KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szucslia, az összetevőket feltöltötte: csokiveroni, Módosítva: 2017. január 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Lenyűgöző hatás, dúsabbnak tűnő pillák! Nagyméretű, szintetikus spirálkeféje akár már egy rétegben fed, és segít a pillák különválasztásában. Egyedülálló formulája mikro-rostszálakat tartalmaz, és dúsabbnak láttatja pilláidat az igazán csábos tekintetért.

• dúsabb szempillák, csomósodás nélkül
  • innovatív, pávakék színű SuperShock spirálkeféje a rugalmas sörtékkel átfésül, befed és egymástól elkülönít minden egyes szempillát
  • szupergyors "építő" formulájának különleges mikroszálai segítenek hosszabbá és dúsabbá tenni a szempillákat
  • hipoallergén formula

Avon SuperShock Szempillaspirál komplett, 6 termékes szettben, neszeszerrel
Ár: 1990 ft+postaköltség, illetve személyes átvétel esetén (Dorog, Esztergom,Budapest) 1990 Ft , Eladó: Damayanti
Állapot: vegyesen teljesen új és használt, de jó minőségű, még sok használatra elegendő termékek, Helyszín: Dorog, fizetés: személyes átvétel (Dorog, Esztergom, Budapest) vagy előre utalás után postázom.
Avon SuperShock Szempillaspirál
Ár: 800 Ft. , Eladó: SuSuS
Állapot: Bontatlan csomagolasban, Helyszín: Mateszalka, fizetés: Lehetolleg szemelyes atvetel,vagy postazas elore utalassal.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Patrisa16

2017. október 15.

Nekem bevált, szeretem.

Patrisa16
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 15.

Nekem bevált, szeretem.

Gwenny

2017. október 14.

Szép, sűrű, ívelt és természetes hatású pillák. #nomakeup--makeuphoz tökéletes.

Gwenny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 14.

Szép, sűrű, ívelt és természetes hatású pillák. #nomakeup--makeuphoz tökéletes.

Julcsiturkyy

2017. szeptember 28.

Nagy reményekkel vártam, hogy kipróbáljam.Sok jót hallottam róla, és emiatt is kiakartam próbálni. Egyik varátnőm használja évek óta, akinek elképesztő pillákat varázsol.
Megérkezett, azonban nem igazán nyűgözött le. Szép pillákat csinál, azonban nem kiemelkedőket. Tesómnak tetszik, szóval ellesz használva.
2 színben vettem. Mély feketét, ami gyönyörű, de valami miatt kevésbé teszi a dolgát mint a barnás árnyalat.

Julcsiturkyy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

lobolagi

2017. szeptember 27.

legnagyobb szerelmem! már másfél éve használom és tökéletes a szempilláimhoz. egyszerűen egy csoda. iszonyat jó keféje van, nem csomósodik össze tőle a pillám és ha már kifogyófélben van, akkor sem "morzsás". ára is jó, hozzá lehet jutni 1000 Ft-ért is. negyedjére vagy ötödjére vettem újra, és biztos, hogy megint meg fogom rendelni!

lobolagi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

EnikoJuhasz

2017. szeptember 21.

Legjobb szempillaspiráljaim egyike, ha akciós mindig betárazok egy párat. Szépen szétválasztja a pillákat és dúsít, hosszabbít is.

EnikoJuhasz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Syub

2017. szeptember 10.

nem szeretem az avont de életem szerelme ez a spirál ez az egyetlen amit újra veszek az egyetlen problámám az vele hogy az olajos szemeim miatt hamar lekerül az apró "ráncaimba"

Syub
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

Julmi

2017. szeptember 8.

Az egyetlen spirál, amit újra és újra megveszek. Nem ragasztja össze a pilláimat, szépen kiemeli, nem kenődik el egésznapos hordás mellett sem. Mióta erre rátaláltam, nem kísérletezem más spirállal.

Julmi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

msvelvet

2017. szeptember 7.

Kb. 10 éve használom, a legjobb szempillaspirál. Bár alapból is elég hosszú pilláim vannak, de szépen kiemeli, nem kenődik, nem ragadnak össze tőle. Mivel világos a szempilláim vége sokszor veszem a barna árnyalatot is, nagyon szép természetes hatást lehet vele elérni: dúsít és hosszabbít, de nem ordít méterekről, hogy ki van festve.

msvelvet
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

timimisi

2017. augusztus 28.

Csúcs szempillaspirál.Próbaltam már több tucatot,de ez az egyetlen,amelyik tényleg hipoallergén.És persze nem mellesleg tényleg nagyon szép pillanat eredményez.

timimisi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

aveca15

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 27.

Az én pár szál, erőtlen szempillámból hosszú, dús szálakat varázsol.
Van, hogy túl sokat vesz fel a kefe, de akkor megint megmártom, és már rendben is, kis odafigyeléssel általában nem tapaszt.
Akciósan mindenképp újravenném.

aveca15
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

Az én pár szál, erőtlen szempillámból hosszú, dús szálakat varázsol.
Akciósan mindenképp újravenném.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

A CosIng hivatalos besorolása szerint emulgeálószer, azaz a vizes és olajos komponenesek keveredését teszi lehetővé. A TruthInAging szerint bőrpuhító, hidratáló tulajdonsága is van.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

PVP 0 0

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.