KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Baba

Ár:   515 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 515 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: fatime, az összetevőket feltöltötte: hannah, Módosítva: 2017. március 2.

Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 515 Ft

A kakaóvaj gazdag bőrpuhító összetevőkben, melyet az új Baba tusfürdő, habfürdő és testápoló is tartalmaz, emellett az illatuk is élvezetet nyújt használatuk során.

Ár: 515 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

viki1200

Korcsoport: < 18
2017. december 13.

Ezt a tusfürdőt nem lehet megunni. Imádom a kakaós illatát, és az ára sem vészes. Szinte mindig van itthon ilyen.

viki1200
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. december 13.

Redrosebunch

2017. december 3.

Ez sz egyik kedvenc tusfürdőm. Általában nagyon szeretem a Babát, mert ár-érték arányban a legjobb termék. Ez az illat pedig a legjobb a kínálatban. Télen általában ezt használom, nyáron oedig felváltva az aloe vera illatúval. Dús habja van, szépen tisztít, engem nem szárít, de nem is hidratál, de nálam a tusfürdőtől ez nem annyira elvárt tulajdonság. Jó választás, én szeretem.

Redrosebunch
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 3.

adel.fiore

2017. november 16.

Vannak nem túl jó összetevők az INCI-ben, ezért csak 4 csillag. Ezzel együtt pozitívum, hogy nem szárítja a bőröm, nem lesz tőle ekcémás sem, mint más tusfürdőktől... jó az ár-érték aránya is. Ha akciós, akkor meg szoktam venni.

adel.fiore
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

evievi

2017. november 15.

Szeretjük! Pàrom is Èn is. Van külön női külön férfi tusfördők tucatja itthon de ez a kakaóvajas csoda mindent visz :)
Vàrom hogy elfogyjon a testàpolóm ès kitudjam próbàlni a testàpolójàt is :)

evievi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Vàrom hogy elfogyjon a testàpolóm ès kitudjam próbàlni a testàpolójàt is :)

Yubiri

2017. november 13.

Annyi a bajom vele, hogy az illata nem túl intenzív, szinte nem is érzem, nem úgy, mint a folyékony szappanét, illetve a csomagolása is eléggé maradi.
A bőrömet nem vettem észre, hogy szárítaná.

Yubiri
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 13.

A bőrömet nem vettem észre, hogy szárítaná.

laura20020201

Korcsoport: < 18
2017. november 5.

csak a Babát bírja a bőröm és ez a kedvenc illatom!

laura20020201
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 5.

csak a Babát bírja a bőröm és ez a kedvenc illatom!

bran65

2017. október 1.

Nagyon jó! Az egész család szereti.

bran65
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 1.

Nagyon jó! Az egész család szereti.

mókincs

2017. szeptember 26.

Imádom a Baba tusfürdőket, a legtöbbször őket veszem az ár-érték arány miatt. Ez az egyik kedvencem a narancsvirágos mellett. Dús habot képez, nem szárít, kellemes az illata, amit fürdés után is érezni.

mókincs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Enyke4

2017. szeptember 26.

Nekem tetszik ez a tusfürdő. Nagyon Jò àrban van, bàr volt, hogy untam màr az illatát. Jò,de semmi extra.

Enyke4
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

googles

2017. szeptember 4.

A folyékony szappant használtam el, szinte ugyanez, ezért itt pontozom.
Nem szárított, nem volt vele gond, és az illata is kellemes, illetve nem túl erős. Édes illatoknál azért a hányingerkeltés néha előfordul, de ez nem volt zavaró.
Tehát jó pontokat kap tőlem. A célnak teljesen megfelel.

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 4.

A folyékony szappant használtam el, szinte ugyanez, ezért itt pontozom.
Tehát jó pontokat kap tőlem. A célnak teljesen megfelel.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.