KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 1199 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: szucslia, az összetevőket feltöltötte: csokiveroni, Módosítva: 2017. január 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 1199 Ft

Lenyűgöző hatás, dúsabbnak tűnő pillák! Nagyméretű, szintetikus spirálkeféje akár már egy rétegben fed, és segít a pillák különválasztásában. Egyedülálló formulája mikro-rostszálakat tartalmaz, és dúsabbnak láttatja pilláidat az igazán csábos tekintetért.

• dúsabb szempillák, csomósodás nélkül
  • innovatív, pávakék színű SuperShock spirálkeféje a rugalmas sörtékkel átfésül, befed és egymástól elkülönít minden egyes szempillát
  • szupergyors "építő" formulájának különleges mikroszálai segítenek hosszabbá és dúsabbá tenni a szempillákat
  • hipoallergén formula

Ár: 1199 Ft, Eladó: Avon.hu
Rendeld meg online! Akár ingyenes kiszállítás hivatalos Avon tanácsadón keresztül. 60 napos pénzvisszafizetési garancia és eredeti AVON termék.
Avon SuperShock Szempillaspirál komplett, 6 termékes szettben, neszeszerrel
Ár: 1990 ft+postaköltség, illetve személyes átvétel esetén (Dorog, Esztergom,Budapest) 1990 Ft , Eladó: Damayanti
Állapot: vegyesen teljesen új és használt, de jó minőségű, még sok használatra elegendő termékek, Helyszín: Dorog, fizetés: személyes átvétel (Dorog, Esztergom, Budapest) vagy előre utalás után postázom.
Avon SuperShock Szempillaspirál
Ár: 800 Ft. , Eladó: SuSuS
Állapot: Bontatlan csomagolasban, Helyszín: Mateszalka, fizetés: Lehetolleg szemelyes atvetel,vagy postazas elore utalassal.

Gpatricia

2017. augusztus 16.

Sajnos nem az igazi, évekkel ezelőtt még imádtam, gondoltam most újrapróbálom, de nem váltotta be a hozzáfűzött reményeket. A keféje túl hosszú szerintem, és nem lehet vele elérni a megfelelő dúsító hatást, de azért egynek nem rossz :)

Gpatricia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

VictoryMiller

2017. augusztus 14.

Lassan 10 éve használom és nem csalódok benne.
Egy csoda!
Mindenki kérdezi, hogy mit használok. De az első kérdés mindig az, hogy "neked műszempillád van?"
Persze nagyon sokat számít a technika. Én legalább 3 rétegben viszem fel első körben és amikor megszáradt valamennyire, akkor még egyszer. Rendszeresen megtartok üres tubusokat is, mert azt tapasztaltam, hogy, ha azzal megyek át a legvégén, akkor valahogy az a kissé beszáradt festék olyan szintű tapadást biztosít és merevséget, amitől igazán lenyűgöző lesz.
Ha fogyóban van, én belecseppentek 1-2 csepp műkönnyet és bár hihetetlen, de én ilyenkor még jobban szeretem használni és sajnálom, hogy hamarosan kifogy, mert még jobban tapadnak egymásra a rétegek és extra hosszú lesz. Műszempilla hatás.
Bármit kipróbáltam, semmi sem pótolhatta. Örök kedvenc, amíg meg nem változtatják az összetevőket...amit sajnálatomra mostanában egyre inkább tapasztalok, de még próbálom nem elengedni.
Sminkeléskor arra érdemes figyelni, hogy ne kerüljön rá krém, alapozó, mert csomósodik. A legjobb, ha tiszta szempillára kerül fel.

VictoryMiller
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Lassan 10 éve használom és nem csalódok benne.
Egy csoda!

LadyV

2017. augusztus 13.

Lassan 7 éve ez a kedvenc szempillaspirálom. Viszonylag hosszú szempilláim vannak, de valahogy a végei nekem egy kicsit világosabbak. Pont ezért a legsötétebb árnyalatot használom, amitől tényleg gyönyörű keretet adok a szememnek és többször hitték, hogy műszempillám van. Amit még nagyon szeretek ebben a termékben, hogy pont annyi festék van a sörték között, amennyi kell. Viszonylag elég tartós, így egy hosszú nap után is fent marad, nem kenődik.
Ami talán hátrány lehetne, hogy 3-4 hónapot bír ki napi szintű használat mellett, de tudomásom szerint ennyi ideig is ajánlott használni egy ilyen terméket.

LadyV
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

BlackVelvet

2017. augusztus 11.

Imádom. Alapvetően hosszú szempilláim vannak, de a világos végeik miatt ez nem látszik. Rengeteg spirált kipróbáltam, de kevés volt, amivel elégedett voltam. Ez szépen kiemel, hosszít, dúsít, szétválaszt, nem folyik, nem pereg, tartós.

BlackVelvet
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

Scarlinia

2017. augusztus 2.

Nekem hosszú de ritkás szempilláim vannak. Ez a termék szépen szétválassza a pillákat (az eddigi spiráljaim közül ebben ez eddig a legjobb), de sajnos egyáltalán nem dúsít.

Scarlinia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

svivko

2017. július 31.

Régebben imádtam, gimnáziumban elhasználtam legalább 5 tubussal. Most újravettem, és látványosan hullanak tőle a pilláim. Így nem tudok neki csillagokat adni, borzasztó érzés úgy felkelni, hogy a szemgolyóimból bányászni kell az alvás közben elhullott pillákat.
Ha nem használom nincs ilyen bajom.
Kuka.

svivko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 31.

Ha nem használom nincs ilyen bajom.
Kuka.

Miaaa

2017. július 27.

Örök kedven. Évek óta újraveszem. Hosszabít, dúsít és csodálatos pillákat készít. Kell ennél több.

Miaaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 27.

canimbenim

2017. július 19.

Én szeretem. Nekem a legjobb,mert a dús pillák jobban állnak,és ez tényleg dúsít. Tényleg mély fekete, csak egy a baj vele,h nap végére apró darabokba lepereg,de az sem vészes. Kedvenc spirálom

canimbenim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.

msvelvet

2017. július 17.

Kb. 10 éve használom, a legjobb szempillaspirál. Bár alapból is elég hosszú pilláim vannak, de szépen kiemeli, nem kenődik, nem ragadnak össze tőle. Sok más spirál próbáltam már mellette, de mindig visszatérek, nekem abszolút 5 csillag

msvelvet
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 17.

Csilipaprika

2017. július 5.

Annyi, hogy jól szétválasztja a pillákat. Én nekem hosszúak, dúsítás kell nekik inkább.
Viszont festéket alig vesz fel. Egyáltalán nem látványos. Ha már egyszer kifestem, szeretem ha dús és szép hosszú.
Nem is tartós. A szétválasztás egyedül, amit tud.
Ez azoknak jó, akik szeretik a természetes hatást.

Csilipaprika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 5.

Nem is tartós. A szétválasztás egyedül, amit tud.
Ez azoknak jó, akik szeretik a természetes hatást.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

A CosIng hivatalos besorolása szerint emulgeálószer, azaz a vizes és olajos komponenesek keveredését teszi lehetővé. A TruthInAging szerint bőrpuhító, hidratáló tulajdonsága is van.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

PVP 0 0

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.