetlen Avon termék, amit szeretek és megéri az árát. :) Ragyogó, kicsit napbarnított lesz tőle az arcom.
Az árát viszont módosítani kellene, most olyan 1400 forint körül van.

tlilla100
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

Az árát viszont módosítani kellene, most olyan 1400 forint körül van.

Telekp99

2018. február 25.

Én 2 tubust is elhasználtam belőle, bár hozzáteszem, hogy nem rendeltetésszerűen használtam. A kezemmel vittem fel, mert ha ecsettel vagy szivaccsal dolgoztam nem lett szép és utána használtam egy leheletnyi púdert. Nekem önmagában is olajosan fénylik a bőröm tehát nem a legjobb ötlet lett volna magában használni. Rendeléskor azt gondoltam, hogy egy egészséges ragyogást ad, de nem, szóval nekem csak púderrel működött jól. Pont ezért elég gyorsan meg voltam a művelettel és nem is volt "nehéz" a bőrömnek. Szóval rászolgált a 4 csillagomra :)

Telekp99
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 25.

Scisaili

2018. február 25.

Gondoltam veszek egyet és nyár előtt kipróbálom, mert a nagy melegben az arcbőröm nem szereti az alapozókat. Eddig még két hete van tesztelés alatt és eddig nem nagyon tudok bele kötni. Tetszik benne, hogy parabén és színezék mentes így az érzékeny bőrömnek is megfelel. Ha melegben is teszi a dolgát akkor nem fogok tőle később pontot levonni.

Scisaili
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

Ppet

2018. január 12.

Arra az esetre vettem, ha esetleg még egy bb krémet is lusta lennék elkenni magamon (#motherhood :DD). Béna voltam nem ráztam fel, így sötétebb lett, mint a bőröm őszre ahogy kifakult. Tanultam az esetből, azóta rázogatom, imádom, ahogy egységesít, sokat dob az arcon DE TÉNYLEG. Az illata viszont mint egy tolakodóbb naptejé (ez nyáron nem zavar, mostmár viszont igen). Amúgy imádat.

Ppet
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 12.

wynter

2017. szeptember 9.

Ez egy olyan termék, ami azt tudja, amit ígér.
A fedése számomra pont megfelelő, egységes bőrszínt biztosít, nagyon természetes hatású.
A hidratáló képessége hidegebb időben nem lesz elég, de szerintem nem is arra találták ki.

wynter
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

Ez egy olyan termék, ami azt tudja, amit ígér.

bettina28

2017. július 8.

Szerintem nem rossz termék de lehetne nagyobb fedése és magasabb fényvédő faktora. Alapvetően meg vagyok vele elégedve, kifejezetten rosszat nem tudok róla mondani, nem lett kiütéses tőle a bőröm, vagy egyéb negatív hatást sem tapasztaltam. Tényleg csak egységesíti a bőr árnyalatát, túl sok mindenre nem kell számítani tőle. Az összetevőlistájára is egy közepest adnék.

bettina28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 8.

Antioxidánsok: Dilauryl Thiodipropionate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, PEG-8, Caprylyl Glycol, PEG-200
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A vad banán kivonata, amely a gyártó által megadott információk alapján különösen hatékony a bőrben lokálisan felhalmozódott festékanyagok lebontásában és eltávolításában. A legmagasabb aktivitást a bilirubin lebontásában mutatja, ami a vér festékanyagának lebomlási terméke, és megtalálható a szem körüli karikákban, de hatákonynak bizonyult örgségi foltok halványításában is. Hatásmechanizmusa különbözik a megszokott világosító hatóanyagokétól, amennyiben nem a melanin-szintézis vagy -szállítás gátlásán alapul.

Az azték zsálya (ismertebb nevén a chia) magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint  bőrpuhító (emollient) és bőrkondícionáló hatású összetevő. A chiamag az egyik leggazdagabb természetes forrása az omega-3 zsírsavaknak, ezért gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van, valamint segít a bőr rugalmasságának fenntartásában.