KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Baba

Ár:   602 Ft   Kategória:   Samponok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 594 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: fatime, az összetevőket feltöltötte: Tike, Módosítva: 2013. december 16.

Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 594 Ft

A természetes erdetű gyógynövénykivonatokkal készült Baba sampon alaposan tísztítja a hajat. A család valamennyi tagja számára kiválóan alkalmas. Minden hajtípus tiszta és kellemesen illatos lesz a használatával.

Kiszerelés: 400 ml

Ár: 594 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

dorinamrs

2017. október 2.

Az illata miatt jött velem haza..3használat után észre vettem hogy korpásodni kezdek elég valószínű hogy miatta..hajam is ugyan úgy zsírosodott mint előtte..nem újravevős:(

dorinamrs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 2.

bettina28

2017. július 9.

Egyszerű sampon, az illata nem jött be annyira, az összetevőlistája mégannyira sem. Az ára kedvező, de a termék nem a kedvencem.

bettina28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 9.

Ali

2017. július 4.

Rettentő korpás és száraz volt a fejbőröm, a természetgyógyászom ajánlotta a baba samponokat. Eleinte tökéletes volt, sőt! Hamar eltűnt a korpa, megszűnt a szárazság, a hajam is puhább lett tőle, de aztán megszokhatta a bőröm (mindig ez van), mert egy idő után alig használt valamit. Így váltottam, de azért ritkán még oda-odanyúlok érte :) Megadom az 5 csillagot, mivel a hajammal való hosszú szenvedés végére tett pontot, és arról nem tehet, hogy egy idő után megszokja a bőröm a termékeket + az egész családnak segített 👪

Ali
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 4.

Serebro

2017. január 24.

Egyik kedvenc samponom. Puha lesz tőle a hajam és az illata is nagyon jó. Normál sampon igazából, semmi különleges nincs benne.

Serebro
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 24.

Hataki

Korcsoport: < 18
2017. január 22.

Régen nagyon szép, fényes, puha volt töle a hajam. Sampont váltottam egyszer, majd visszatértem erre, de mostmár nem adja a régi hatást :/. Normál sampon, egynek jó.

Hataki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 22.

egiagi23

2017. január 3.

Szeretem a BABA termékeket, ezért gondoltam kipróbálom ezt a sampont is. Alapvetően nem volt semmilyen problémám, de amióta ezt a sampont használom az a kevés korpásodás is megszűnt.
Az unszolásomra a párom is el kezdte használni a terméket és neki is kezdenek elmúlni a problémái. Előtte nagyon hullott a haja és rendkívül korpás volt a fejbőre. Mára már teljesen megszűnt a korpásodása és aránylag kevés haj van a párnáján. :D
Szóval nekem / nekünk eddig ez a sampon vált be a legjobban.

egiagi23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 3.

Szóval nekem / nekünk eddig ez a sampon vált be a legjobban.

alcyone

2016. december 29.

Jól habzó, kellemes illatú sampon, ami fényes hajat nyújt, de sajnos mint sok más általános samponnál, ennél is igaz, hogy az én hajamat gyorsan elnehezíti és gyorsabban zsírosodik tőle - pedig legalább ettől nem viszketett a fejbőröm ebben a hideg időben...mivel csak vendégségben próbáltam ki, nem okozott nagy anyagi kárt, de magamnak biztos nem venném meg, hiába puha a hajam utána, a fejbőröm nem tolerálta.

alcyone
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

roddo

2016. november 14.

Én meg vagyok vele elégedve, az illata kellemes, jól habzik, a fejbőrömet nem irritálja.

roddo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 14.

Renike45

2016. november 12.

Nekem bevált, nagyon jó a hajamnak szép és fényes lesz tőle.

Renike45
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 12.

Nekem bevált, nagyon jó a hajamnak szép és fényes lesz tőle.

ojessicat

2016. október 30.

Valóban család barát, minden hajtipusnak megfelel! :D Az én hajam nagyon kényes és a Garnier doux sampon-családon kivül eddig ez az egyetlen sampon amitől nem zsirosodik,korpásodik,viszket,irritált...:) és a kiszerelés is szuper. ajánlom!

ojessicat
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 30.

Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Propanediol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Közönséges kakukkfű virágának és levelének a kivonata.  A CosIng az összetevőt maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), tonizáló, bőr javító összetevőnek kategorizálja. Paula Begoun szerint bár a kakukkfűnek antioxidáns tulajdonsága van, a benne található illatanyagok bőrirritálóak.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.

Színezék. Barnás sárga.