KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Baba

Ár:   500 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sabrirory, Módosítva: 2015. szeptember 22.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

A körte édes és puha akárcsak a nyár utolsó napjai, ráadásul a természet eme csodás ajádéka bőrbarát is. A barackvirág finom illatával párosulva a körteszeletek édes aromája felélénkíti az érzékeket. A Baba körte és barackvirág kényeztető tusfürdő gyengéden ápolja a bőröd és puha bőrérzetet ad. Finom illatával pedig a zuhanyzást a nap fénypontjává teszi.

Kendralinx

2018. május 16.

Kellemesen csalódtam bene tartós körtés illat , nem szárítja a börőmet se a gyerekét újra fogom venni.

Kendralinx
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 16.

spavanilly

2018. április 25.

A baba lanolinos krémtusfürdőt veszem leggyakrabban a gyerekeknek, de most előrukkoltak ezzel a feliratos limited editionnal....és amikor megláttam a "KISLÁNYOM" verziót a polcon (ezzel a számomra ismeretlen illattal) -elmosolyodtam, megillatoltam ( nagyon finom, csajszis), és megvettem.
Tökéletes gyereknapi meglepetés lesz!

A krémes állag és a kellemes illat miatt megelőlegezem az 5 csillagot.

spavanilly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 25.

Tökéletes gyereknapi meglepetés lesz!

A krémes állag és a kellemes illat miatt megelőlegezem az 5 csillagot.

Kucika

2018. április 25.

Annnnnyira finom illata van h el se hiszem...
Családi nyaralásnál ez volt velünk a Balatonnál, teljesen megmaradt az a feeling 😊
Abszolút újravevős nálam!

Kucika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 25.

Annnnnyira finom illata van h el se hiszem...
Abszolút újravevős nálam!

Dinus95

2018. április 7.

Ez a kedvenc baba tusfürdőm. Mennyei az illata! Az én bőrömet nem szárítja jobban, mint más tusfürdők.

Dinus95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 7.

Kingucii

2018. március 26.

Nem vagyok oda a Baba tusfürdőkért, mert habár jó az illatuk, de szárítanak. (talán a Lime-os nem)
Friss, körte illata van. :) Habzása is kitűnő.
Csak szárítja a bőröm. :(

Kingucii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

Friss, körte illata van. :) Habzása is kitűnő.
Csak szárítja a bőröm. :(

coffeegirl

2018. február 22.

Most ilyenem van, nagyon szeretem az illatát. Állagban is és habzásban is tökéletes. Nekem nem szárítja a bőröm.

coffeegirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

mokojka

2017. október 1.

Friss,édeskés illat. Ebben valóban vélek némi körteillatot felfedezni. Kellemes,krémes,nyáron használtam,akkor úgy vettem észre,hogy picit szárít,de lehet,hogy csak azért,mert a sok lubickolástól amúgy is szárazabb volt a bőröm.

mokojka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 1.

pEni

2017. szeptember 30.

Nagyon jó! Az illata mesés, jól habzik, a bőrön megmarad az illata.
Egy igazi élmény vele a zuhanyzás! Egyszerűen imádom!

pEni
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Nagyon jó! Az illata mesés, jól habzik, a bőrön megmarad az illata.
Egy igazi élmény vele a zuhanyzás! Egyszerűen imádom!

lovemyplants

2017. július 31.

Nagyon kellemes illata van! Jó az állaga, kevés is elég belőle, szárítani nem szárít. Azt teszi,amit egy tusfürdőtől elvárható. Jó lenne ha lenne ilyen testápoló. :)

lovemyplants
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 31.

SMH

2017. július 26.

Nagyon nagyon jó illata van és az állaga tök jó krémes, a bőrömet sem szárítja, picit még talán hidratál is. Szerintem ár-érték arányban nagyon jó.

SMH
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 26.

Hidratálók: Sodium Lactate

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.