KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: jadelina17, az összetevőket feltöltötte: Demonvirag, Módosítva: 2016. augusztus 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Limitált kiadás

Habfürdő fehérliliom és zöldalma illattal.

Készíts magadnak egy fantasztikus, habos fürdőt és engedd, hogy ellazítson.

Kendralinx

2016. április 9.

fűszeres almás illat kedves üvegcse

Kendralinx
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 9.

fűszeres almás illat kedves üvegcse

cseresznyee1

2015. június 2.

Amikor megrendeltem, nem gondoltam volna, hogy ennyire jó illata van. Karácsony után mikor megkaptam újra a katalógust érdeklődtem, hogy még lehet-e ilyen habfürdőt rendelni. Nagy pozitívuma, hogy tényleg teszi a dolgát, és jól habzik, az illata már csak ráadás.:)

cseresznyee1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 2.

sabrirory

2013. november 26.

Először meglepett, hogy milyen erős virágillatú, de későbbre már megszoktam. Nagyon tetszik,nekem nem szárította ki a bőrömet. Illata sokáig érezhető,főleg a fürdőszoba levegőjében :) a kis gömb alakja is nagyon cuki!:) 600ft-ért rendeltem

sabrirory
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 26.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.