KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Baba

Ár:   515 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 515 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: fatime, az összetevőket feltöltötte: hannah, Módosítva: 2017. március 2.

Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 515 Ft

A kakaóvaj gazdag bőrpuhító összetevőkben, melyet az új Baba tusfürdő, habfürdő és testápoló is tartalmaz, emellett az illatuk is élvezetet nyújt használatuk során.

Ár: 515 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Krémmánia Kedvencek a -től
Babsszi

2017. április 26.

Szeretem a baba tusfürdőket, a páromnál csak ezt a márkát használjuk szinte. Mindenfélét kipróbáltunk már, én főként a fehér dobozosokat szeretem, mert azok a legkrémesebbek, leghidratálóbbak és legtartósabbak illat szempontjából. Ez a kakaóvajas is hozza a megszokott minőséget, azonban az illata számomra annyira édes és tömény, hogy szinte már émelyítő. Nem szerettem se magamon, se a páromon..

Babsszi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 26.

Magnolieae

2017. április 9.

A legjobb illatú babatusfürdő! Édes, vaníliához hasonló az illat. Szeretem a családbarát kiszerelését, de sajnos nem mindenki számára irritáció mentes a hatása. Ár-érték arányban rendben van.

Magnolieae
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 9.

gnesh

2017. április 1.

ha tehetem új tusfürdőket próbálok ki, de a baba mindig is kedvenc marad, az egyik legjobb, az illata is sokáig megmarad fürdés után és pihe-puha lesz a közérzetem is :)

gnesh
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 1.

lill24

2017. március 31.

Szeretem, olyan tiszta és ápolt hatást kelt, az illata kellemes és megnyugtató. Hosszú pancsi időhöz, lefekvés előtt pont ideális.

lill24
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 31.

Anyesszka

2017. március 23.

Kb 10 éve baba tusfürdőt használok, most vettem kakaóvajasat. Az illata finom.

Anyesszka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

Kb 10 éve baba tusfürdőt használok, most vettem kakaóvajasat. Az illata finom.

Evelyn31

2017. március 14.

Szerettem ezt a tusfürdőt,de csak szerettem.Az állagát,az illatát, mindent :( Nem tudtam rá jönni sokáig,mitől szárad a bőröm aztán rájöttem,hogy ettől. És sajnos a többi termék sem jó már a bőrömre.Fájó szível de elbúcsúzok az összes termékétől.

Evelyn31
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

Ennie86

2017. március 6.

Kipróbáltam, de nem hiszem hogy újra venném. Az illata nagyon jó és jól is habzik, viszont az én bőrömet nagyon szárítja. :(

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 6.

hedjulaa

2017. február 15.

A babában nem lehet csalódni. Nagyon gyengéd és jó az illata. Zuhanyzás után azonban gyorsan elillan az illata, én ezért nem adok 5 csillagot neki.

hedjulaa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 15.

PEdit

2017. február 6.

Imádtam pár éve amikor először találkoztam vele! :)
Szinte csak a Kakaóvajas Babával fürődtem hónapokig!
Amíg egyszer észre nem vettem hogy kiszáradt tőle a börőm.:/
Nem használtam hetekig aztán újra elővettem és előjött a szárazság :/
Ennek ellenére nem vagyok ellene hiszen az illata és az állaga is csodás!
Egyébként más baba tusfürdővel sem merem azóta használni pedig gyerekkoromban is sokat fürődtem baba termékekkel. Viszont a Baba testápolóktól semmi bajom.

PEdit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 6.

Imádtam pár éve amikor először találkoztam vele! :)
Szinte csak a Kakaóvajas Babával fürődtem hónapokig!
Amíg egyszer észre nem vettem hogy kiszáradt tőle a börőm.:/
Nem használtam hetekig aztán újra elővettem és előjött a szárazság :/
Ennek ellenére nem vagyok ellene hiszen az illata és az állaga is csodás!

Nokedlee

2017. február 2.

Legjobb.. : )

Nokedlee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 2.

Legjobb.. : )

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.