KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 1299 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: LengyelB, Módosítva: 2018. február 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 1299 Ft

Innovatív Smart Fibre komplexszel, mely hármas hatást nyújt:

• Ultra dúsítás: különböző módon formázott szálak körülölelik a pillákat, így akár egész napon át gondoskodnak a volumenről és a hosszúságról.
  • Ultra sokszorosítás: a formula kitölti a pillák közti réseket, így olyan hatást kelt, mintha több szempillád lenne.
  • Ultra sűrűség: akár 100%-kal segít növelni a szempillák optikai sűrűségét, mandula formájú keféjének köszönhetően pedig egyenletesen oszlatja el a festéket a szempillákon, egészen a tövektől.

Nem kenődik, nem pereg le, vízálló.

Ár: 1299 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

Lánghajú

2018. március 19.

Olcsón vettem, tehát nem volt nagy kiadásom, de nagyon gáz.Egy sor összeragadt pókláb lesz a szempillámból.

Lánghajú
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 19.

Fontanesia

2018. március 19.

Szép, hosszú szempillakat csinál, nekem bevált. A lemosasa kicsit nehézkes.

Fontanesia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

Szép, hosszú szempillakat csinál, nekem bevált. A lemosasa kicsit nehézkes.

katuc77

2018. március 9.

Lehet, hogy én vagyok az egyetlen, akinek ez a spirál maga a katasztrófa? Eddig csak jó véleményeket hallottam, nekem viszont nagyon nem jött be.
Már a katalógusban való megjelenése előtt volt lehetőségem megrendelni, egy ideje már tesztelgetem, de nem lettünk barátok. Már a legelső kibontáskor is nagyon sűrűnek tűnt a festék, mint amikor egy szuperül teljesítő spirál kezd beszáradni. Ezáltal csomós lett, iszonyat rondán tapasztotta össze a pilláimat, és ez miatt rendesen össze is kentem vele a szemhéjamat. Gondoltam, talán idő kell nekünk, hogy megbarátkozzunk, nem akartam azonnal kukába dobni. Sajnos pár hét kísérletezgetés után sem lett jobb a helyzet. Azért még mindig adnék neki egy lehetőséget, a szemcseppel való "hígítást", hátha, bár a kedvemet már nagyon elvette :(

katuc77
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 9.

bihelga

2018. március 8.

Nagyon jó kis spirál! Gyönyörű hosszú pillákat csinál, nem kenődik, nem pereg le, és tényleg vízálló! Imádom ❤

bihelga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 8.

Rena24

2018. március 8.

Megéri az árát, egész tartós ! :)

Rena24
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 8.

Megéri az árát, egész tartós ! :)