KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avouré

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2012. december 29.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok

Pumpás folyékony szappan zöld olívával.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Annoocska

2017. augusztus 27.

Tisztítani tisztít,de a kezemet majdnem sebesre szárította.. Nem pont ez a verzió,hanem egy másik amire ráadásul rá van írva hogy hidratál. Hát az ekcémám szépen kijött tőle az biztos..
Hosszútávon senkinek nem ajánlom,mert valami borzalom,hogy mit tesz a bőrrel.

Annoocska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

Hosszútávon senkinek nem ajánlom,mert valami borzalom,hogy mit tesz a bőrrel.

mazsola

2013. május 16.

Tyűűű, ez valami eszement sz...r termék! Az még csak egy dolog, hogy szárította a kezemet, de allergiás kiütések lettek tőle a kézfejemen! kuka!

mazsola
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 16.

mili

2013. január 5.

Arra amire való megfelel, egy folyékony szappan a sok közül. Teszi a dolgát, de semmi extra, ennyi pénzt megér. Kezemet nagyon szárította, de a szappanok zöme szárítja.

mili
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 5.

szilvi07

2012. december 31.

Arra, hogy megmossam vele a kezemet, és megtisztítsa, jó volt. Nem tudom hogy mennyire szárította a kezemet, mert egy nap rengetegszer mosok kezet, és így alapból szárazabb a bőröm.

szilvi07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. december 31.

lenarta23

2012. december 30.

A célnak megfelel. Nekem nem szárította ki a bőrömet, ennyi pénzért nem kell csodát várni.

lenarta23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 30.

Blame

2012. december 29.

Már nem vagyok benne biztos hogy pont olívás volt-e. De valami eszméletlenül szárít ez a szappan. Alig vártam hogy elfogyjon.

Blame
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 29.

Hidratálók: Propylene Glycol