KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Axe

Ár:   800 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ingrido, Módosítva: 2018. november 21.

Kategória:   Dezodorok

Antibakteriális hatású izzadásgátló. 48 órás védelmet nyújt.

Ingrido

2018. december 8.

Gondoltam, körbenézek a férfi dezodorok között, hátha találok valami frissebb illatot, ütősebb hatást. Erre esett a választásom, uniszex az illata. Pár hét alatt megsemmisítettem. Ereje nulla, egyenesen "átbüdösödött", szagom lett, pedig előtte nem is volt. :) Nem ajánlom..Illetve érdekelne, hogy van olyan férfi, akinek ez használt?!

Ingrido
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 8.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Coumarin
Tartósítószerek: Silver Chloride, Benzyl Alcohol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.