KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Babé

Ár:   14 000 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2013. szeptember 5.

Ár:   14 000 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hajápolók

Magas koncentrációjú, aktív összetevőkkel gazdagított lotion, mely segít megelőzni a hajhullást és stimulálja a haj növekedését. Javítja a fejbőr vérellátását és segít a hajszálak sűrűségének növelésében, ezáltal erősíti, védi és revitalizálja a hajat, már a gyökerektől. Használata során aktiválódnak a hajhagymák, felfrissül a fejbőr.

Kiszerelés: 125 ml

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Gwen

2015. május 31.

Ma próbáltam ki először. Csak annyi véleményt tudok írni, hogy az illata Nekem tetszik és kellemes, csak kissé alkoholos. A fejbőrömet enyhén csípte, de ez kibírható. Valószínűleg a mentol miatt érződik. De amit már elsőre tapasztaltam, hogy dúsítja a hajat. Mármint nem lapul le szárítás után. Szóval megelőlegezek neki egy 4-est. Aztán majd még írok mi a pálya. (Amúgy ajándékba kaptam, sosem próbáltam volna ki valószínűleg, mert biztos egymillió forintba kerül :P)

Gwen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 31.

siss

2014. március 27.

Próbálta már valaki,csak nem írt hozzá véleményt?

(azért pontozással teszem fel a kérdést,mert egyébként senki nem venné észre a feltöltőn kívül)

Nos,végülis csak beáldoztam egy flakonra,most kezdem el használni,majd jövök az eredménnyel.A samponját évek óta használom,szeretem,hát majd most elválik,hogy a kettő együtt alkalmazva mit produkál.Tény,hogy nem olcsó,de a Varga,Ilzsu hajcseppek sem,árban meg közel ugyanannyira jön ki.Nekem a Varga pl semmit nem csinált,többhónapos használat mellett sem.A drágább kategória közül egy hajszesz vált be,a LRP Kerium nevűje,aminek a forgalmazását megszüntették hazánkban.Azóta sem találtam meg a méltó utódját.Valóban hatásos volt,borzasztó érvágás volt a hajamnak a megszűnése.
----------
Végül két flakonnal használtam el belőle,de nem vettem újra.Főleg az ára miatt.Semmi olyan eget rengető összetevője nincs,ami indokolná a baromi magas árát.Valószínűleg ennél is a márkát fizetjük meg.Nem volt rossz amúgy egyáltalán,hasztalannak nem nevezném semmiképp,mert a hajhullásom megszűnt és nőttek is kicsik,de nagy változást nem hozott. Hosszútávon drága nekem.

siss
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 27.

Próbálta már valaki,csak nem írt hozzá véleményt?

----------

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Soy Protein, Betaine, Zinc PCA, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Peptidek: Hexapeptide-11
Vitaminok: Biotin

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Bojtorján gyökerének a kivonata. Paula Begoun szerint a benne lévő aktív anyagoknak gyulladáscsökkentő és antioxidáns hatása van. A bojtorjánnak a gyökerét, levelét és magját is használják a kozmetikumokban és a növény minden rész hasznos a bőr számára. A levélnek baktériumellenes hatása van, mely hasznos lehet a pattanásokkal kűzdőknek.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!