KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 1999 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: szucslia, az összetevőket feltöltötte: csokiveroni, Módosítva: 2017. január 23.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 1999 Ft

Lenyűgöző hatás, dúsabbnak tűnő pillák! Nagyméretű, szintetikus spirálkeféje akár már egy rétegben fed, és segít a pillák különválasztásában. Egyedülálló formulája mikro-rostszálakat tartalmaz, és dúsabbnak láttatja pilláidat az igazán csábos tekintetért.

• dúsabb szempillák, csomósodás nélkül
  • innovatív, pávakék színű SuperShock spirálkeféje a rugalmas sörtékkel átfésül, befed és egymástól elkülönít minden egyes szempillát
  • szupergyors "építő" formulájának különleges mikroszálai segítenek hosszabbá és dúsabbá tenni a szempillákat
  • hipoallergén formula

Ár: 1999 Ft, Eladó: Avon.hu
Rendeld meg online! Akár ingyenes kiszállítás hivatalos Avon tanácsadón keresztül. 60 napos pénzvisszafizetési garancia és eredeti AVON termék.
Avon SuperShock Szempillaspirál komplett
Ár: Más termék vásárlása esetén ajándékba választhatod (csakúgy, mint a képen látható többi apróságok közül bármit), ha csak ezt szeretnéd, kiegyezünk egy jelképes összegben ;) , Eladó: Damayanti
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Dorog, fizetés: személyes átvétel (Dorog, Esztergom, Budapest) vagy előre utalás után postázom.
Avon SuperShock Szempillaspirál
Ár: 800 Ft. , Eladó: SuSuS
Állapot: Bontatlan csomagolasban, Helyszín: Mateszalka, fizetés: Lehetolleg szemelyes atvetel,vagy postazas elore utalassal.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

anee888

2018. május 23.

Régebben nagyon sokszor használtam ezt a spirált, szerettem is,és többször megvásároltam. Szép,dús pillákat tudtam vele készíteni, de nem tetszett benne hogy nagyon sürű az állaga, és ha egy időre félre tettem majdnem hogy be is száradt,ezért váltottam.
Árban viszont abszolút rendben van.
Még elképzelhető, hogy vissza térek hozzá.
4*, mert nekem állagra sűrű.

anee888
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

Árban viszont abszolút rendben van.
Még elképzelhető, hogy vissza térek hozzá.
4*, mert nekem állagra sűrű.

Gkata0413

2018. május 22.

Évekig ezt használtam, most újra megvettem, hát nagyon nagy csalódás az emlékeimhez képest, csomósodik, darabokban jön le...

Gkata0413
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

kissdzs

2018. május 15.

Kedvenc spirálom évek óta már. Sok félét próbáltam már de mindig visszatérek ehhez. Szépen szétválasztja a pillákat,dúsít.

kissdzs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 15.

Tomifanni

2018. május 12.

Már jópárszor újravásároltam ezt a spirált, aki szereti a szétválasztott és hosszú pillákat,ajánlom! Nekem a dúsító hatása annyira nem tűnik fel. Egy hátránya, hogy elég hamar beszárad.

Tomifanni
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 12.

Kinleyni

2018. május 8.

Amióta forgalmazza az Avon, azóta csak ezt veszem.
Kb. 3-4 hónapig elég, napi használattal. Gyönyörűen szétválasztja a pillákat, nem adagol sok festéket csomókban, mint a többi spirál. Barnában imádom, olyan természetes színt ad.
Túlzás nélkül az egyik legjobb szempillaspirál, amit forgalmaznak, sajnálom is hogy most legutóbb már a kifutó termék címkét kapta.
Remélem előrukkolnak valami rettentően hasonlóval, mert ha nem, nagy bajban leszek.

Kinleyni
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

Amióta forgalmazza az Avon, azóta csak ezt veszem.

DobosBetti

2018. május 2.

Akciós árban az egyik legjobb spirálom amit vettem. Jó a keféje nem tapasztja össze a pilláimat. Egyetlen hátulütője hogy pár óra után lepereg.

DobosBetti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 2.

Anmanklo

2018. április 28.

Nagyon szeretem,gyönyörű pillákat lehet varázsolni vele.
Több hónapig elég,a kefe egyenletesen oszlatja el a festéket.Garantáltan nem fog senki csalódni benne.

Anmanklo
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 28.

Nagyon szeretem,gyönyörű pillákat lehet varázsolni vele.

Kitty1234

2018. április 21.

Az egyik kedvencem. Nem tapadnak össze a pilláim, de szép, dús, hosszú szempillákat kreál pillanatok alatt. Nekem a természetes hatás nagyon fontos, és ezzel mindig könnyedén el tudom ezt érni. Az ára nem rossz, de ár-érték arányban nem biztos, hogy veri az olcsóbb termékeket.

Kitty1234
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 21.

kdori6

2018. április 4.

tavaly nagyon sokat használtam ezt a spirált,és nagyon meg voltam elégedve vele, és árkategóriában is teljesen megfelelő, de számomra a Lovely Pump up spirálnál nem jobb.

kdori6
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 4.

Tuntilla

2018. március 27.

Évek óta nem használtam, most rendeltem egyet, de valahogy nagyon nem jött be. Második alkalommal már nagy darab festékek voltak a spirál szájánál és pandáztam is vele rendesen. Sok festéket vesz fel ás összetapasztotta a pillákat.

Tuntilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

A CosIng hivatalos besorolása szerint emulgeálószer, azaz a vizes és olajos komponenesek keveredését teszi lehetővé. A TruthInAging szerint bőrpuhító, hidratáló tulajdonsága is van.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

PVP 0 0

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.