KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Baba

Ár:   515 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 515 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: fatime, az összetevőket feltöltötte: hannah, Módosítva: 2017. március 2.

Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 515 Ft

A kakaóvaj gazdag bőrpuhító összetevőkben, melyet az új Baba tusfürdő, habfürdő és testápoló is tartalmaz, emellett az illatuk is élvezetet nyújt használatuk során.

Ár: 515 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Scent

2018. július 20.

Úgy általában a baba hab- és tusfürdők nem tesznek jót a bőrünknek. Vakarózik utána a családom apraja, nagyja...kézmosásra használom el, ha kapok. Felejtős.

Scent
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 20.

MrsNegy

Korcsoport: < 18
2018. július 6.

Nagyon szeretem! Kellemes illata van, nem túl erős, és fürdés után is jól érződik a bőrömön. Kevés is elég belőle és jól habosodik.

MrsNegy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 6.

Sancsa

2018. július 2.

Férjem kedvencei a Baba tusfürdők, köztük ez az illat is.

Sancsa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

Férjem kedvencei a Baba tusfürdők, köztük ez az illat is.

Mira88

2018. június 14.

A kedvenc tusfürdőm a shea vajas-narancsos Baba mellett :)

Mira88
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

A kedvenc tusfürdőm a shea vajas-narancsos Baba mellett :)

sheol

2018. május 29.

Nagyon jó illata van, kellemes, habfürdőre is alkalmas. Nem szárította nagyon a bőröm, bár én testápoló nélkül nem tudnék élni. Nem bántotta egyáltalán a szuper érzékeny bőrömet.

sheol
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

lizso27

2018. május 28.

Bár a tusfürdőkkel szeretek kísérletezgetni, ezt a termék az "állandó". Finom illat, krémes állag és sokáig érződik a bőrömön.

lizso27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

Stella1993

2018. május 21.

Isteni illata van, elég krémes állagú, de jól habzik. Ár-érték arányban tényleg a legjobb, bár az én bőrömet kiszárítja, húzódik a zuhizás után, hidratálóért üvölt... amúgy az illatát elég sokáig érzem magamon, talán a termékcsalád kakaóvajas testápolójával (ha van ilyen) verhetetlen párost alkothatnának. Én szeretek új dolgokkal kísérletezni, szóval valószínűleg soha nem tudom meg milyen is együtt a hatásuk, de ez másoknak egy jó tipp lehet...

Stella1993
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

racheldawes

2018. május 21.

A kedvenc Baba tusfürdőm. Mennyei illata van, ami sokáig érződik a bőrön. Nem szárít, nem okoz irritációt. Az ára is kedvező, a legnagyobb kiszerelés (1.000 ft körüli áron) nekem közel egy hónapig elegendő.

racheldawes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

deccs91

2018. május 19.

Nem szoktam baba termékeket venni, most is csak azért, mert ez volt csak a boltban. De hát az illata eszméletlen, reggel ha fürdök vele este még lehet érezni!!!

deccs91
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 19.

ninetta

2018. május 18.

Ár-érték arányban szerintem verhetetlen, imádom az illatát, és semmilyen irritációt nem okoz.

ninetta
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 18.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.