KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1398 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 1398 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2017. augusztus 6.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online: Avon.hu, 1398 Ft

Dura- plus komplex- szel a védelemért, mely ragyogó erősebb körmöket eredményez.

Ár: 1398 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Avon Nailwear Pro+ Körömlakk - Lemon Sugar
Ár: 800 forint + postaköltség , Eladó: Katushka
Állapot: Egyszer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: fizetés előre banki utalással, postával küldöm
Avon Nailwear Pro+ Körömlakk - Romance
Ár: 800 forint + postaköltség , Eladó: Katushka

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

AngelHeart80s

2018. május 10.

Szép színe van, 1-2 napot ki bír. De minden körömlakk ilyen, ha valaki tartósat akar menjen manikűröshöz. :D

AngelHeart80s
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

bokrosedit

2018. május 1.

Én az Avon minden körömlakkját imádom, sokkal tartósabbak mint a drogériás körömlakkok (még a drágább fajtánál is, mint Maybelline vagy L'oreal).
Jó minőségük, csak akkor pattognak le ha nagyon igénybe vettek a körmeid (nekem pl. mindig csak a mutató ujjamról pattog le a körömlakk és 6-7 napig mindig kibirja). Csak ajánlani tudom!

bokrosedit
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 1.

Daisyyy

2018. április 26.

A katalógusokban valahogy mindig más színeket látok az Avonnál, mint amilyen a termék maga, legyen az körömlakk, rúzs, szemfesték...stb. Sőt, ha megkapom a körömlakkot és nézem a színét, körömre felkenve is más színt kapok, mint hittem, úgyhogy meglepetés a köbön, hogy végül milyen színű lesz a körmöm... Ezt leszámítva, nem rossz körömlakk, de nem igazán tartós és a száradása is lassú picit. Az ecsete viszont jó, bár a szögletes forma nem túl kényelmes a kupakján.

Daisyyy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 26.

Kitty1234

2018. április 23.

Nekem egy kevésbé erős árnyalatban van meg, és kimondottan kedvelem. Lehet, hogy a színe miatt, de tartósnak hat, nagyon széppé teszi a körmöt. Az egyetlen szépséghibája, hogy kissé lassan szárad. De mert ezt tudom, mindig bőven elég időt hagyok neki száradni.

Kitty1234
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 23.

Rekaki

2018. április 12.

Ugyanazt tudom elmondani ,amit az előttem szóló, szép a színe, csak olyan gyorsan lepattogzik sajnos.. :(

Rekaki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

Mucika1999

2018. április 3.

Nekem nagyon gyorsan pattogzik.. De az árnyalatok szépek:)

Mucika1999
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 3.

Nekem nagyon gyorsan pattogzik.. De az árnyalatok szépek:)

incifinci28

2018. március 16.

nekem egy csokibarna van belőle és nagyon imádom! tartós, szépen fed,gyorsan szárad és tényleg nagyon tartós :)

incifinci28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

illeseniko

2018. február 22.

Nagyon tartós és intenzív a színe. Imádom

illeseniko
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 22.

Nagyon tartós és intenzív a színe. Imádom

tothblancsi

2018. február 19.

Tobbszor is elcsabultam, de mar belatom, hogy tenyleg nagyon rossz koromlakk. Nehezen szarad, mindig mas a szine, mint kepen/uvegben, harom reteges az osszes es pattogzik a masodik naptol. Az ara ketharmadaert mar sokkal jobb lakkokat lehet kapni.

tothblancsi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 19.

lilitoth

2018. február 15.

Simán bírja a takarítást, mosogatást :) Az ecset mérete, formája pedig nagyon megkönnyíti az egyenletes felvitelt.

lilitoth
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.