KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Baba

Ár:   515 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 515 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: fatime, az összetevőket feltöltötte: hannah, Módosítva: 2017. március 2.

Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 515 Ft

A kakaóvaj gazdag bőrpuhító összetevőkben, melyet az új Baba tusfürdő, habfürdő és testápoló is tartalmaz, emellett az illatuk is élvezetet nyújt használatuk során.

Ár: 515 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Krémmánia Kedvencek a -től
tomimariann

2017. június 16.

Megfelelő a téli rutin zuhanyzáshoz, csodát nem vártam tőle, de az illata mindenképpen kellemes.

tomimariann
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 16.

zsatima

2017. június 12.

Imádjuk, az egész család az újszülöttemtől a 2.5 éves lányom és a párom is szereti. Nagyon jól hidratál, nem szárít, nem viszket tőle az ember és az illata is intenzíven megmarad fürdés után.

zsatima
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

Scrubmania8

2017. június 9.

Egyszerűen imádom. Puhává varázsolja a bőröm és az illata mesés.

Scrubmania8
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 9.

Egyszerűen imádom. Puhává varázsolja a bőröm és az illata mesés.

cintialaura

2017. június 5.

Télen és nyáron is szívesen nyúlok hozzá. Egyszerre 2 tusfürdőt szoktam használni hogy ne telítődjek az illatokkal, ezért számomra tetszik az erős illata. Nem szárít és újra szoktam venni.

cintialaura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 5.

larka95

2017. május 30.

Nagyon szárít...... ;(

larka95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 30.

Nagyon szárít...... ;(

perlita14

2017. május 11.

Egyszer egy barátnőmnél ezzel fürödtem és szerelembe estem az illatával. Hamar vettem is egyet magamnak. Az illata nem kakaós, nem csokis, inkább valami parfümös dolognak mondanám, egészen különleges. Nagy kiszerelés, kedvező ár, krémes, jól habzik és az én bőröm nem szárítja. Élmény vele a tusolás.

perlita14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 11.

szeende

2017. május 2.

Hosszú hónapokig ezt használtam Egyszerűen imádtam. Az illata engem a kokuszra emlékeztet. Már nem emlékszem miért hagytam abba a használatát, de azt hiszem újra fogom még venni.

szeende
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 2.

Babsszi

2017. április 26.

Szeretem a baba tusfürdőket, a páromnál csak ezt a márkát használjuk szinte. Mindenfélét kipróbáltunk már, én főként a fehér dobozosokat szeretem, mert azok a legkrémesebbek, leghidratálóbbak és legtartósabbak illat szempontjából. Ez a kakaóvajas is hozza a megszokott minőséget, azonban az illata számomra annyira édes és tömény, hogy szinte már émelyítő. Nem szerettem se magamon, se a páromon..

Babsszi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 26.

Magnolieae

2017. április 9.

A legjobb illatú babatusfürdő! Édes, vaníliához hasonló az illat. Szeretem a családbarát kiszerelését, de sajnos nem mindenki számára irritáció mentes a hatása. Ár-érték arányban rendben van.

Magnolieae
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 9.

gnesh

2017. április 1.

ha tehetem új tusfürdőket próbálok ki, de a baba mindig is kedvenc marad, az egyik legjobb, az illata is sokáig megmarad fürdés után és pihe-puha lesz a közérzetem is :)

gnesh
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 1.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.