KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Baba

Ár:   594 Ft   Kategória:   Samponok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 594 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: thorax13, Módosítva: 2017. november 13.

Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 594 Ft

Ár: 594 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Zafado

2016. február 19.

Nekem ez nem nyert. Egyszer használtam, akkor sajnos balzsam nélkül, ami éppen nem volt nálam - gondoltam nem probléma, máskor is volt már ilyen, az otthoni samponom balzsam nélkül is megállja a helyét. Nos,ez nem. Olyan hihetetlenül szálkásított és olyan kifésülhetetlen lett a hajam, mint addig még soha. Szörnyű.

Zafado
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 19.

ildikotrk

2015. november 16.

hihetetlenül zsírosít :(

ildikotrk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 16.

hihetetlenül zsírosít :(

Nyufika

2015. november 16.

Ez a legrosszabb sampon amit valaha próbáltam. Annyira zsírosodott tőle a hajam hogy az valami rettenet. Szombat este hajat mostam vele kedd reggel már olyan volt a hajam (nem túlzok!) mintha egy hónapja nem mostam volna meg. Pedig nekem heti egy hajmosás világéletemben elég volt. Olcsó sminkecseteim tisztítására használgatom amíg el nem fogy, azokkal nem művelt még semmi borzadályosat (a drágákat mint a tűztől, úgy féltem tőle), de nem tud elég gyorsan elfogyni.

Nyufika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 16.

gdorina

2015. július 28.

Gyorsan zsírosodik tőle a hajam, a balzsam rész hatását pedig egyáltalán nem éreztem.

gdorina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 28.

JudithBeauty

2015. július 18.

Rossz tapasztalataim vannak ezzel a samponnal. A durva tapintás nálam is kijött, ráadásul nagyon szárította a hajat és a fejbőrt (Száraz típusú a hajam), Pedig elvileg van benne balzsam is. Kipróbáltam úgy is, hogy utána használtam még másik balzsamot, de a fejbőr viszkető érzését semmi sem javítja. Az illata sem tetszett, szóval kuka!

JudithBeauty
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 18.

almazsu

2015. május 15.

Amikor nincs itthon jobb akkor használom. Nekem is durva tapintású a hajam tőle, korpásodik is, és hamar zsírosodik. Nekem nem jó.

almazsu
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 15.

dylen6628

2015. február 17.

Hosszú hajam van. Egy darabig csak ezt használtam, jól tisztított, többször újra vettem. De egy idő után elkezdte szárítani a hajam és durva tapintásúvá vált. Azt viszont nem mondanám, hogy gyorsabban zsírosodott volna tőle a fejbőröm. Ez bármelyik samponnál előfordult már velem, ezért ilyenkor próbálom kicsit ritkítani a hajmosások gyakoriságát és akkor pár hét alatt újra minden "rendbe jön". :)

Azért adok 3 csillagot, mert a durva tapintás okozása miatt nem venném újra.

dylen6628
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 17.

Azért adok 3 csillagot, mert a durva tapintás okozása miatt nem venném újra.

Judit1219

2015. január 15.

iszonyú gyorsan zsírosodik a hajam
megmosom reggel, és másnap reggel már kezelhetetlen, ezzel a samponnal 1 nappal többet nyertem! megmosom reggel, és elég 2 napra rá reggel megmosni
imádom az illatát, bár annyira nem puhítja és ápolja a hajat:S ezért heti 1szer rendes sampon balzsamos hajmosás is szükséges mellé

Judit1219
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 15.

iszonyú gyorsan zsírosodik a hajam

viviendiamond91

2013. november 29.

Nekem csak rossz véleményem van róla(sajnos).A derékig érő hajamat mostam vele 2 hétig kb,de ez alatt az idő alatt a hajam olyan száraz lett mint a kóró...Teljesen kiszárította,élettelenné tette.

viviendiamond91
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 29.

p.dori0724

2013. november 5.

Nekem bevált, nagyon szeretem!! Száraz töredezett a hajvégem, viszont a hajtövem zsírosodásra hajlamos.A lehető legrosszabb párosítás.. Szeretem mert: Nem nehezíti el a hajam, sokáig tart, viszonylag olcsó, finom illata van, könnyen kezelhető a hajam hajmosás után.Nálam maximum pont. :) Örülök ennek a samponnak, mert már tényleg minden fajtát kipróbáltam, és ebben az árfekvésben nálam ez lett a befutó.

p.dori0724
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 5.

Hidratálók: Dimethiconol, Glycerin

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Színező anyag. (Piros)

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.

Színezék. Barnás sárga.