Avon

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 1999 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: szucslia, az összetevőket feltöltötte: csokiveroni, Módosítva: 2017. január 23.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 1999 Ft

Lenyűgöző hatás, dúsabbnak tűnő pillák! Nagyméretű, szintetikus spirálkeféje akár már egy rétegben fed, és segít a pillák különválasztásában. Egyedülálló formulája mikro-rostszálakat tartalmaz, és dúsabbnak láttatja pilláidat az igazán csábos tekintetért.

• dúsabb szempillák, csomósodás nélkül
  • innovatív, pávakék színű SuperShock spirálkeféje a rugalmas sörtékkel átfésül, befed és egymástól elkülönít minden egyes szempillát
  • szupergyors "építő" formulájának különleges mikroszálai segítenek hosszabbá és dúsabbá tenni a szempillákat
  • hipoallergén formula

Ár: 1999 Ft, Eladó: Avon.hu
Rendeld meg online! Akár ingyenes kiszállítás hivatalos Avon tanácsadón keresztül. 60 napos pénzvisszafizetési garancia és eredeti AVON termék.
Ár: 1000 ft , Eladó: luckycharm
Állapot: vadonatúj, bontatlan csomagolásban, Helyszín: Szeged, fizetés: személyes átvétel, vagy utalás (ha postázást kérsz)
Avon SuperShock Dúsító Szempillaspirál - Blackest Black
Ár: 1000 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt (védőfóliával), Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.

LengyelRena

2018. szeptember 21.

A nagy hype miatt vettem meg... Hát nem dobtam hanyatt magam 😏 Nem rossz, hosszban szépen teszi a dolgát, de nem sűríti meg igazán az én pillám. Ami abszolút zavar az a kefe, baromi nagy. Nem annyira rossz de en maradok a kis sárga olcsó drogérias spirálomnal:) így jó szívvel megy a 4*

LengyelRena
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 21.

kittiszabo98

2018. szeptember 13.

Alapból hosszú szempilláim vannak, de ez még hosszabbra növeli! És ami a másik pozitívuma hogy nem ragadnak tőle össze a szempilláim. Úgyhogy abszolút csillagos 5 nekem ez!

kittiszabo98
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

molnardorci

2018. szeptember 9.

Több éven keresztül nagyon szerettem, aztan megváltozhatott az összetétele. Sajnos már nem olyan jó mint régen. Kevésbé látványos hatás, lepörgésre hajlamos. A vízálló párja ugyan ez.

molnardorci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

exhocmomento

2018. augusztus 29.

Hjaj, ez a spirál már történelem nálam. Tini korom óta használom és egyszerűen nem tudok tőle elszakadni, mert nincs még egy, ami így szétválasztaná a pilláimat, mint ez tudja. Minden másban - hosszítás, intenzitás, tartósság, kezelhetőség - találtam már jobbat vagy legalább ugyanilyen jót, de szétválasztásban párját ritkítja, és nálam ez egy ütőkártya szempillaspirálok terén, mert utálom az összetapadt póklábakat.
Mindent összevetve tehát:
- szétválasztás: 5*
- hosszítás: 3* (Nem ez a fő profilja, ez a spirál a dúsítást célozza, nem a megemelést.)
- tartósság: 3* (A pillák tetejéről le tud kopni egy idő után és iszonyúan fog. Utóbbi azt jelenti, hogy összefogja fekete lenyomattal a szemöldökcsontomat azokon a helyeken, ahol a pillák érik a bőröm. Viszont nem potyog. Ellenben hajlamos beszáradni.)
- szín: 4* (Nem egy intenzív fekete, de nagyon szépen építhető.)
- gazdaságosság: 5* (Még eredeti áron sem drága, de az Avon gyakran akciózza le a termékeit.)
- kezelhetőség: 4* (Nagyon kézre álló és nagyon könnyű vele dolgozni, de a nagy kefével a belső kis pillákat nem lehet szépen elérni, és az alsó pillasort is óvatosan kell megközelíteni.)
- CF: 1* (Nem cruelty-free márka. :((( )

Átlagban ez 3,57. Legyen 4. :D

exhocmomento
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Mindent összevetve tehát:
- szétválasztás: 5*
- szín: 4* (Nem egy intenzív fekete, de nagyon szépen építhető.)
- CF: 1* (Nem cruelty-free márka. :((( )

Átlagban ez 3,57. Legyen 4. :D

MissQuen

2018. augusztus 29.

Most ezt használom! 😉 Korábban pedig a Super Shock Max-ot. A kettőt összehasonlítva a Max verzió lett nálam a befutó.

Így 4*-ot adok rá.

MissQuen
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Így 4*-ot adok rá.

zorica85

2018. augusztus 23.

Legutóbbi katalógusból rendeltem, de kuka lesz mert kábé használhatatlan kategória. Alig visz fel egy kis festéket, semmi nem látszik belőle, nagy a keféje is és büdös. Kár volt érte az az ezer forint is amit fizettem érte. :(

zorica85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

explicitcherry

2018. augusztus 23.

Én amióta sminkelek (kb 6 éve) azóta csak Avonos szempillaspirált használok. Nagyon szeretem őket, de különösképpen ezt a változatot. Teljesen megvagyok elégedve vele, nem ragad, nem csomósítja össze a pilláimat, ráadásul nagyon szép hosszúnak látszanak:) Ajánlani tudom csak.

explicitcherry
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

nnagy822

2018. augusztus 18.

Rögtön kibontás után nagyon furcsa illata van, bár lehet csak én érzem így. Eszméletlen kevés festéket vesz fel, alig látszik a pilláimon, hogy kivan festve. Volt már jó Avonos spirálom, hát ez nem az.

nnagy822
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

Esztibarby

2018. augusztus 1.

Nagyon szeretem, mert gyönyörűek tőle a szempilláim, egyetlen gondom vele, hogy 2 hónap után nagyon csomósodik, hiába takarítom a kefét.

Esztibarby
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

timcho03

2018. július 27.

Már nagyon régen rendeltem Avon terméket, így a véleményem még egy kb. 3 évvel ezelőtt használt Supershock spirálról írom, akkor még nem Avon True volt, nem tudom, ez a névváltozás mennyire befolyásolja a termék minőségét.
Nagyon szerettem, mert hosszított, ívelt, dúsított és szétválasztott, szóval nagyjából mindent teljesített, amit én egy spiráltól elvárok. A mélyfekete színét imádtam és a szilikonkeféjét is, azt még azóta sem dobtam ki, mert ha éppen egy rosszul beválasztott spirált veszek, aminek bár a keféje förtelmes, de a tartalma használható, akkor azzal szoktam elkenegetni. Talán eddigi legjobb spirálom volt, de már nem rendelek az Avontól, így inkább kísérletezgetek, hogy melyik spirál milyen:)

timcho03
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 27.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

A CosIng hivatalos besorolása szerint emulgeálószer, azaz a vizes és olajos komponenesek keveredését teszi lehetővé. A TruthInAging szerint bőrpuhító, hidratáló tulajdonsága is van.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

PVP 0 0

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.