KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szucslia, az összetevőket feltöltötte: csokiveroni, Módosítva: 2017. január 23.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Lenyűgöző hatás, dúsabbnak tűnő pillák! Nagyméretű, szintetikus spirálkeféje akár már egy rétegben fed, és segít a pillák különválasztásában. Egyedülálló formulája mikro-rostszálakat tartalmaz, és dúsabbnak láttatja pilláidat az igazán csábos tekintetért.

• dúsabb szempillák, csomósodás nélkül
  • innovatív, pávakék színű SuperShock spirálkeféje a rugalmas sörtékkel átfésül, befed és egymástól elkülönít minden egyes szempillát
  • szupergyors "építő" formulájának különleges mikroszálai segítenek hosszabbá és dúsabbá tenni a szempillákat
  • hipoallergén formula

Ár: 1000 ft , Eladó: luckycharm
Állapot: vadonatúj, bontatlan csomagolásban, Helyszín: Szeged, fizetés: személyes átvétel, vagy utalás (ha postázást kérsz)
Avon SuperShock Dúsító Szempillaspirál - Blackest Black
Ár: 1000 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt (védőfóliával), Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.

vvma05

2018. július 20.

Legelső szempillaspirál volt, amit az Avontól próbáltam jópár éve. Mindig újra rendeltem, de mióta új design lett, azóta a minősége is romlott. Borzasztó gyorsan beszárad, kb 2 hét használat után már nem lehet normálisan felvinni a pillákra, egyberagadnak és csomósak lesznek. Többé nem vásárolom meg.

vvma05
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 20.

Alera

2018. július 13.

Szépen dúsít, nem ragasztja össze a pilláimat és jól tart. A keféje kicsit nagy, de nem akadály vele dolgozni.

Alera
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 13.

BLili

2018. június 25.

Szép pillákat csinált, de a szemem alatt landolt egy pár óra múlva a fele.

BLili
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 25.

Szép pillákat csinált, de a szemem alatt landolt egy pár óra múlva a fele.

Simonbogi

2018. június 25.

Évek óta használom és nagyon meg voltam vele elégedve...eddig. Szerintem nem csak a külsején változtattak, hanem a festéken is, mert az új nagyon könnyen beszáradt, csomósodott és összeragasztotta a pilláimat. Egyetlen előnye, hogy nagyon tartós. Eddig ez volt a kedvencem, de most kereshetek új szempillaspirált.

Simonbogi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 25.

Kinleyni

2018. június 20.

Amióta forgalmazza az Avon, azóta csak ezt veszem.
Kb. 3-4 hónapig elég, napi használattal. Gyönyörűen szétválasztja a pillákat, nem adagol sok festéket csomókban, mint a többi spirál. Barnában imádom, olyan természetes színt ad.
Túlzás nélkül az egyik legjobb szempillaspirál, amit forgalmaznak, sajnálom is hogy most legutóbb már a kifutó termék címkét kapta.
Remélem előrukkolnak valami rettentően hasonlóval, mert ha nem, nagy bajban leszek.

Upd.: Nem tudom honnan vettem, hogy kivonják.. lehet csak a csomagolása változik, mint mindig.

Kinleyni
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

Amióta forgalmazza az Avon, azóta csak ezt veszem.

AmandaAnonymus

2018. június 9.

Eddig ez vált be a leginkább. Jól szétválasztja a szempillákat, és eléggé dúsít is. Nem csomósodik, ahogy elkezd fogyni, akkor is lehet vele szépen, egyenletesen festeni. Könnyen lemosható. Én nem szoktam dörzsölni a szemem, magától nem pereg, de a könnyezést nem bírja.
Hétköznapra tökéletes.

UPDATE: Nem tudom, hogy változtattak-e az összetételen, vagy csak egy régebbi gyártású, sokáig raktárban pihenő darabot kaptam, de az utolsó eléggé csalódás volt. Csomósodott, pergett...

AmandaAnonymus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

Hétköznapra tökéletes.

kremezo

2018. június 7.

Az elején túl nagynak éreztem a keféjét, de 1-2 használat után megszoktam, és azóta imádom! Felbontáskor még folyós, de ahogy szárad egyre jobb lesz. Egy rétegben gyönyörűen kihangsúlyozza a szempillákat, de ha intenzívebb hatást szeretnék, 2 rétegben viszem fel. Nekem nem pereg, nem csíp, és sokáig kitart.

kremezo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 7.

koni

2018. május 30.

Számomra ez a legjobb szempillaspirál! :) Korábban próbáltam mást, drágábbat...hát nem jött be...mindig visszatértem ehhez. Ennek a keféje is a legjobb szerintem, szépen lehet vele spirálozni. Ár-érték arányban is nagyon jó szerintem! :)

koni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

pappveronika30

2018. május 25.

Én szeretem ezt a szempillaspirált, mert szépen szétválasztja a pillákat, könnyű lemosni és nem kenődik. Viszont maradok a rossmannos lovely spirálnál! :)

pappveronika30
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 25.

anee888

2018. május 23.

Régebben nagyon sokszor használtam ezt a spirált, szerettem is,és többször megvásároltam. Szép,dús pillákat tudtam vele készíteni, de nem tetszett benne hogy nagyon sürű az állaga, és ha egy időre félre tettem majdnem hogy be is száradt,ezért váltottam.
Árban viszont abszolút rendben van.
Még elképzelhető, hogy vissza térek hozzá.
4*, mert nekem állagra sűrű.

anee888
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

Árban viszont abszolút rendben van.
Még elképzelhető, hogy vissza térek hozzá.
4*, mert nekem állagra sűrű.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

A CosIng hivatalos besorolása szerint emulgeálószer, azaz a vizes és olajos komponenesek keveredését teszi lehetővé. A TruthInAging szerint bőrpuhító, hidratáló tulajdonsága is van.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

PVP 0 0

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.