KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Baba

Ár:   893 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: komyju, Módosítva: 2011. január 20.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

száraz bőrre

Krémmánia Kedvencek a -től
sandor_zsofia

2015. február 13.

Szerintem ez nem baba termék. Csak a márkanév az, hogy BABA....
Büdös ? Nem azért mert nincs benne illatanyag? :D
Amúgy tömör,nyálkás,ragacsos. Nem jött be.

sandor_zsofia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 13.

Szerintem ez nem baba termék. Csak a márkanév az, hogy BABA....
Büdös ? Nem azért mert nincs benne illatanyag? :D
Amúgy tömör,nyálkás,ragacsos. Nem jött be.

zsuzsaleskov01

2014. augusztus 30.

Lassan szívódik be, az illata nekem nem tetszik, és nem is érzem, hogy igazán hidratálná a kezem. Még ha olcsó is, de szerintem pénzkidobás :( már nagyon sok kézkrémet próbáltam, és én a Tibolina kézkrémet ajánlanám mindenkinek.

zsuzsaleskov01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 30.

szaboanett92

2014. augusztus 14.

Akciósan vettem, de megszerettem. Hatásos, bár illatra nulla, kevés van benne, a kücsín sem nagy eresztés.

szaboanett92
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

insomnia

2014. május 1.

Nem rossz kézkrém, 190 Ft-ért vettem pár hónapja, ennyiért szuper. Én jobban szeretem az olyan kézkrémeket, amik gyümölcsösek, úgyhogy elhasználom, de újra valószínűleg nem veszem.

insomnia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 1.

iddiota

2014. január 3.

Kicsit hidratál, és mintha talán puhább lenne a kezem, de volt már jobb kézkrémem is.

iddiota
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 3.

neoda

2013. december 25.

Hamar beszívódik, jól ápol, puhítja a bőrt, nem hagy túl zsíros érzetet. Azért vannak ettől jobbak is, de azok drágábbak.

neoda
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 25.

muzli

2013. október 28.

Egyszerűen büdös és ráadásul drágán is vettem a DM-ben. :o( Ha egyszer elfogy, tutira nem veszem meg még egyszer. Az első kézmosásnál le is jön, nem jó, egyszerűen nem jó.

muzli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 28.

Dorinaa

2013. szeptember 8.

Nekem be jön, 200 forintért jutottam hozzá, és gondoltam ekkora szerelést már nem hagyok ott ennyi pénzért. Nagyon jó, suliba használom meg nap közbe, nekem be vált, puha a kezem és az illata is jó. Nekem legalábbis tetszik. :)

Dorinaa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. szeptember 8.

andy0902

2013. szeptember 5.

Tescóban vettem anno 899 ft-ért, vagyis elég drágán,bár a Tescóba minden drága...
Nem használom rendszeresen,úgyhogy még mindig megvan kb a tubus fele,inkább csak olyankor kenem be vele a kezem,ha már idegesít hogy száraz,és inkább csak télen. Van egy enyhe illata,nem vészes...Kicsit vizes állagú,tökjól szét lehet kenni a bőrön, mármint nekem volt olyan sűrűbb állagú kézkrémem ami szétkenéskor betúrósodott,ez szerencsére nem olyan. Azt nem szabadna ráírni a tubusára,h pillanatok alatt beszívódik,mert ez egyáltalán nem így van...Még félóra múlva sem szívódik be, pedig jó száraz a bőr a kézfejemen,és szerintem nem rakok belőle túl sokat,de erre nem esküdnék meg :) Jól puhítja a bőrömet, még a ráncokat is jól kisimítja a kezemen,bár kicsit mintha ragadna is....1 kézmosás után is még rajtamarad,úgyhogy az igaz,h hosszantartó hatású. Ha majd elfogy-bár lehet nem is várom meg hogy elfogyjon- nem fogom újravenni,itt a Krémmánián nézegetem a véleményeket,h milyen kézkrémet érdemes venni, én a Garnier Mézes Kézkrémjét szeretném kipróbálni,de előtte még megnézem,mit írnak róla! Persze,annyi féle kézkrém van,h rohadt nehéz választani közülük. Jó volt régen! Létezett a kéktégelyes Nivea, meg a Helia-D,azt kifújt! :) Könnyebb volt a választás! De én a tusfürdőktől kezdve az összes kozmetikai termékkel így vagyok! Múltkor órákig válogattam az alapozók meg a BB-krémek között,végül nem vettem semmit,mert nem tudtam dönteni! :(

andy0902
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 5.

doramora

2013. június 25.

Én nem tudom milyen illatot éreztek, mert én semmit. Egy illatmentes, nagyon olcsó (Dm-ben 350 ft), nálam ez volt a főszempont. Az összetevők tényleg nem túl szépek, de szerintem a kéz ápolásánál nem olyan fontos szempont, hogy natúr legyen a termék, hiszen nem fog tőle előbb ráncosodni, vagy nem lesznek rajta kiütések, mint mondjuk az arcbőrön. Legalábbis én még sose hallottam hasonlóról. Szerintem nem rossz, de annyira egyszerű és "semmilyen", nincs kb. semmi hatóanyaga, ezért nem adok rá 3 csillagnál többet.

doramora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 25.

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil