Baba

Ár:   515 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 515 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: fatime, az összetevőket feltöltötte: hannah, Módosítva: 2017. március 2.

Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 515 Ft

A kakaóvaj gazdag bőrpuhító összetevőkben, melyet az új Baba tusfürdő, habfürdő és testápoló is tartalmaz, emellett az illatuk is élvezetet nyújt használatuk során.

Ár: 515 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Anasztazia20

2019. február 19.

Én úgy általában véve egyik Baba tusfürdődőnek sem szeretem az állagát. Valahogy nagyon fura az állaga más tusfürdőkhöz képest, ezért nem szeretem használni.

Anasztazia20
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

szandi08

2019. február 13.

Ajándékba kaptam, az illata kellemes, de borzasztóan szárít. 2 csillag az illat miatt

szandi08
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 13.

HenriettaDalma

2019. február 9.

Finom az illata, jól habzik, de sajnos nekem kiszárította a bőrömet. Főleg a karomat. :(

HenriettaDalma
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 9.

mokkalill

2019. január 28.

Bár én jobban szeretem az alap verzióját, de ezt is kipróbáltam, és fogok még belőle venni ha elfogy a családi kiszerelés.

mokkalill
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

heydee

2019. január 28.

Imádom az illatát. Azt nem tudom a szárazságon segít-e valamit, mivel nekem iszonyatosan száraz a bőröm egy gyógyszertől, amit évekig szedtem pattanásokra, így reggel este kénytelen vagyok testápolózni, nem a tusfürdőktől várom a csodát. Viszont nagyon gazdaságos, mindig visszatérek hozzá, mert ez az a tusfürdő, ami tényleg úgy habzik, mint a reklámokban.

heydee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 28.

kusmicica23

2019. január 11.

Sajnos nekem nem vált be. Ugyanolyan száraz maradt tőle a bőröm. Az illata viszont tényleg kellemes.

kusmicica23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

MeridaMD

2019. január 10.

Az egyetlen tusfürdő, ami nem okoz nálam ekczémát. Legjobb :)

MeridaMD
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 10.

Az egyetlen tusfürdő, ami nem okoz nálam ekczémát. Legjobb :)

Hollowsora5

2019. január 9.

Amióta kipróbáltam, csak ezt használom. Annyira finom érzetet hagy a bőrön felkenéskor, ráadásul az illata is mennyei!

Hollowsora5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

Diko84

2019. január 8.

Nagyon kellemes az illata, kisfiam is használja, nem szárítja a bőrt, jól habzik, sokáig elég.

Diko84
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 8.

Szandihh

2019. január 7.

Nagyon-nagyon imádom!! Az illata isteni, és a használata után is sokáig érzem a bőrömön. Tetszik,hogy nem tolakodó az illata, hanem pont kellemes. Az ára nagyon jó, és sokáig is elég. :)

Szandihh
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 7.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.