Baba

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. november 9.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Kedvelt és sokoldalú növény az avokádó, mely nemcsak kiváló fogások hozzávalójaként, a gasztronómiában remekel, de hidratáló és tápláló tulajdonsága például a hajra is jó hatással van. A sérült és száraz hajtípus számára készült, avokádóolajat tartalmazó Baba sampon az egész család számára megfelelő gondoskodást biztosít: nemcsak alaposan tisztít, de segít táplálni is a sérült és száraz hajat, hogy az sima és fényes hatású legyen.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Babakalacs

2018. július 17.

Huu nekem nem annyira vált be. Egyébként szeretem és rendszeresen használom a márka termékeit, de ezt nem fogom újravenni. Eléggé sérült, vékonyszálú hajam van. Ezen egyáltalán nem segített semmit. Nem mondom, hogy rontott a helyzeten, de az én rövid hajam sosem gubancolódik, mióta ezt használom többször is észrevettem már. Tisztít rendesen, az illata is jó és az ára is nagyon jó. De mégsem fogom újravenni.

Babakalacs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.