KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   899 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 899 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2017. augusztus 6.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online: Avon.hu, 899 Ft

Dura- plus komplex- szel a védelemért, mely ragyogó erősebb körmöket eredményez.

Ár: 899 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Avon Nailwear Pro+ Körömlakk - Lemon Sugar
Ár: 800 forint + postaköltség , Eladó: Katushka
Állapot: Egyszer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: fizetés előre banki utalással, postával küldöm
Avon Nailwear Pro+ Körömlakk - Romance
Ár: 800 forint + postaköltség , Eladó: Katushka

illeseniko

2018. február 22.

Nagyon tartós és intenzív a színe. Imádom

illeseniko
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 22.

Nagyon tartós és intenzív a színe. Imádom

tothblancsi

2018. február 19.

Tobbszor is elcsabultam, de mar belatom, hogy tenyleg nagyon rossz koromlakk. Nehezen szarad, mindig mas a szine, mint kepen/uvegben, harom reteges az osszes es pattogzik a masodik naptol. Az ara ketharmadaert mar sokkal jobb lakkokat lehet kapni.

tothblancsi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 19.

lilitoth

2018. február 15.

Simán bírja a takarítást, mosogatást :) Az ecset mérete, formája pedig nagyon megkönnyíti az egyenletes felvitelt.

lilitoth
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

Ziiita

2018. február 15.

Rengeteg szín van belőle, mindet szeretem. Nagyon jól fed, van amelyikből (főleg az erősebb színekből) egy réteg is elég. 😊

Ziiita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 15.

Stofabarbara

2018. február 14.

Tartós nagyon szép körömlakk.

Stofabarbara
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 14.

Tartós nagyon szép körömlakk.

Szilviams0118

2018. február 8.

naked truth árnyalat, abszolút semleges, szép nude szín, mindennapokra tökéletes. szerintem is jó minőségűek az avonos lakkok, szeretem.

Szilviams0118
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

zoeybaby

2018. január 26.

egész tartós, én szeretem! :)

zoeybaby
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 26.

egész tartós, én szeretem! :)

dorinamrs

2017. október 2.

Nagyon szeretem az Avonos lakkjaimat, csak ezeket használom! 🙂 Kedvencek!!

dorinamrs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 2.

Nagyon szeretem az Avonos lakkjaimat, csak ezeket használom! 🙂 Kedvencek!!

hivespanni

2017. augusztus 13.

Nagyon szép színekben kapható a lakk, könnyű a felvitel, viszont... nagyon lassan szárad sajnos és nem tartós! Én igazából nem mosogatok napi szinten, nem kertészkedem (nem túl nagy büszkeség), de nekem 3- maximum 4 napig bírja a körmömöm pattogzás és kopás nélkül.

hivespanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

canimbenim

2017. július 19.

Én kedvenceim az avonos lakkok,szép színek,gyorsan szárad és több napig tökéletesen rajta marad a körmön. Az ára is nagyon szupi

canimbenim
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.