KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Babé

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Spengi, Módosítva: 2016. május 21.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Samponok

A csecsemőknél gyakran előforduló koszmó kezelésére ajánlott készítmény. Megelőzni a koszmó kialakulását és segít a már kialakult koszmó eltávolításában. Támogatja az egészséges faggyútermelést, kezeli a hámlási folyamatokat. A fejbőrön védőréteget képez.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Freegine77

2017. szeptember 25.

Tökéletesen bevált, első használat után eltüntette a koszmót! Az ára is kibírható, kevés is elég a gyermek hajára.

Freegine77
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

zsatima

(!)
2017. szeptember 4.

A seborrheás fejbőrömre ajánlották, hát arra nem igazán lett jó,de az arcmosás nagyon jó vele az arcomról eltüntette a seborrheát és a gyulladt patikat is szépen kezeli :)

zsatima
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

sisterhood

2017. augusztus 22.

Nálunk működött, 4-5 alkalom után teljesen eltűnt a koszmó, előtte csak az olajozást próbáltuk, az viszont a hoszú haj miatt nem volt nyerő.
Viszont az összetétele alapján nem tudom, hogy egy sima schauma baba sampon+a vakargatás nem ugyanezt váltotta-e volna ki...Én voltam a hülye, másnál bevált, nem akartam kísérletezni és reméltem, hogy bababarát lesz[nem vagyok egy biolány, de egy pár hetes babának ez az SLS meg társai kicsit meredek]

sisterhood
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

diaziana

2017. július 30.

Sokáig halogattam a vásárlást, mert nem volt vészes a lányom koszmója, de aztán egyszercsak nem használtak az olajozós praktikák, szóval megvettük. Iszonyúan drága... viszont a koszmó eltűnt 2-3 hét alatt, úgy, hogy 2-3 naponta mostuk a haját. Azóta is használjuk, nem tért vissza a koszmó. Az ára miatt vontam le 1 csillagot, az már a pofátlan kategória. És kicsit kellemetlen a szaga szerintem.

diaziana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 30.

lichtnori

2017. június 25.

Semmit nem tart be, amit ígér. Abszolút de alkalmatlan koszmó eltűntetésére. Mivel hatása egy sima samponnal azonos, nem éri meg az árát. Teljes pénzkidobás. A kislányom már 4 éves, nála használtam baba korban a koszmója eltűntetésére. 1,5 flakont elhasználtam rá. (Remény hal meg utoljára! Én hülye! :-D ) Hát semmit nem ért. A fiamnál is próbálkoztam, aki most fél éves, hátha..... Nála sem használt. Persze próbálkoztam olíva olajos dunszttal, stb. Hagyjuk! Ez egy zsíros lerakódás. Az olajos "vakargatás", fésülgetés sem használt.
Viszont megtaláltam a megoldást: a Sanatopic folyékony szappant, amit bőrgyógyász ajánlott. Samponként is használható, mesterséges színező és illatanyag mentes. A halványkékes színét az azulén adja, ami a Kamilla hatóanyaga. Na ez segített! A kislányom buksiján még itt-ott volt egy-egy koszmós lerakódás, a fiamnak pedig a feje búbja volt elég nagy területen koszmós. Bekentem a fejüket a Sanatopickal, belemasszíroztam, óvatosan felvakartam a lerakódást, majd hajmosás. Ennyi. Lejött, eltűnt. Ezt csak azért írtam le, hátha valakinek segítek a tapasztalatommal. ;-)

lichtnori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 25.

Linda0222

2017. június 16.

Kicsit sokallom az árát, de teszi a dolgát.

Linda0222
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 16.

Kicsit sokallom az árát, de teszi a dolgát.

anitazs

2017. május 26.

Õszintén nem tudom hova tenni ezt a sampont. Elõször önmagában használtuk kb. 3x, úgy tûnt, mosás után szépen javít a helyzeten, de másnapra újra ugyanolyan koszmós volt a fiam feje. Aztán elkezdtük az olívaolajos dunsztolást hajmosás elõtt kb. egy órával, majd mosás, dörzsölés, hajkefe. Látványos a javulás, de azt hiszem, a dunsztolás miatt inkább. Minden esetre elhasználjuk, a haját szépen tisztítja és nem érzékeny rá. Ár-érték arânyban viszont nem nyerõ.

anitazs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 26.

Mona29

2017. május 1.

Nekünk nagyon bevált ez a cucc. Kisfiamnál rettenetesen megszenvedtünk a koszmóval és csak ez segített. 2 naponta mostunk hajat és így a koszmó eltűnt (egy csomó mindent próbáltunk, semmi sem hatott, csak ez). Ha valamiért nem jött össze a 2 naponkénti hajmosás, akkor újra megjelent a koszmó. Úgy emlékszem 3 vagy 4 flakonnal fogyasztottunk el majd 3 év alatt, tehát sokáig kitart, mivel tényleg csak egy nagyon kevés kell a pici buksira.
Kislányomnál már előre felkészültünk, de neki nem volt rá szüksége, nem volt koszmós sosem, akármivel mostunk hajat. Így a két gyermeken lassacskán elhasználtuk a maradékot.
Az illata kellemes, én még jó ideig éreztem a hajukon.
Negatívum, hogy borzalmasan drága, ráadásul egészségpénztárra sem számolható el.

Mona29
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 1.

Az illata kellemes, én még jó ideig éreztem a hajukon.

gyulzsuzsi

2017. május 1.

A már letisztított fejecskén szépen rendben tartja a bőrt, napi használattal.
Horror az ára, de nem ismerek jobbat.

gyulzsuzsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 1.

A már letisztított fejecskén szépen rendben tartja a bőrt, napi használattal.
Horror az ára, de nem ismerek jobbat.

Szandra9073

2017. március 31.

Kisfiamnak sajnos a meglévő koszmót nem tűntette el, fenntartásra viszont jó.

Szandra9073
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 31.

Kisfiamnak sajnos a meglévő koszmót nem tűntette el, fenntartásra viszont jó.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Salicylic Acid
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Felület aktív anyag, tisztítószer, mellyel leggyakrabban samponokban, tusfürdőkben és arctisztítókban találkozhatunk. Paula Begoun szerint ez az anyag nagyon hasonló a Sodium Lauryl Sulfatehoz (SLS), így bár magáról a TEA-Lauryl Sufateról nincsen sok kutatás, mivel az SLS egy agresszív, irritáló tisztító anyag, így Paula a TEA-Lauryl Sulfate-ot sem ajánlja.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.