KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Baba

Ár:   753 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: narika94, Módosítva: 2011. január 1.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

A Baba Testápoló mindennapos intenzív ápolást nyújt a száraz bőrnek. Segít, hogy a bőr bársonyos tapintásúvá váljon. Jól kenhető, gyorsan beszívódik. Segít megtartani a bőr nedvességtartalmát. Száraz bőr ápolására ajánljuk. Erősíti a bőr természeres védekező képességét. Diszkrét illata az egész család számára biztosítja az ápoltság érzését. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Krémmánia Kedvencek a -től
danna113

2014. május 6.

Az ár- érték aránya megfelelő, nem egy csodaszer, de jól bevált. Egyátalán nem irritá, jól beszívódik és a flakon is sokáig elég.

danna113
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 6.

rowan

2013. július 24.

Nem taglózott le. Finom kis szolid illata van, elég jól felszívódik, de nem hidratálta valami jól a bőröm - a lábamon különösképpen száraz, oda mintha nem is kentem volna semmit. :(

rowan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 24.

PolgarSzilvi

2013. május 7.

Nekem bevált, előtte sokáig a kamillásat használtam, de két flakonnal ezelőtt erre váltottam, ez jobban tetszik. Puha lesz a bőröm tőle, szépen beszívódik. A natúr illatát is szeretem.

PolgarSzilvi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 7.

berniivagyok

2013. április 29.

nem vagyok túlzottan oda érte,nem is használom sokat.. nem lett nagy kedvenc.

berniivagyok
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 29.

nem vagyok túlzottan oda érte,nem is használom sokat.. nem lett nagy kedvenc.

annroi

2013. április 21.

Gyorsan beszívódik, és mindennapos használatnál nekem megfelelően hidratálta még a szinte "pikkelyes" lábam is:D De annyira valamiért mégsem jött be, és az illata sem tetszik.

annroi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 21.

greengirl

2013. április 5.

hát nem is tudom...gyorsan felszívódik, nem okozott semmi problémát és hidratált is, (zsíros bőröm van, de szerintem szárazra kevés), nem éreztem semmi extra hatást, nem igazán kedveltem meg, az ára ellenére sem. :)

greengirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 5.

edi74

2013. március 26.

"elmegy" kategória. könnyű kenni, könnyen beszívódik, illata semmi extra, kellemes kis testápoló illat. a száraz bőrömön korábban nem igazán segítettek az olcsóbb avonos, dm-es stb testápolók, de a nivea, dove, garnier termékek sem, ezeknél drágábbat pedig nem engedtem még meg magamnak. így maradok a babánál, ha már egyszer úgyis naponta lekenem az egész testem, ár/érték arányban nekem ez megfelelő.

edi74
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 26.

Habchók

2013. február 10.

nekem nem igazán jött be, a szárazságon nem igazán segít, az illata sem nagy szám

Habchók
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 10.

jowiqiw

2013. február 2.

Nagyon könnyen beszívódik, de a bőrszárazságon nem igazán enyhített.

jowiqiw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 2.

Nagyon könnyen beszívódik, de a bőrszárazságon nem igazán enyhített.

Csáprágó

2012. november 10.

Borzalmas.Nem szívódik be,és csalódás volt mert nem ezt vártam a Babá-tól.

Csáprágó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 10.

Borzalmas.Nem szívódik be,és csalódás volt mert nem ezt vártam a Babá-tól.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak