KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Baba

Ár:   515 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 515 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: fatime, az összetevőket feltöltötte: hannah, Módosítva: 2017. március 2.

Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 515 Ft

A kakaóvaj gazdag bőrpuhító összetevőkben, melyet az új Baba tusfürdő, habfürdő és testápoló is tartalmaz, emellett az illatuk is élvezetet nyújt használatuk során.

Ár: 515 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

krisztitompa

2018. február 9.

Kellemes illata van, amely nem illan el hamar!

krisztitompa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 9.

Kellemes illata van, amely nem illan el hamar!

RarityRose

2018. február 4.

Imádnivaló! Jól hidratál, könnyen beszívódik, az illata pedig isteni! Kell ennél több? :)

RarityRose
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 4.

ratotilaura

Korcsoport: < 18
2018. január 29.

Évek óta a kedvenc tusfürdőm!😍

ratotilaura
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. január 29.

Évek óta a kedvenc tusfürdőm!😍

adambfanni

2018. január 17.

Imádom az illatát, nem szárít, nyáron szeretem használni.

adambfanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 17.

Imádom az illatát, nem szárít, nyáron szeretem használni.

silcarebolt

2018. január 10.

Balea tusfurdorol valtottam, mert arban nagyjabol hasonlo viszont minosegben nalam sokkal jobban bevallt. Kremes, illatos, szuperul habzik, nem szarit.

silcarebolt
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

Cosette

2018. január 2.

Nagyon szeretem, mivel nem szárít, megfelelően tisztít és az illata is csodás valamint sokáig meg is marad. Egyedül az összetevőivel van egy kus problémám, mivel pont a Babától nem ezt vártam.

Cosette
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 2.

bubilany

2017. december 20.

Gyengéd a bőrömhöz és nem szárítja, ami így téli időben nagyon pozitív!! Magyar termék ami még egy nagy pozitívum!

bubilany
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.

magyaredina

2017. december 16.

Az első olyan tusfürdő, amit használat után is érezni ( noha ez nálam nem feltétel, mert szerintem nem ez a dolga ).
Nagyon kellemes, édes kakaós illat.
Nem szárít.
Magyar.

magyaredina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 16.

Nagyon kellemes, édes kakaós illat.
Nem szárít.
Magyar.

viki1200

2017. december 13.

Ezt a tusfürdőt nem lehet megunni. Imádom a kakaós illatát, és az ára sem vészes. Szinte mindig van itthon ilyen.

viki1200
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 13.

Redrosebunch

2017. december 3.

Ez sz egyik kedvenc tusfürdőm. Általában nagyon szeretem a Babát, mert ár-érték arányban a legjobb termék. Ez az illat pedig a legjobb a kínálatban. Télen általában ezt használom, nyáron oedig felváltva az aloe vera illatúval. Dús habja van, szépen tisztít, engem nem szárít, de nem is hidratál, de nálam a tusfürdőtől ez nem annyira elvárt tulajdonság. Jó választás, én szeretem.

Redrosebunch
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 3.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.