KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Babé

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Spengi, Módosítva: 2016. május 21.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Samponok

A csecsemőknél gyakran előforduló koszmó kezelésére ajánlott készítmény. Megelőzni a koszmó kialakulását és segít a már kialakult koszmó eltávolításában. Támogatja az egészséges faggyútermelést, kezeli a hámlási folyamatokat. A fejbőrön védőréteget képez.

Ár: 2699 , Eladó: VitalHaz
Állapot: Új, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel Debrecenben, vagy előre utalás után házhozszállítás (1090Ft), Postán maradó vagy MOL/COOP pont (990.-) MPL csomagautomata (490.-)
Seda007

2017. január 11.

Imádjuk ...picit drága de nagyon sokáig elég...kezdetektől ezt használjuk 3.hajmosás után teljesen eltűnt a makacs koszmó...most 22 hónapos a kisfiam eddig 2* vettem újra👍🏻

Seda007
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Kriszti4

2017. január 11.

Nekünk nagyon bevált! A fiam kb 2 hónapos korától használjuk. Máig ezzel mosom a haját, most 21 hónapos, így ár érték arányban megéri! Mivel folyamatosan ezzel mosom a haját az első koszmó megjelenésétől így szépen el is tüntette és nem is tért azóta vissza.

Kriszti4
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Sancsa

2017. január 9.

Nem próbáltunk más sampont, mert a fiam most másfél éves, de eleinte heti 2, egy heti 1-szeri hajmosással is még mindig félig van a legelső vásárolt samponos doboz. A koszmón önmagában nem segített, egyedül csak úgy, ha előtte 1 órával beolajoztam a fejbőrét. De lehet úgy más sampon is lehozta volna. Nem olcsó, de iszonyat sokáig kitart. Viszont funkcióját tekintve, hát....

Sancsa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

Csigavér

2017. január 6.

Minden nap megmosom a kisfiam buksiját vele. 2 hónapos korában jelent meg a koszmó, most 4 hónapos lesz. Nem tünteti el teljesen. Ha el is tűnik egy kis folt már egy másik helyen újra van. Tehát nálunk még megelőzésre sem vált be. Egyébként sokáig elég lenne, kevés kell belőle.

Csigavér
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 6.

Almina

2016. november 20.

Ismeretségünk egy kicsi gyanús homlokfolt apropóján indult. Nem voltam róla meggyőződve, hogy koszmó, de a gyermekorvos nagyon ajánlotta a terméket. A kicsi gyanús folt időközben inkább ekcéma lett, de használtuk rendíthetetlenül hetente legalább egyszer a sampont, "csak fogyjon már el" alapon. Az addig koszmótlan gyermekemből valahogy mégis koszmós gyermek lett. Mit is írhatnék róla? Kissé nevetséges a teljesítménye, na. :) A koszmó lekopott azóta (vajon a samponnak köszönhetően? Itt jön egy ironikus kuncogás...), a gyerek "felnőtt", de ez a fránya sampon csak nem akar elfogyni.

Almina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 20.

Zutyulo

2016. november 8.

Többféle koszmó elleni sampont kipróbáltunk már. Eddig ez az egy ami bevált! Így utólag sajnálom nem ezt használtuk már a kezdetektől. Az ára miatt használtunk olcsóbbat, de most már látom hogy megéri. Néhány használat után már tűnik el a koszmó.

Zutyulo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 8.

birdie

2016. szeptember 28.

Ezt még nem véleményeztem. Így 2 év után tudok róla átfogó véleményt írni. Először akkor használtuk, amikor pár hónaposan megjelent a fiam fején egy kis koszmó. Nem volt vészes, de elejét akartam venni a dolognak így megvettük ezt a sampont. Be is vált. Két vagy három használat után el is tüntette a koszmót. Utána megelőzésképp használtuk hetente kétszer. Időközben a kisfiam, amikor már nem hátrafekteve mostuk a haját, minden hajmosásnál sírt. Megutálta a hajmosást, és mi is. Később kiderült számunkra, hogy azért utálta annyira, mert csípte a szemét. Szembe ne kerüljön, ez rá van írva. De egy ülő gyereknél még ha hátra is hajtja a fejét, nehéz elkerülni a szembejutást. Elég ha az arcán (az arca oldalán) lefolyik a víz ő meg megdörzsöli az arcát, szemét. Na, de mindegy. 2 éves kora után valahogy előjött a koszmó újra. Akkor már ugye nem volt kopasz, nehéz is volt észrevenni a fején. Szóval lehet, hogy én vettem észre későn és ezért volt az, hogy amikor újra vettünk már nem hatott úgy. Sőt sehogy nem hatott. Igaz, nem használtuk minden nap a sírás miatt. És ekkor kezdtem el kutakodni a neten és találtam és egy, amúgy csak neten kapható sampont, ami úgy tűnik megoldja a két éves hajas fejbőrön is a problémát és könnycseppmentesnek írják....és valóban, eddig nem is sírt miatta a kisfiam. Azt mondanám, hogy ez jó sampon, ha időben észreveszed a problémát és elkezded használni.

birdie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

judzsdinn

2016. augusztus 25.

Egész kicsi kortól használjuk. Az elején meglévő koszmóra-szépen eltávolította, most heti 1x megelőzésre. Egyszer követtem el azt a hibát, hogy lecseréltem, egyből visszajött a koszmó. Azóta (4éve) marad. :) Amit nagyon szeretek még benne, hogy könnyű kifésülni a lánykám hosszú haját hajmosás után. Fel sem tűnt a cseréig, hogy hajkondicionálót is tartalmaz, csak mikor a másik samponnal történő hajmosás után alig tudtam kifésülni a gyerek haját. A Babé sampon után pihe-puha lesz a haja.

judzsdinn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

ficuskinky30

2016. július 29.

Kisfiam koszmójára vettük, valamit segített rajta, de én gyorsabb és alapos hatást vártam. Lehet, hogy mert sok haja van, nehezebb a koszmó eltávolítása, de én akkor is jobban örültem volna pár alkalomnak, mint hétnek...

ficuskinky30
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 29.

Leander

2016. július 21.

Nem jött be - a koszmó maradt, pedig nem volt erős. A sampon pedig néhány hónap után egyszer csak rendkívül büdös lett - nyilván többet már nem is mertem a gyerekre kenni.

Leander
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 21.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Salicylic Acid
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Felület aktív anyag, tisztítószer, mellyel leggyakrabban samponokban, tusfürdőkben és arctisztítókban találkozhatunk. Paula Begoun szerint ez az anyag nagyon hasonló a Sodium Lauryl Sulfatehoz (SLS), így bár magáról a TEA-Lauryl Sufateról nincsen sok kutatás, mivel az SLS egy agresszív, irritáló tisztító anyag, így Paula a TEA-Lauryl Sulfate-ot sem ajánlja.

Szalicilsav vagy BHA (beta hydroxy acid). Pattanások és mitesszerek ellen az egyik leghatásosabb ma ismert, helyileg (vagyis a bőrön, és nem szájon át bevéve) használt összetevő. Egyrészt az AHA-savakhoz hasonlóan kémiai hámlasztó, azonban az AHA-kkal ellentétben nem vízben, hanem zsírban oldódik, így képes a pórusok belsejében is hámlasztani, ezzel mintegy „kitisztítva” azokat. Másrészt a szalicilsav hatásos gyulladáscsökkentő is, ami szintén fontos a pattanások kezelésében. A szalicilsavat általában 0,5-2%-os koncentrációban használják, hámlasztó hatását pedig 3 és 4 közötti pH-érték esetén fejti ki a legjobban.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.