KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

B.U.

Ár:   3799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 3 600 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bogi95, az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2015. május 14.

Lelőhely:   drogériák
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 3 600 Ft

A gyümölcsös-virágos illatban egyesülnek a fekete ribizli és a barack szívjegyei a vanília és a szantál alapjegyeivel.

Ár: 3 600 Ft, Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ár: 1500 , Eladó: Zsedit
Állapot: Próbált, Helyszín: Hódmezővásárhely, fizetés: Megegyezés szerint
B.U. Hippy Soul EDT Csere is!
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: Babaeni
Állapot: Párszor használt, Helyszín: --, fizetés: Utalás után ajánlottan.

drebeka

2018. december 6.

Nagyon tartós, imádom a friss, könnyed, nyárias illatát.

drebeka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 6.

Nagyon tartós, imádom a friss, könnyed, nyárias illatát.

evelinsz

2018. november 22.

Nagyon finom, könnyed, nyárias illat. 1-2 fújást 5-6 óra múlva is érezni. Az egyik kedvencem :)

evelinsz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 22.

Ri2

2018. október 30.

Nagyon finom, kellemes illata van. Tesómnak is vettem egyszer ajándékba, ő is rákapott, folyamatosan veszi magának újra és mindig felfigyelek az illatára, amikor ezzel fújja be magát, nagyon jó!

Ri2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

Nina1205

2018. október 19.

Aranyos, könnyed, kicsit extravagáns illat. Nyárra tökéletes, olyankor csak ezt használom. Nem túl tartós, de nyárestéken könnyű kendőre fújva azért egész este érezni lehet.

Nina1205
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

Floree

2018. augusztus 9.

Én ilyet használok most, de dezodorban is volt már ilyenem. Imádom a gyümölcsös illatát, igazán nyári! Reggel fújtam magamra indulás előtt, és még mindig érződik, szóval tartós is! :)

Floree
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

wildrose

2018. április 27.

Friss, könnyű, energikus, laza illat a hétköznapokra. Nem egy bonyolult alkotás, de a citrusosságát szépen kiegészíti a barack lágysága. Rajtam elég tartós is, 5-6 órán át érezni.

wildrose
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 27.

CzFru

2017. december 22.

A B.U. parfümök nagy kedvenceim. Nem drágák, az illatuk is tartós. Ez az egyik kedvencem, ezt mindig újraveszem :)

CzFru
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 22.

kalmaniki

2017. november 27.

Ajándékba kaptam, de az illata nem tetszik, nem az én világom sajnos. A tartóssága viszont kiváló, sokáig érezni lehet a bőrön. Az illatjegyek jól kiérezhetők. Meglepően jó parfüm.

kalmaniki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 27.

Bogg

2017. augusztus 25.

Egyik karácsonyra ilyet kaptam. Nagyon szerettem az illatát, bár nem volt valami tartós.
Az ábrándított ki belőle, hogy van egy barátnőm, aki szeret ugyanolyat venni, mint a körülötte levők, aztán rajta éreztem ezt az illatot egy jó darabig.

Bogg
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

carolinett33

2017. július 14.

annyira nem tartós, kell belőle 3-4 fújás, és sajnos nem azok az illatjegyek jöttek ki legerősebben amit vártam (narancsvirág és cédrus), de így is szinte mindet ki lehet érezni, nagyon ki van találva, szerintem baromi jó ez a narancsvirág-jázmin-barack-cédrus-vanília-(és sajnos, mert rajtam főleg ez érződött:)szantál. meg az erős citrusok. de lehet, hogy különben túl virágos lett volna. Már csak az ötletért is 5 csillag, nagyon eltalálta a mostani ízlésem. igen, könnyű, vidám illat! :D

carolinett33
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 14.

Antioxidánsok: BHT

A CosIng besorolása szerint bőr- és hajkondícionáló összetevő, egy az összetevőt gyártó és forgalmazó cég szerint pedig elsősorban vízmegkötő, hidratáló és bőr puhító (emollient) anyag, másodsorban pedig illatjavító.