KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Baba

Ár:   515 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 515 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: fatime, az összetevőket feltöltötte: hannah, Módosítva: 2017. március 2.

Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 515 Ft

A kakaóvaj gazdag bőrpuhító összetevőkben, melyet az új Baba tusfürdő, habfürdő és testápoló is tartalmaz, emellett az illatuk is élvezetet nyújt használatuk során.

Ár: 515 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

cigarettamacska

2017. augusztus 16.

Nagyon szeretem! Az illatát, az állagát, azt hogy milyen puha tőle a bőröm és sokáig illatos. Nagyon sokszor újra vettem már, télen mindig van egy otthon.

cigarettamacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Zsanci94

2017. augusztus 7.

Kedvenc tusfürdőm, legfőképpen ősszel-télen, mivel hihetetlenül jól hidratál is.

Zsanci94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

aranyiviki

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 4.

Télen mindig a baba mellett döntök,ugyanis úgy érzem jobban hidratál mint a többi tusfürdő

aranyiviki
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

tenagi

2017. július 28.

Én télen vagy krémtusfürdőt használok vagy olívaolaj tartalmút, mert nagyon hamar kivörösödik és kiszárad a bőröm a hidegtől. Idén erre esett a választás. Nem azt mondom, hogy nem kellett testápolót használnom a télen, de lényegesen kevesebbet, mintha egy sima tusfürdőt használtam volna. Az illata kellemes, ár-érték arányban jó választás.

tenagi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 28.

Verocs0702

2017. július 14.

Kb. 1 hete kezdtem el használni és nagyon szeretem. Jó az illata(sokáig érzem magamon) , nem szárítja a bőrt, úgyhogy tőlem megkapja az 5*-ot!

Verocs0702
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 14.

fannivea

Korcsoport: < 18
2017. július 14.

Kremes, jo illat, jo tisztitas, jo hidratalas! Ajanlom:)

fannivea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 14.

Kremes, jo illat, jo tisztitas, jo hidratalas! Ajanlom:)

eszter

2017. július 2.

Rettenetesen szárít, pöttyös vagyok tőle, de nem csak én, hanem a családom és több kollégám is ezeket tapasztalta. Nem merem többet használni, pedig olcsó és jó az illata, de hát így hiába.....

eszter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 2.

tomimariann

2017. június 16.

Megfelelő a téli rutin zuhanyzáshoz, csodát nem vártam tőle, de az illata mindenképpen kellemes.

tomimariann
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 16.

zsatima

2017. június 12.

Imádjuk, az egész család az újszülöttemtől a 2.5 éves lányom és a párom is szereti. Nagyon jól hidratál, nem szárít, nem viszket tőle az ember és az illata is intenzíven megmarad fürdés után.

zsatima
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

Scrubmania8

2017. június 9.

Egyszerűen imádom. Puhává varázsolja a bőröm és az illata mesés.

Scrubmania8
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 9.

Egyszerűen imádom. Puhává varázsolja a bőröm és az illata mesés.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.