KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Baba

Ár:   500 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sabrirory, Módosítva: 2015. szeptember 22.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

A körte édes és puha akárcsak a nyár utolsó napjai, ráadásul a természet eme csodás ajádéka bőrbarát is. A barackvirág finom illatával párosulva a körteszeletek édes aromája felélénkíti az érzékeket. A Baba körte és barackvirág kényeztető tusfürdő gyengéden ápolja a bőröd és puha bőrérzetet ad. Finom illatával pedig a zuhanyzást a nap fénypontjává teszi.

Bettina1984

2018. augusztus 17.

Annó nagyon szerettem és frissített is nyáron, az illata kellemes és sokáig érezhető volt a bőrömön.
Viszont a SLES nem hagy nyugodni, amióta elkezdtem ezekre ügyelni.
Úgy gondolom, hogy lassan át állhatnának a gyártók az SLS,SLES parabén, színezék, kőolaj származék mentes termékekre.

Bettina1984
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Viszont a SLES nem hagy nyugodni, amióta elkezdtem ezekre ügyelni.

pappveronika30

2018. augusztus 10.

Nagyon jó az illata. Minden Baba tusfürdőt szeretek, ezért nem szoktam egyet többször megvenni,mert kisérletezgető vagyok, hogy melyik a legjobb

pappveronika30
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Anheszenamon

2018. július 29.

Imádom az illatát. Nagyon finom, nőies és viszonylag sokáig érzem magamon. Nyáron jobban szeretem a géles állagú tusfürdőket, de ezt a terméket most a nagy melegben is szeretem használni, annak ellenére, hogy krémes állagú. Még egy plusz pont, hogy a dezodorral is elbánik. Sok tusfürdővel az a gondom, hogy nem szedi le a dezodort. Abszolút megéri az árát, biztosan újra fogom vásárolni.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

Cosette

2018. július 23.

Egyszerűen csodás illata van, pedig alap járaton nem vagyok oda a körtéért. Viszont ennek egyszerűen annyira finom illata van, hogy nem tudok vele betelni. A dezodoromat nagyon szépen leviszi, jól habzik és sokáig megmarad az illata.

Cosette
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 23.

Anita1978

2018. július 1.

Huu..annyira imadom vele a tusolast.Iszonyu jo illata van.Utana kremezek, tehat nem tudom, szarit-e. :/

Anita1978
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 1.

Kendralinx

2018. május 16.

Kellemesen csalódtam bene tartós körtés illat , nem szárítja a börőmet se a gyerekét újra fogom venni.

Kendralinx
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 16.

spavanilly

2018. április 25.

A baba lanolinos krémtusfürdőt veszem leggyakrabban a gyerekeknek, de most előrukkoltak ezzel a feliratos limited editionnal....és amikor megláttam a "KISLÁNYOM" verziót a polcon (ezzel a számomra ismeretlen illattal) -elmosolyodtam, megillatoltam ( nagyon finom, csajszis), és megvettem.
Tökéletes gyereknapi meglepetés lesz!

A krémes állag és a kellemes illat miatt megelőlegezem az 5 csillagot.

spavanilly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 25.

Tökéletes gyereknapi meglepetés lesz!

A krémes állag és a kellemes illat miatt megelőlegezem az 5 csillagot.

Kucika

2018. április 25.

Annnnnyira finom illata van h el se hiszem...
Családi nyaralásnál ez volt velünk a Balatonnál, teljesen megmaradt az a feeling 😊
Abszolút újravevős nálam!

Kucika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 25.

Annnnnyira finom illata van h el se hiszem...
Abszolút újravevős nálam!

Dinus95

2018. április 7.

Ez a kedvenc baba tusfürdőm. Mennyei az illata! Az én bőrömet nem szárítja jobban, mint más tusfürdők.

Dinus95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 7.

Kingucii

2018. március 26.

Nem vagyok oda a Baba tusfürdőkért, mert habár jó az illatuk, de szárítanak. (talán a Lime-os nem)
Friss, körte illata van. :) Habzása is kitűnő.
Csak szárítja a bőröm. :(

Kingucii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

Friss, körte illata van. :) Habzása is kitűnő.
Csak szárítja a bőröm. :(

Hidratálók: Sodium Lactate

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.