KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   4899 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: Málni, Módosítva: 2017. szeptember 8.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Ez a varázslatos illat egy vidám citrusos fuvallattal indít, melyet erősítenek a harmatos zöld illatjegyek és a rózsaszín bors aromái, mellyel lángra lobbantják a mély szerelmet. A fehér virágok tele vannak az örökké tartó szerelem ígéretével, és arra hivatottak, hogy a szívillat képviseletében fedjék fel magukat. A gyönygvirág, a magnólia és a jázminszirmok kivirágzása olyan, akár a tiszta, őszinte szerelem. Kényeztető virágszirmok védemet nyújtanak és ápolnak. A  Today Tomorrow Always Amour utolsó vonásait erős alapokra helyezték, vagyis a szantálfa,a cédrusfa és a habkönnyű pézsma összeolvadása szimbolizálja azt az összetartozást, amelyet az igaz és mély szerelem jellemez.

chiba

2017. február 7.

Két évvel ezelőtt kaptam karácsonyra!Nem téli illat, ez egy kellemes tavaszi, citrusos illatocska. Vmire nagyon emlékeztet, de nem tudom mire!?A tavasz mindig hoz vmi változást ez pont olyan mintha hozna vmi újat, vmi könnyedebbet a sok rossz után!
Tartóssága közepes,egy kicsit túl van árazva sztem!

chiba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 7.

Tartóssága közepes,egy kicsit túl van árazva sztem!

Frappar1988

2017. február 6.

Nekem nagyon bejött ez az illat. Friss, finom, kellemes. Kár, hogy csak 30 ml-es. Aki szereti a friss, citrusos illatokat, annak érdemes kipróbálnia.

Frappar1988
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

angelina69

2017. január 13.

Nagyon "bírom" a marketingesek fogalmazásait, amit egy illat eladása kapcsán írnak (lásd. fent). Egy szó mint száz, nekem erről az illatról nem a szerelem ugrik be. Mondjuk inkább, egy tavaszi séta a parkban. Egy nagyon kellemes, virágos-gyümölcsös illat, amihez az én bőrömön még egy kis "sampon" (Velmetina a 90-es évekből) illat társul. Nekem nem bejövős, de azért nem húzom le, mert valóban lágy, nem fojtós, viselhető. A tartóssága rajtam kb. 4-5 óra volt.

angelina69
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 13.

PerfumePippi

2016. augusztus 4.

Mintám van belőle, hogy nagyobb merítésem legyen az avonos illatokból is. Ma az In Love-ot viseltem (arról már le is írtam a véleményemet), és vele párhuzamosan ezt is teszteltem. Ez azért is jó, mert ez már a 4. flanker a sorozatból, amit megismertem, és a sorozatot nagyon-nagyon igényesnek tartom; az illatok így, egymás mellé téve hozzák csak ki igazán, hogy egy témára mennyire eltérő alkotások születhetnek, lehetővé téve, hogy mindenki megtalálhassa a hozzá legjobban passzoló illat-verziót.
Előre bocsátom, hogy valószínűleg az Amour nem az én illatom. Ezt már akkor sejtettem, amikor a katalógusban láttam a felsorolást: citrusok, jázmin, pézsma. A hosszabb leírást nem ismertem, viszont az első pár pillanat szintetikus szúrása után egy hihetetlenül üde, zöldes virágillat bontakozott ki, ami eleinte nem szúrt. Később azonban egyre inkább elment egy már-már ózonosan zöldes szúrósságba (ez valószínűleg a citrus volt, ami nálam mindig probléma szokott lenni), ami azonban még mindig messze elmaradt attól a szúrósságtól, amit az In Love-ban tapasztaltam meg. Összességében rajtam abszolút nem volt édes, végig megmaradt ez a friss szúrós tisztaság jellege, amitől nekem inkább a tavasz, semmint a szerelem megjelenése jutott az eszembe, de mindezzel együtt valami lágyság is jellemezte. A tartóssága hibátlan.

PerfumePippi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

Blackxentric

2016. július 30.

A katalógusban annyira jó illata volt. Aztán az üvegen is. Rajtam meg savanyú és egyenesen kaparja az orrom a szaga. Pedig annyira akartam. Az én hibám biztos.

Blackxentric
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 30.

bobherceg80

2016. június 17.

Puha,krémes,finom illat.Közepesen tartós a bőrön,ruhán viszont sokáig megmarad.

bobherceg80
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 17.

Puha,krémes,finom illat.Közepesen tartós a bőrön,ruhán viszont sokáig megmarad.

Lgina

2016. június 3.

Visszaadta a hitem az Avonos parfümökbe. Nagyon kellemes, nem tolakodó virágillat, megis van benne karakter, valami hűs. Nyárra, a meleg napokra tökéletes választás. A tartóssága remek.

Lgina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 3.

dandelion

2016. április 26.

Kellemes virágillat, tavasszal hétköznap szoktam használni. Az illata nagyon tartós és az idő múlásával szelídül. Egyetlen hátránya az üvege, ami ugyan szép de nagyon vastag és nehéz, ezért utazáshoz annyira nem praktikus.

dandelion
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

GNóri

2016. április 19.

Az eredeti TTA illatokat nagyon szeretem, igazán minőségiek, bátran állítom, hogy felveszik a versenyt a luxus divatházak parfümeivel. Lehet, hogy hülyén hangzik, de azok az illatok elsőre megfogtak, úgy éreztem, van bennük lélek, érzelem, és a viselésükkor különlegesnek, elegánsnak érzem magam. Ehhez képest ezek az újabb TTA illatok borzasztó nagy csalódások számomra. Nagyon vártam ezt az illatot, mert tetszett a leírása, és az üvege is gyönyörű. Sajnos ez egy tipikus semmilyenke tisztaságillat, citrusos gyöngyvirág, fél óra múlva már nem is érzem magamon. Rajtam egyébként szinte ugyanolyan mint a Little White Dress, de az olcsóbb és tartósabb:)

GNóri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 19.

Moonlight

2016. március 25.

Méltatlanul lehúzott parfüm.(a szerintem rosszabb társaihoz képest) Az In Bloomnál klasszisokkal finomabb,kellemesebb,kevésbé megosztó illat.
Én vmiért gyümölcsöt is érzek benne,de az érzés amit kelt,az a lényeg. Olyan harmonikus,megnyugtató. Nehogy megszüntessétek nekem...Köszi Avon. :)

Moonlight
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 25.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Citral, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Geraniol, Lyral, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol