Avon

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 1299 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: LengyelB, Módosítva: 2018. február 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 1299 Ft

Innovatív Smart Fibre komplexszel, mely hármas hatást nyújt:

• Ultra dúsítás: különböző módon formázott szálak körülölelik a pillákat, így akár egész napon át gondoskodnak a volumenről és a hosszúságról.
  • Ultra sokszorosítás: a formula kitölti a pillák közti réseket, így olyan hatást kelt, mintha több szempillád lenne.
  • Ultra sűrűség: akár 100%-kal segít növelni a szempillák optikai sűrűségét, mandula formájú keféjének köszönhetően pedig egyenletesen oszlatja el a festéket a szempillákon, egészen a tövektől.

Nem kenődik, nem pereg le, vízálló.

Ár: 1299 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Fabi95

2018. április 5.

Vegyes érzelmek. Szép pillákat csinál, szépen megemeli a pilláim tövét, de pár használat után észrevettem hogy nagyon csomósodik. Nem kenődik, viszont nagyon nehezen tudom lemosni a szempilláimról. Ez az első vízálló spirálom, de nagyon küzdök az eltávolításával. Ha elfogy, nem veszem újra.

Fabi95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 5.

pappandrea8736

2018. április 5.

Mar 3 hete tesztelem ezt a spiralt. Nem szaradt azota semmit. A szine szep fekete, nem pereg napkozben. A kefeje jonak mondhato. Amire vigyazni kell, az mindenképp a festék mennyisége. Könnyen osszecsomosodik a pillakon, ha tul sok festek kerul a fejre. Inkabb a festek surusegevel van gond, egyebkent azt nyujtja, amit dragabb tarsai.

pappandrea8736
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

maja54

2018. március 30.

Szép pillákat lehet vele elérni, bár a keféjével küszködök, mert sikerült összekenni a szemhéjam a festékkel.

maja54
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 30.

Erika80

2018. március 28.

Szerintem jó kis spirál. Meglepően hosszú pillákat lehet vele elérni, szépen különválasztja a szálakat, nem kenődik össze-vissza. Akciósan vettem, ennyiért teljesen szupi.

Erika80
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 28.

zonga

2018. március 28.

Nekem sem jött be! Szép pillákat csinál, az kétségtelen, de nagyon csomósodik, ragad, kb. 3 festést bír ki, utána használhatatlan, mert teljesen besűrűsödik. Más spirálok bírnak 2-3-4 hetet, ez meg két napot. Így tényleg nem éri meg az árát.

zonga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 28.

nagyheni92

2018. március 26.

Én imádom! Beton biztos pillákat lehet vele csinálni! Nagyon kevés festéket kell felvinni, mert még a Garnier 2-fázisú micellás vízzel is alig jönn le. Gyönyörű, ívelt, iszonyat fekete pillákat lehet vele elérni! Sokkal jobb mint egy L’oreal vagy egy Rimmel Lindon, főleg, hogy töredékébe is kerül! Biztos, hogy újra fogom venni, életem szempilla spirálja lett. Csak azért vonok le -1* mert nehezen tudom lemosni

nagyheni92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

Lánghajú

2018. március 19.

Olcsón vettem, tehát nem volt nagy kiadásom, de nagyon gáz.Egy sor összeragadt pókláb lesz a szempillámból.

Lánghajú
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 19.

Fontanesia

2018. március 19.

Szép, hosszú szempillakat csinál, nekem bevált. A lemosasa kicsit nehézkes.

Fontanesia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

Szép, hosszú szempillakat csinál, nekem bevált. A lemosasa kicsit nehézkes.

katuc77

2018. március 9.

Lehet, hogy én vagyok az egyetlen, akinek ez a spirál maga a katasztrófa? Eddig csak jó véleményeket hallottam, nekem viszont nagyon nem jött be.
Már a katalógusban való megjelenése előtt volt lehetőségem megrendelni, egy ideje már tesztelgetem, de nem lettünk barátok. Már a legelső kibontáskor is nagyon sűrűnek tűnt a festék, mint amikor egy szuperül teljesítő spirál kezd beszáradni. Ezáltal csomós lett, iszonyat rondán tapasztotta össze a pilláimat, és ez miatt rendesen össze is kentem vele a szemhéjamat. Gondoltam, talán idő kell nekünk, hogy megbarátkozzunk, nem akartam azonnal kukába dobni. Sajnos pár hét kísérletezgetés után sem lett jobb a helyzet. Azért még mindig adnék neki egy lehetőséget, a szemcseppel való "hígítást", hátha, bár a kedvemet már nagyon elvette :(

katuc77
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 9.

bihelga

2018. március 8.

Nagyon jó kis spirál! Gyönyörű hosszú pillákat csinál, nem kenődik, nem pereg le, és tényleg vízálló! Imádom ❤

bihelga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 8.