KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Baba

Ár:   515 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 515 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: fatime, az összetevőket feltöltötte: hannah, Módosítva: 2015. január 14.

Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 515 Ft

A kakaóvaj gazdag bőrpuhító összetevőkben, melyet az új Baba tusfürdő, habfürdő és testápoló is tartalmaz, emellett az illatuk is élvezetet nyújt használatuk során.

Ár: 515 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Krémmánia Kedvencek a -től
hedjulaa

2017. február 15.

A babában nem lehet csalódni. Nagyon gyengéd és jó az illata. Zuhanyzás után azonban gyorsan elillan az illata, én ezért nem adok 5 csillagot neki.

hedjulaa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 15.

PEdit

2017. február 6.

Imádtam pár éve amikor először találkoztam vele! :)
Szinte csak a Kakaóvajas Babával fürődtem hónapokig!
Amíg egyszer észre nem vettem hogy kiszáradt tőle a börőm.:/
Nem használtam hetekig aztán újra elővettem és előjött a szárazság :/
Ennek ellenére nem vagyok ellene hiszen az illata és az állaga is csodás!
Egyébként más baba tusfürdővel sem merem azóta használni pedig gyerekkoromban is sokat fürődtem baba termékekkel. Viszont a Baba testápolóktól semmi bajom.

PEdit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 6.

Imádtam pár éve amikor először találkoztam vele! :)
Szinte csak a Kakaóvajas Babával fürődtem hónapokig!
Amíg egyszer észre nem vettem hogy kiszáradt tőle a börőm.:/
Nem használtam hetekig aztán újra elővettem és előjött a szárazság :/
Ennek ellenére nem vagyok ellene hiszen az illata és az állaga is csodás!

Nokedlee

2017. február 2.

Legjobb.. : )

Nokedlee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 2.

Legjobb.. : )

flowing

2017. január 26.

Nem vagyok oda a Baba tusfürdőkért, nekem túl sűrű/ "nehéz", de a párom nagyon szereti. Az illata finom, viszonylag sokáig érezhető tusolás után.

flowing
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

little.shana

2017. január 24.

Imádom az illatát és az állagát - nekem pont tökéletes, nem érzem egyiket sem túl töménynek, pont jó.

little.shana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 24.

CzFru

2017. január 20.

Egyik kedvencem: időről-időre visszatérek hozzá. Szuperül tisztít, az illata imádnivaló és tartós, olyannyira, hogy másnap is érzem.

CzFru
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

bflora

2017. január 19.

Másodszorra veszem, finom az illata, jó az állaga, kellően habzik is, ráadásul az olcsóbb tusfürdők közé tartozik, szóval nagyon megéri.:)

bflora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 19.

Roxxy

2017. január 15.

Jó állagú,jó illatú.Megéri az árát.

Roxxy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

Jó állagú,jó illatú.Megéri az árát.

hemese

2017. január 12.

Nagyon szeretem .
Az összes baba tusfürdő nagyon jó, mindig ezt a termékcsaládot használjuk itthon, de az összes közül ez a kedvenc illatom .

hemese
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 12.

Nagyon szeretem .

Kittyki

2017. január 9.

Nagy kedvence ez is a családnak.

Kittyki
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

Nagy kedvence ez is a családnak.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.