KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Baba

Ár:   515 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 515 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: fatime, az összetevőket feltöltötte: hannah, Módosítva: 2017. március 2.

Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 515 Ft

A kakaóvaj gazdag bőrpuhító összetevőkben, melyet az új Baba tusfürdő, habfürdő és testápoló is tartalmaz, emellett az illatuk is élvezetet nyújt használatuk során.

Ár: 515 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

bran65

2017. október 1.

Nagyon jó! Az egész család szereti.

bran65
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 1.

Nagyon jó! Az egész család szereti.

mókincs

2017. szeptember 26.

Imádom a Baba tusfürdőket, a legtöbbször őket veszem az ár-érték arány miatt. Ez az egyik kedvencem a narancsvirágos mellett. Dús habot képez, nem szárít, kellemes az illata, amit fürdés után is érezni.

mókincs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Enyke4

2017. szeptember 26.

Nekem tetszik ez a tusfürdő. Nagyon Jò àrban van, bàr volt, hogy untam màr az illatát. Jò,de semmi extra.

Enyke4
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

googles

2017. szeptember 4.

A folyékony szappant használtam el, szinte ugyanez, ezért itt pontozom.
Nem szárított, nem volt vele gond, és az illata is kellemes, illetve nem túl erős. Édes illatoknál azért a hányingerkeltés néha előfordul, de ez nem volt zavaró.
Tehát jó pontokat kap tőlem. A célnak teljesen megfelel.

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 4.

A folyékony szappant használtam el, szinte ugyanez, ezért itt pontozom.
Tehát jó pontokat kap tőlem. A célnak teljesen megfelel.

dechertadel

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 31.

Többen is írták, hogy szárít, de én ezt egyáltalán nem tapasztaltam.
Én kifejezetten úgy érzem, hogy hidratál, és puhítja a bőröm.
Sok fajta tusfürdőt szoktam használni, de mindig a Baba tusfürdők válnak be leginkább, sokkal enyhébb, és természetesebb az illata is mindegyiknek, főleg ennek a kakaóvajas változatnak.
Imádom. :)

dechertadel
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

Többen is írták, hogy szárít, de én ezt egyáltalán nem tapasztaltam.
Én kifejezetten úgy érzem, hogy hidratál, és puhítja a bőröm.
Imádom. :)

fcsbkf

2017. augusztus 28.

Nem tudom megunni :D

fcsbkf
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Nem tudom megunni :D

Kremcica

2017. augusztus 27.

Hirtelen kellett valami mikor utazáskor elfelejtettem tusfürdőt vinni magammal. Olcsó nagy kiszerelés, nem túl sűrű nem is híg és kicsit még meg is maradt az illata a bőrömön. Picit soknak éreztem viszont az illatát, mintha műcsokiban forgattak volna meg. Jó jó de nekem nem újravevős, van másik Baba tusi aminek jobban szeretem az illátát.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

cigarettamacska

2017. augusztus 16.

Nagyon szeretem! Az illatát, az állagát, azt hogy milyen puha tőle a bőröm és sokáig illatos. Nagyon sokszor újra vettem már, télen mindig van egy otthon.

cigarettamacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Zsanci94

2017. augusztus 7.

Kedvenc tusfürdőm, legfőképpen ősszel-télen, mivel hihetetlenül jól hidratál is.

Zsanci94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

aranyiviki

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 4.

Télen mindig a baba mellett döntök,ugyanis úgy érzem jobban hidratál mint a többi tusfürdő

aranyiviki
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.