KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 1999 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: szucslia, az összetevőket feltöltötte: csokiveroni, Módosítva: 2017. január 23.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 1999 Ft

Lenyűgöző hatás, dúsabbnak tűnő pillák! Nagyméretű, szintetikus spirálkeféje akár már egy rétegben fed, és segít a pillák különválasztásában. Egyedülálló formulája mikro-rostszálakat tartalmaz, és dúsabbnak láttatja pilláidat az igazán csábos tekintetért.

• dúsabb szempillák, csomósodás nélkül
  • innovatív, pávakék színű SuperShock spirálkeféje a rugalmas sörtékkel átfésül, befed és egymástól elkülönít minden egyes szempillát
  • szupergyors "építő" formulájának különleges mikroszálai segítenek hosszabbá és dúsabbá tenni a szempillákat
  • hipoallergén formula

Ár: 1999 Ft, Eladó: Avon.hu
Rendeld meg online! Akár ingyenes kiszállítás hivatalos Avon tanácsadón keresztül. 60 napos pénzvisszafizetési garancia és eredeti AVON termék.
Avon SuperShock Szempillaspirál komplett, 6 termékes szettben, neszeszerrel
Ár: 1990 ft+postaköltség, illetve személyes átvétel esetén (Dorog, Esztergom,Budapest) 1990 Ft , Eladó: Damayanti
Állapot: vegyesen teljesen új és használt, de jó minőségű, még sok használatra elegendő termékek, Helyszín: Dorog, fizetés: személyes átvétel (Dorog, Esztergom, Budapest) vagy előre utalás után postázom.
Avon SuperShock Szempillaspirál
Ár: 800 Ft. , Eladó: SuSuS
Állapot: Bontatlan csomagolasban, Helyszín: Mateszalka, fizetés: Lehetolleg szemelyes atvetel,vagy postazas elore utalassal.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Veracs

2018. január 17.

Én több volument vártam tőle, egyáltalán nem sokkolt a látvány. A keféje viszont szó szerint szúrja a szemhéjamat, ha nagyon alapos vagyok és egészen a pillák tövére próbálom kenni. Előnye, hogy tényleg fekete, nem maszatolódik, és lehet rétegezni.

Veracs
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 17.

Timeatm

Korcsoport: < 18
2018. január 10.

Nagyon szerettem, szepen szetvalasztotta a pillaim es jo feketek lettek, viszont hamar kiszaradt.

Timeatm
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. január 10.

GoldAngel

2017. december 27.

Az egyik kedvencem volt keféje miatt,viszont egy hónap alatt elfogyott mindig,ahhoz viszont drágának tartom.

GoldAngel
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 27.

kervivena

2017. december 26.

Az egyik kedvenc termékem. Nem csak alacsony áron beszerezhető, de kb 5 éve rendszeresen ezt a terméket vásárolom. Csak azért tesztelek mellette folyamatosan, ha egyszer kivonnák a piacról, akkor ne akkor kelljen kapkodva tesztelnem. Nekem elég hosszú a szempillám, amit szépen ível és gyönyörűen dúsít összetapadás nélkül. Kicsit gyorsan szárad, de mivel nem 5000 Ft felett van az ára, így 2 havonta simán meg tudom vásárolni.

kervivena
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 26.

hixux

2017. december 23.

Tinikorom szempillaspirálja volt. Sokat használtam, szerettem, viszonylag szép pillákat csinált és tartós is volt, viszont a szagát ki nem álhattam és nekem hamar beszáradt, ma már nem venném meg.

hixux
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 23.

lia0000

2017. december 15.

Nem rossz kis szempillaspirál, csak rá kell jönni a technikájára. Először 1 réteget teszek fel, majd száradás után egy újabbat. Felülről is átspirálozom. Nekem csak így lesz dúsabb a szempillám tőle. Nem kuszák a szempilláim tőle, szépen íveltek lesznek. Viszont a keféje irritálja a szemem.. Használat közben hozzáér a szemhéjamhoz és akkor nagyon viszketni kezd, de ugye nem nyúlhatok hozzá.. Ez nagyon idegesítő. Nem vagyok tőle elájulva, de szettben megérte. Még kísérletezem szempillaspirál alapozóval és göndörítővel. Úgy hátha még jobb lesz. Viszont a sok időt igenylő felvitele, valamint a kefe miatt 4 csillagot kap.

lia0000
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 15.

Koncz

2017. december 3.

Hétköznapi spirálom, nem tapasztja össze a pillákat és könnyen lemosható.

Koncz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 3.

Hétköznapi spirálom, nem tapasztja össze a pillákat és könnyen lemosható.

Kise

2017. december 1.

A régi szép idők kedvéért megvettem, de bárcsak ne tettem volna! Nehézkes a használata, nem dúsít. Egyetlen előnye, hogy könnyen lejön. Az oriflame very me spirálját visszasírom, és az ő keféjével használom el a festéket, vagy kidobom.

Kise
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 1.

elizacreme

2017. november 29.

Ez a termék már sajnos közel sem olyan jó, mint régen. Amióta True lett, nem csinál olyan szép, műszempilla hatású pillákat. Nem dúsít, nem ível.
Ezért 3 csillag.

elizacreme
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 29.

Ezért 3 csillag.

kinga180

2017. november 24.

Eddigi legjobb.

kinga180
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 24.

Eddigi legjobb.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

A CosIng hivatalos besorolása szerint emulgeálószer, azaz a vizes és olajos komponenesek keveredését teszi lehetővé. A TruthInAging szerint bőrpuhító, hidratáló tulajdonsága is van.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

PVP 0 0

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.