KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   2599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 2599 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: LengyelB, Módosítva: 2018. február 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 2599 Ft

Innovatív Smart Fibre komplexszel, mely hármas hatást nyújt:

• Ultra dúsítás: különböző módon formázott szálak körülölelik a pillákat, így akár egész napon át gondoskodnak a volumenről és a hosszúságról.
  • Ultra sokszorosítás: a formula kitölti a pillák közti réseket, így olyan hatást kelt, mintha több szempillád lenne.
  • Ultra sűrűség: akár 100%-kal segít növelni a szempillák optikai sűrűségét, mandula formájú keféjének köszönhetően pedig egyenletesen oszlatja el a festéket a szempillákon, egészen a tövektől.

Nem kenődik, nem pereg le, vízálló.

Ár: 2599 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

fdorottya

2018. április 12.

Én még tuti nagyobb kefét csináltam volna hozzá... Maybelline spirálra tudnám hasonlítani, csak az jobb fényévekkel. A helyzet az, hogy marhára irritálja a szemem. Pedig nekem nem szokták a spirálok. Másik dolog ami idegesít, hogy a festék csomósodik, összeragasztja a pillákat! Nem jött be.

Up. Csak nem hagyott nyugodni ez a spirál. A felesleges festéket én lehúzogattam a keféről, így már használhatóbb és nem csinál bumszlikat a szempilla végére.

fdorottya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

Vivienne88

2018. április 7.

Ez egyszerűen szuper. Nekem a supershock volt a kedvenc évek óta, pedig rengeteg drága szempillaspiràlt is kipróbáltam. Na, mostmár ez a kedvenc! Iszonyat tartós, nem potyog, nekem nem csomosodik, oda vagyok érte, mert hatalmas mégsem termeszetellenes pillakat, csinál. Szuper.

Vivienne88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

Fabi95

2018. április 5.

Vegyes érzelmek. Szép pillákat csinál, szépen megemeli a pilláim tövét, de pár használat után észrevettem hogy nagyon csomósodik. Nem kenődik, viszont nagyon nehezen tudom lemosni a szempilláimról. Ez az első vízálló spirálom, de nagyon küzdök az eltávolításával. Ha elfogy, nem veszem újra.

Fabi95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 5.

pappandrea8736

2018. április 5.

Mar 3 hete tesztelem ezt a spiralt. Nem szaradt azota semmit. A szine szep fekete, nem pereg napkozben. A kefeje jonak mondhato. Amire vigyazni kell, az mindenképp a festék mennyisége. Könnyen osszecsomosodik a pillakon, ha tul sok festek kerul a fejre. Inkabb a festek surusegevel van gond, egyebkent azt nyujtja, amit dragabb tarsai.

pappandrea8736
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

maja54

2018. március 30.

Szép pillákat lehet vele elérni, bár a keféjével küszködök, mert sikerült összekenni a szemhéjam a festékkel.

maja54
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 30.

Erika80

2018. március 28.

Szerintem jó kis spirál. Meglepően hosszú pillákat lehet vele elérni, szépen különválasztja a szálakat, nem kenődik össze-vissza. Akciósan vettem, ennyiért teljesen szupi.

Erika80
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 28.

zonga

2018. március 28.

Nekem sem jött be! Szép pillákat csinál, az kétségtelen, de nagyon csomósodik, ragad, kb. 3 festést bír ki, utána használhatatlan, mert teljesen besűrűsödik. Más spirálok bírnak 2-3-4 hetet, ez meg két napot. Így tényleg nem éri meg az árát.

zonga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 28.

nagyheni92

2018. március 26.

Én imádom! Beton biztos pillákat lehet vele csinálni! Nagyon kevés festéket kell felvinni, mert még a Garnier 2-fázisú micellás vízzel is alig jönn le. Gyönyörű, ívelt, iszonyat fekete pillákat lehet vele elérni! Sokkal jobb mint egy L’oreal vagy egy Rimmel Lindon, főleg, hogy töredékébe is kerül! Biztos, hogy újra fogom venni, életem szempilla spirálja lett. Csak azért vonok le -1* mert nehezen tudom lemosni

nagyheni92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

Lánghajú

2018. március 19.

Olcsón vettem, tehát nem volt nagy kiadásom, de nagyon gáz.Egy sor összeragadt pókláb lesz a szempillámból.

Lánghajú
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 19.

Fontanesia

2018. március 19.

Szép, hosszú szempillakat csinál, nekem bevált. A lemosasa kicsit nehézkes.

Fontanesia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

Szép, hosszú szempillakat csinál, nekem bevált. A lemosasa kicsit nehézkes.