KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 799 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2017. augusztus 6.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online: Avon.hu, 799 Ft

Dura- plus komplex- szel a védelemért, mely ragyogó erősebb körmöket eredményez.

Ár: 799 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Avon Nailwear Pro+ Körömlakk - Lemon Sugar
Ár: 800 forint + postaköltség , Eladó: Katushka
Állapot: Egyszer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: fizetés előre banki utalással, postával küldöm
Avon Nailwear Pro+ Körömlakk - Romance
Ár: 800 forint + postaköltség , Eladó: Katushka

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

dorinamrs

2017. október 2.

Nagyon szeretem az Avonos lakkjaimat, csak ezeket használom! 🙂 Kedvencek!!

dorinamrs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 2.

Nagyon szeretem az Avonos lakkjaimat, csak ezeket használom! 🙂 Kedvencek!!

hivespanni

2017. augusztus 13.

Nagyon szép színekben kapható a lakk, könnyű a felvitel, viszont... nagyon lassan szárad sajnos és nem tartós! Én igazából nem mosogatok napi szinten, nem kertészkedem (nem túl nagy büszkeség), de nekem 3- maximum 4 napig bírja a körmömöm pattogzás és kopás nélkül.

hivespanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

canimbenim

2017. július 19.

Én kedvenceim az avonos lakkok,szép színek,gyorsan szárad és több napig tökéletesen rajta marad a körmön. Az ára is nagyon szupi

canimbenim
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.

kolibry

2017. július 13.

Nagyon jó színek vannak, több is van belőle. Egyedül a tartósságával vannak gondok, mert nekem 2-3 nap után már nagyon lepattog. Az állaga nekem tetszik, könnyű felkenni, viszont nagyon lassan szárad. Lakkozás után egy bő fél óráig mozdulatlanul kell ülni, nehogy belenyúljak.

kolibry
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 13.

buba83

2017. július 12.

Wandering rose és Sea Breeze árnyalatok vannak. Alapozó lakk + 2 réteg szín + fedőlakk, én minden körömlakkot így viszek fel.
Ez szuperül birta, egy hét után van egy-egy kisebb lepattogzás de ár-érték arányban szerintem nagyon jó. Ennél jóval drágább lakkok némelyike kevesebb ideig bírta. Kicsit talán folyékony az állaga, de szépen fel tudtam vinni ennek ellenére. Nekem a nyár egyik kedvence lett.

UPDATE:
A Sea Breeze árnyalat sajnos közel sem olyan jó fedésű két rétegben sem, mint a Wandering Rose. Sokkal kevésbé lett egyenletes az eredmény, helyenként halványabb területeket is látok.

buba83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

UPDATE:

hmanita1989

2017. július 11.

Nem elég tartósak. Színválaszték szuper, tudnék is válogatni, de jó lenne ha egy mosogatás után nem pattogna le.

hmanita1989
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

miti08

2017. július 3.

Perfect reds árnyalatban van meg, amely egy igazi piros szín. Számomra túl csöpögős az állaga. 4 napot bírt ki. 2 rétegben viszem fel.

miti08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 3.

Monika195

2017. június 26.

Nagyon folyékonynak találom,de legalább nem szárad be nagyon hamar
ár-érték arányban szerintem megfelelő :) nagyon sok színválaszték van szóval ez nálam nagy pozitívum
viszont az egyetlen hátrány a tartóssága ami nálam 4napnál többet nem bir :(

Monika195
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 26.

Nagyon folyékonynak találom,de legalább nem szárad be nagyon hamar
viszont az egyetlen hátrány a tartóssága ami nálam 4napnál többet nem bir :(

Hoslaura5

2017. június 14.

Evek ota Avosonos koromlakkokat hasznalok.Szepen lehet vele dolgozni,gyorsan szarad .Nagyon szep szinek vannak es folyamatosan ujul a kinalat.Az ecset is idealis.Nekem eleg sokaig kibir a kormomet,olyan egy het utan kezd lepattogni.

Hoslaura5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 14.

Fabi95

2017. május 3.

Tartósabbnak hittem, de nem rossz! Több árnyalatom van belőle. 2 rétegben szoktam felkenni, a lakk alá alaplakkot, tetejére fedőlakkot kenek. A végen az Avonos körömlakkszárító spray-vel fixálom.

Fabi95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 3.