KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Baba

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: trisztan, Módosítva: 2011. augusztus 2.

Kategória:   Hajápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

A Baba Hajbalzsam Száraz hajra növényi összetevővel gazdagított, krémes,kellemes illatú. A hajnak gondoskodó ápolást nyújt, segít kisimítani a hajszálak felszínét, teljes hosszában ápolja és fényessé varázsolja a hajat.

Kiszerelés: 300 ml

berni88

2011. december 16.

Egy kicsit lehetne krémesebb, elég vizes balzsam. Az illata és az ára viszont jó.

berni88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 16.