KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Baba

Ár:   515 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 515 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: fatime, az összetevőket feltöltötte: hannah, Módosítva: 2017. március 2.

Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 515 Ft

A kakaóvaj gazdag bőrpuhító összetevőkben, melyet az új Baba tusfürdő, habfürdő és testápoló is tartalmaz, emellett az illatuk is élvezetet nyújt használatuk során.

Ár: 515 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Stella1993

2018. május 21.

Isteni illata van, elég krémes állagú, de jól habzik. Ár-érték arányban tényleg a legjobb, bár az én bőrömet kiszárítja, húzódik a zuhizás után, hidratálóért üvölt... amúgy az illatát elég sokáig érzem magamon, talán a termékcsalád kakaóvajas testápolójával (ha van ilyen) verhetetlen párost alkothatnának. Én szeretek új dolgokkal kísérletezni, szóval valószínűleg soha nem tudom meg milyen is együtt a hatásuk, de ez másoknak egy jó tipp lehet...

Stella1993
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

racheldawes

2018. május 21.

A kedvenc Baba tusfürdőm. Mennyei illata van, ami sokáig érződik a bőrön. Nem szárít, nem okoz irritációt. Az ára is kedvező, a legnagyobb kiszerelés (1.000 ft körüli áron) nekem közel egy hónapig elegendő.

racheldawes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

deccs91

2018. május 19.

Nem szoktam baba termékeket venni, most is csak azért, mert ez volt csak a boltban. De hát az illata eszméletlen, reggel ha fürdök vele este még lehet érezni!!!

deccs91
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 19.

ninetta

2018. május 18.

Ár-érték arányban szerintem verhetetlen, imádom az illatát, és semmilyen irritációt nem okoz.

ninetta
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 18.

Dinus95

2018. április 7.

Egyik kedvenc téli tusfürdőm. Nagyon finom illata van és nem szárítja a bőröm.

Dinus95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 7.

Egyik kedvenc téli tusfürdőm. Nagyon finom illata van és nem szárítja a bőröm.

kovacsagi0629

2018. március 26.

Az egész család ezt használja. Ár-érték arányban nekünk a legjobb.

kovacsagi0629
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

Az egész család ezt használja. Ár-érték arányban nekünk a legjobb.

Colormonkey

2018. március 22.

Jó az illata és az állaga is, szépen habzik. Nagyon száraz a bőröm, ezért nem egyszerű a helyzet, de ez tökéletesen bevált. Utána testápolót kell használnom, de az a bőröm miatt van, minden zuhanyzás után muszáj. Csillagos öt csillag :)

Colormonkey
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

baarbo

2018. március 22.

Semmi extra, jó az illata-jó az ára és ennyi:) viszont még egy plusz ami mellette szól,hogy nem irritál!

baarbo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 22.

Konszuelita

2018. március 9.

A sok jó vélemény miatt vettem, hogy jól táplál, nem szárít, viszont nekem nem jön be, olyan száraz vagyok utána, hogy nagyon kell hidratálni. Az illata jó, viszont hamar elillan. :(

Konszuelita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 9.

Damayanti

2018. február 24.

Egynek teljesen jó volt, mi föleg habfürdőnek használtuk.

Damayanti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 24.

Egynek teljesen jó volt, mi föleg habfürdőnek használtuk.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.