KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   699 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 699 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: SandorneGaga, Módosítva: 2017. február 17.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online: Avon.hu, 699 Ft

Dura- plus komplex- szel a védelemért, mely ragyogó erősebb körmöket eredményez.

A krém összetevőlistája ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ár: 699 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Avon Nailwear Pro+ Körömlakk - Lemon Sugar
Ár: 800 forint + postaköltség , Eladó: Katushka
Állapot: Egyszer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: fizetés előre banki utalással, postával küldöm
Avon Nailwear Pro+ Körömlakk - Romance
Ár: 800 forint + postaköltség , Eladó: Katushka

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

canimbenim

2017. július 19.

Én kedvenceim az avonos lakkok,szép színek,gyorsan szárad és több napig tökéletesen rajta marad a körmön. Az ára is nagyon szupi

canimbenim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.

kolibry

2017. július 13.

Nagyon jó színek vannak, több is van belőle. Egyedül a tartósságával vannak gondok, mert nekem 2-3 nap után már nagyon lepattog. Az állaga nekem tetszik, könnyű felkenni, viszont nagyon lassan szárad. Lakkozás után egy bő fél óráig mozdulatlanul kell ülni, nehogy belenyúljak.

kolibry
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 13.

buba83

2017. július 12.

Wandering rose és Sea Breeze árnyalatok vannak. Alapozó lakk + 2 réteg szín + fedőlakk, én minden körömlakkot így viszek fel.
Ez szuperül birta, egy hét után van egy-egy kisebb lepattogzás de ár-érték arányban szerintem nagyon jó. Ennél jóval drágább lakkok némelyike kevesebb ideig bírta. Kicsit talán folyékony az állaga, de szépen fel tudtam vinni ennek ellenére. Nekem a nyár egyik kedvence lett.

UPDATE:
A Sea Breeze árnyalat sajnos közel sem olyan jó fedésű két rétegben sem, mint a Wandering Rose. Sokkal kevésbé lett egyenletes az eredmény, helyenként halványabb területeket is látok.

buba83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

UPDATE:

hmanita1989

2017. július 11.

Nem elég tartósak. Színválaszték szuper, tudnék is válogatni, de jó lenne ha egy mosogatás után nem pattogna le.

hmanita1989
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

miti08

Korcsoport: < 18
2017. július 3.

Perfect reds árnyalatban van meg, amely egy igazi piros szín. Számomra túl csöpögős az állaga. 4 napot bírt ki. 2 rétegben viszem fel.

miti08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 3.

Monika195

2017. június 26.

Nagyon folyékonynak találom,de legalább nem szárad be nagyon hamar
ár-érték arányban szerintem megfelelő :) nagyon sok színválaszték van szóval ez nálam nagy pozitívum
viszont az egyetlen hátrány a tartóssága ami nálam 4napnál többet nem bir :(

Monika195
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 26.

Nagyon folyékonynak találom,de legalább nem szárad be nagyon hamar
viszont az egyetlen hátrány a tartóssága ami nálam 4napnál többet nem bir :(

Hoslaura5

Korcsoport: < 18
2017. június 14.

Evek ota Avosonos koromlakkokat hasznalok.Szepen lehet vele dolgozni,gyorsan szarad .Nagyon szep szinek vannak es folyamatosan ujul a kinalat.Az ecset is idealis.Nekem eleg sokaig kibir a kormomet,olyan egy het utan kezd lepattogni.

Hoslaura5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 14.

Fabi95

2017. május 3.

Tartósabbnak hittem, de nem rossz! Több árnyalatom van belőle. 2 rétegben szoktam felkenni, a lakk alá alaplakkot, tetejére fedőlakkot kenek. A végen az Avonos körömlakkszárító spray-vel fixálom.

Fabi95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 3.

bpetra99

2017. április 15.

Real Red árnyalatban kaptam Édesanyámtól ajándékba. Könnyen,szépen lehet vele dolgozni. Nem túl tartós, 1-2 nap után nekem lepattog az egész , ha leszeretném szedni szinte az egész kezemet befogja a piros árnyalat.

bpetra99
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 15.

tunderelefant

2017. március 1.

Real Red árnyalatban kaptam ajándékba. Én már régóta nem szimpatizálok az Avonnal, de gondoltam ha már ajándék, kipróbálom. A színe tök jó, nagyon szeretem a piros lakkokat. Egy rétegben is jól fed, de azért a tartóssága miatt inkább kettőt szoktam kenni. Használok hozzá fedőlakkot, így kibírt nekem 5(!!!) napot. Ezt úgy éltem meg, mint valami csodát, mert minden lakkot 2 nap után ledob a körmöm. A lábamon még tovább bírja. Nekem bejött :)

tunderelefant
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 1.