KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szucslia, az összetevőket feltöltötte: csokiveroni, Módosítva: 2017. január 23.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Lenyűgöző hatás, dúsabbnak tűnő pillák! Nagyméretű, szintetikus spirálkeféje akár már egy rétegben fed, és segít a pillák különválasztásában. Egyedülálló formulája mikro-rostszálakat tartalmaz, és dúsabbnak láttatja pilláidat az igazán csábos tekintetért.

• dúsabb szempillák, csomósodás nélkül
  • innovatív, pávakék színű SuperShock spirálkeféje a rugalmas sörtékkel átfésül, befed és egymástól elkülönít minden egyes szempillát
  • szupergyors "építő" formulájának különleges mikroszálai segítenek hosszabbá és dúsabbá tenni a szempillákat
  • hipoallergén formula

AngelHeart80s

2019. január 22.

Szerettem, szeretem. :) Nem visz fel túl sok festéket, dúsít, hosszabbít. :)

AngelHeart80s
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.

Szerettem, szeretem. :) Nem visz fel túl sok festéket, dúsít, hosszabbít. :)

Bonzee

2019. január 20.

Nemhogy a legjobb szempillaspirál, amit eddigi pályafutásom során használtam, de az EGYETLEN, ami minden szempontból tökéletes. Imádom!!!

Bonzee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 20.

gklbfgkvfkb

2019. január 13.

Kb öt évig hol műszempillám volt hol maybelline spirált használtam, de soha többet nem veszek semmi mást csak ezt. Imádom. Jól szétválaszt, nem potyog, dúsit. Szuper!

gklbfgkvfkb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 13.

eliffe002

2019. január 1.

Probáltam már jópár szempillaspirált de mindig visszatértem ehhez. Iszonyatjó formula, napközben meg se mozdul de nem ugy kell levakarni. Kényelmes, igazi mély fekete, és könnyü használni.
Arra figyelni kell viszont hogy a lejárat után ne használd semmiképp, ennél nagyonis érződik a különmbség

eliffe002
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 1.

Bellaaa1999

2018. december 29.

kedvenc spirálom, ennél jobbat még sose próbáltam. Szépen elválasztja a pillákat, nem ragadnak össze, szóval teszi a dolgát. Ár-érték arányban is verhetetlen, csak ajánlani tudom :)

Bellaaa1999
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 29.

Rchenge

2018. december 28.

Teljesen mindegy, hogy milyen a külsője, ami supershock mind jó! Nagyon bevált, főleg a keféje meggyőző, de a festék sem kopik a nap végéig, sosem csomósodik, mindennapos használat mellett 3 hónapig kényelmesen elég. A "shock" hatást 2 réteggel lehet elérni, de szépen gyorsan szárad. Sok-sok ilyet vettem már és el is ment a kedvem másikkal való kísérletezéstől.

Rchenge
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

BenkeFanni

2018. december 24.

Imádom, örök kedvenc.
Egy rétegben nagyon természetes. Inkább hosszabbít mint dúsít (legalábbis nálam) Több rétegben már műszempilla szerű. Imádás.

BenkeFanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 24.

Imádom, örök kedvenc.

eeeee

2018. december 14.

Nagyon szeretem, szépen fed, szétválasztja a pillákat, kicsit hosszabbít is. Egy rétegben természetes a hatása, kiemeli a tekintetet, két-három rétegben műszempillahatásig lehet fokozni.

eeeee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

csFanni24

2018. december 1.

Évek óta ezt használom. Egyszerűen tökéletes a keféje. Csodás szempillát varázsol nem ragadnak össze tőle, és az alapból is hosszúak és még hosszabbá varázsolja őket. Egyenlőre nem tervezem lecserélni.

csFanni24
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 1.

Dra

2018. november 14.

Nekem bevált, évek óta mindig van kéznél egy belőle. Nagyon szép ívet ad, ügyesen szétválasztja a pillákat. Bár a nagy kefe miatt én használok előtte egy kis kefés Rimmelt a tövekre, de ezzel lesz tökéletes az összhatás.

Dra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 14.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

A CosIng hivatalos besorolása szerint emulgeálószer, azaz a vizes és olajos komponenesek keveredését teszi lehetővé. A TruthInAging szerint bőrpuhító, hidratáló tulajdonsága is van.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

PVP 0 0

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.