KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Baba

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. november 9.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Kedvelt és sokoldalú növény az avokádó, mely nemcsak kiváló fogások hozzávalójaként, a gasztronómiában remekel, de hidratáló és tápláló tulajdonsága például a hajra is jó hatással van. A sérült és száraz hajtípus számára készült, avokádóolajat tartalmazó Baba sampon az egész család számára megfelelő gondoskodást biztosít: nemcsak alaposan tisztít, de segít táplálni is a sérült és száraz hajat, hogy az sima és fényes hatású legyen.