KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

B.U.

Ár:   749 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2018. december 17.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Dezodorok

"Egy illat, amely épp annyira erőteljes, mint amennyire érzéki. Merülj bele a piros gyümölcsök, jázmin és ibolya illatába."

A krém összetevőlistája ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

b69a7n

2018. december 14.

Nekem is KM boxból van, az illata az én ízlésemnek kicsit erős, de alapvetően úgy voltam vele, hogy max parfüm nélkül elleszek amikor ezt használom. Aztán amikor nem csak a levegőbe fújtam, hanem magamra is, jött a csípő, égető érzés (bár kb fél nappal előtte borotváltam a hónaljam, lehet azért volt annyira rossz). Még jó, hogy nem normál méretű, akkor tuti soha nem fogyna el, így néha, kis fújásokkal, de fogyogat. Az biztos, hogy soha nem fogom megvenni boltban.

b69a7n
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

nellik

2018. december 5.

Nekem is a KM beauty boxban volt. Egyszer használtam, akkor ráfújás után 5-10 perccel nagyon elkezdte csípni a bőrömet, olyan égő érzés volt. Más deo sose csinált hasonlót se.
Az illata nem lenne rossz, de biztos, hogy nem használom többet.

nellik
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 5.

Az illata nem lenne rossz, de biztos, hogy nem használom többet.

csill87

2018. december 2.

Akkor használom amikor itthon edzek egyedül. Ez sokat elmond azért :D Érdekes, erős illata van, valahogy olyan retró érzésem lesz tőle. Emberek között biztos nem használnám, a tiszta, friss illatokat szeretem, és újravenni sem fogom, ez biztos, de azért el fogom használni. Végülis használ, mert annyira erős az illata hogy mindent elnyom maga mellett. Aki vissza akar menni az időben 10 évet, annak ajánlom :D

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 2.

SophieHarmon

2018. november 30.

Uhh....Az illatával nincs bajom, bár én nem választanék ilyen erős illatú dezodort. Beauty Boxban volt. Egyszer fújtam be vele, de olyan érzés volt, mintha a bőröm felső rétege lemaródott volna és iszonyúan égetett. Le is mostam, többször nem használom.

SophieHarmon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

CeCeDrake

2018. november 24.

Rettenetes. WC illatosítónak is használhatatlan.
Émelyítő, kellemetlen, rossz az illata.
Gondoltam, hogy majd jó lesz sportoláshoz. Oda kevés, nagyon gyengén teljesít, cserébe nagyon rossz az illata és elnyom mindent :-D

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 24.

Rettenetes. WC illatosítónak is használhatatlan.
Émelyítő, kellemetlen, rossz az illata.

Erus15

2018. november 21.

A Krémmániás Beautyboxban volt 50ml-s kiszerelésben. Édeskés, gyümölcsös illata van, a csomagolása is mutatós.

Erus15
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 21.