KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 1999 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: szucslia, az összetevőket feltöltötte: csokiveroni, Módosítva: 2017. január 23.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 1999 Ft

Lenyűgöző hatás, dúsabbnak tűnő pillák! Nagyméretű, szintetikus spirálkeféje akár már egy rétegben fed, és segít a pillák különválasztásában. Egyedülálló formulája mikro-rostszálakat tartalmaz, és dúsabbnak láttatja pilláidat az igazán csábos tekintetért.

• dúsabb szempillák, csomósodás nélkül
  • innovatív, pávakék színű SuperShock spirálkeféje a rugalmas sörtékkel átfésül, befed és egymástól elkülönít minden egyes szempillát
  • szupergyors "építő" formulájának különleges mikroszálai segítenek hosszabbá és dúsabbá tenni a szempillákat
  • hipoallergén formula

Ár: 1999 Ft, Eladó: Avon.hu
Rendeld meg online! Akár ingyenes kiszállítás hivatalos Avon tanácsadón keresztül. 60 napos pénzvisszafizetési garancia és eredeti AVON termék.

Dra

2018. november 14.

Nekem bevált, évek óta mindig van kéznél egy belőle. Nagyon szép ívet ad, ügyesen szétválasztja a pillákat. Bár a nagy kefe miatt én használok előtte egy kis kefés Rimmelt a tövekre, de ezzel lesz tökéletes az összhatás.

Dra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 14.

adri0419

2018. november 14.

Még tinikoromban azt gondoltam nincs ennél jobb spirál, de aztán kipróbáltam más, sokkal jobb minőségűeket is. Szerencsére! Nekem estére belepotyogott a szemembe a festék és úgy konkrétan semmit nem csinált a pilláimmal, úgyhogy könnyes búcsút vettünk egymástól. Volt, amikor megrendeltem és a teljesen új is olyan volt, mintha már használták volna és beszáradt. Na akkor telt be a pohár, aztán szépen lassan jobbakat keresgéltem. És találtam is. Nem venném újra, még az Essence legolcsóbb spirálja is jobb teljesítményt nyújtott, mint ez!

adri0419
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 14.

Ferenczizsu

2018. október 24.

Nekem ez a kedvenc szempillaspirálom, az én pillámhoz nagyon passzol a keféje, nem lesz póklábas a pillám, szépen elkülöníti, nap végére nem folyik le a szememről és csak ajánlani tudom.

Ferenczizsu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 24.

0808

2018. október 8.

Avon kozmetikum szűzként picit félve rendeltem meg, de a hype ami körbejárja szegénykét csak az utamba sodorta, én pedig ha spirál és sokan dicsérik ki nem hagyhatom!(Örök spirál keresés a jó a jobb már megvan így marad a legeslegjobb megtalálása)
Vártam ám nagyon, micsoda pillákat rebegtetek majd tőle ..ó de a valóság jó nagy avonos pofonnal érkezett.
Elnézést a következő mondatomért de kikívánkozik belőlem: Ez egy nagy sz@rcsimbók. Komolyan nem történt semmi jó a pilláimmal, maszatolgatott rajta vmit de semmi ív ,sehol a dús hatás, keszekusza csomós összeragadt pilla!
Előnye , hogy már nem vagyok "avonszűz" közel a 43-hoz életem első és gyanítom utolsó avon cuccát megrendeltem, kipróbáltam, véleményeztem, majd elkukáztam.
Nem mondom, hogy bakancslistás volt a történet de legalább már ezen is túl vagyok.

0808
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 8.

herczegno33

2018. szeptember 27.

Alapból hosszú szempilláim vannak, szerintem csak egy kicsit növel. Más spirálokhoz kèpest sincs az a hűha èrzès. Nap vègère pereg, ami elèg zavaró. Elèg hamar beszárad, az alap 3 hónapot sem bírta ki.

herczegno33
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

Kencifice

2018. szeptember 26.

Közepes, nagy jó indulattal :( régen imádtam az avon spirálokat, de most... Ezt a fajtát pedig évekig használtam. De amit idén vettem az már botrányosan rossz! Csomósodik, hamar beszárad, avasodik. Pár óra (kb. 4 óra) elteltével csípi a szemem. 2 hónap után kuka lett.

Kencifice
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

Szandika12

2018. szeptember 23.

Ez a szempillaspirál max csak egy nagyon kicsit növelte a szempilláimat, nem is látszott sajnos szinte hogy fel van kenve, alapból barna és élég sűrű a szempillám.

Szandika12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

LengyelRena

2018. szeptember 21.

A nagy hype miatt vettem meg... Hát nem dobtam hanyatt magam 😏 Nem rossz, hosszban szépen teszi a dolgát, de nem sűríti meg igazán az én pillám. Ami abszolút zavar az a kefe, baromi nagy. Nem annyira rossz de en maradok a kis sárga olcsó drogérias spirálomnal:) így jó szívvel megy a 4*

LengyelRena
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 21.

kittiszabo98

2018. szeptember 13.

Alapból hosszú szempilláim vannak, de ez még hosszabbra növeli! És ami a másik pozitívuma hogy nem ragadnak tőle össze a szempilláim. Úgyhogy abszolút csillagos 5 nekem ez!

kittiszabo98
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

molnardorci

2018. szeptember 9.

Több éven keresztül nagyon szerettem, aztan megváltozhatott az összetétele. Sajnos már nem olyan jó mint régen. Kevésbé látványos hatás, lepörgésre hajlamos. A vízálló párja ugyan ez.

molnardorci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

A CosIng hivatalos besorolása szerint emulgeálószer, azaz a vizes és olajos komponenesek keveredését teszi lehetővé. A TruthInAging szerint bőrpuhító, hidratáló tulajdonsága is van.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

PVP 0 0

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.