KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   749 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cintia89, Módosítva: 2017. november 15.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szappanok

Mesés kényeztetés testednek-lelkednek. Kondicionáló folyékony szappan, új ünnepi illatkollekcióban!

• védi a kezed a kiszáradástól
  • kondicionálja a bőröd
  • praktikus pumpás kiszerelésben, remek választás a fürdőbe és a konyhába egyaránt

Kriszta180222

2018. december 16.

Csatlakozni tudok az előttem szólókhoz. Az illatát szeretem, tisztít ahogy kell, a színe is nagyon tetszett egészen az első használatig, és azóta csak minden nappal jobban haragít magára, amikor a mosdókagylóra nézek :D Akármilyen csini ez a piros lötyi, biztos nem próbálkozok még egyszer vele.

Kriszta180222
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 16.

Stellacska6969

2018. május 28.

Nagyon jól habzik, nagyon szeretem az illatát, de aki nem szereti a tömény édes illatot az inkább ne vegye meg! Emellett sajnos fog, de szerintem nem rossz készítmény😊😊

Stellacska6969
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 28.

Gemi

2018. április 16.

Karácsony előtt vettem meg, hogy ezzel is fokozzam a karácsonyi hangulatot. Igazából semmi problémám nem lett volna vele, ha nem fogott volna be mindent - nekem is fehér mosdókagyló van a fürdőszobámban, és hát jóformán hetente többször takaríthattam, mert mindenfele piros pöttyöket hagyott maga után. A végén sajnos már alig vártam, hogy elfogyjon.

Gemi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

LengyelB

2018. január 9.

Ünnepi hangulatot idéző, édeskés, kellemes illat. Állagát is jónak mondanám, nem szárítja a kézfejemet. Sajnos a fehér mosdókagylón erős nyomot hagy, így szinte minden kézmosás után tisztítást igényel a fürdőszoba. Kár érte...

LengyelB
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

Bubus06

2017. december 9.

Finom illat, finom dizájn, tökéletesen téli, ünnepi, és a visszafogott bogyós gyümölcsös illata miatt végre az egész család szeretni fogja. Szerintem klassz, hogy ilyen szép borvörös színe van. :D (de az már nem, hogy suvickolni kell utána a mosdókagylót, mert mindent összefog)

Bubus06
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 9.

Bogica92

2017. november 21.

Tetszik az illata is, az állaga. A barátom miatt kellett kicseréljem, mert még a plafon is piros tőle :( :D persze én elhasználom majd.

Bogica92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

Makocska

2017. november 20.

Kellemes karácsonyi illata van, ugyanakkor eléggé színezi azt amivel érintkezik és nem egy szembarát termék, tehát csíp.
Ünnepekre teljesen jó.

Makocska
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

Ünnepekre teljesen jó.