Babé

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: stella06, Módosítva: 2011. szeptember 18.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Fényvédelem típusa: rendkívül erős (SPF 50 +). Védi az arcbőrt a Nap UVA és UVB sugaraitól. Fizikai, kémiai és növényi szűrőket tartalmaz. Antioxidáns, anti-irritáns és bőrnyugtató tulajdonságú. Vízálló, olajmentes készítmény. Könnyen felszívódik. Hipoallergén és nem tömíti el a pórusokat.

Kiszerelés: 50 ml

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Nap

2017. július 20.

Gyógyszertárban vettem, az tetszett meg benne, hogy olajmentes az összetétele. Problémás, irritációra hajlamos kombinált arcbőröm van. Nem váltotta be a hozzá fűzött reményeimet. Nemcsak ragadt és fénylett tőle az arcbőröm, de úgy éreztem, nem is lélegzik alatta rendesen. Gyulladt, piros pattanások jelentek meg az arcomon, amelyek eltűntek, miután befejeztem a termék használatát. Nagyon szerettem volna szeretni, de nem sikerült. Végül nyári kézkrémnek használtam el.

Nap
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 20.

judzsdinn

2016. augusztus 25.

Idén próbáltam először és nagyon megszerettem. Bár nem vagyok pattanásosodásra hajlamos, de tavaly szörnyen nézett ki az arcom a nyár végére. A naptej csípte a bőröm, így kénytelen voltam beruházni egy olajmentes arckrémre. Örülök, hogy ezt választottam. Nem csillog, nem fénylik. Könnyen felszívódik és egyszer sem égtem le. Teljesen meg vagyok vele elégedve. Szerencsére kis mennyiségek kellenek belőle, így marad bőven jövőre is!

judzsdinn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

kiflikarika

2016. augusztus 5.

Egy-egy nyaralás alkalmával, mikor az olajos naptejeket az arcomon is használtam, úgy néztem ki 1-2 nap múlva mint egy kiskamasz a pattanásokat illetően...Ezért döntöttem úgy, hogy keresek egy olajmentes verziót és emellett döntöttem és milyen jó tettem, maximálisan meg vagyok vele elégedve, nem csillog, nem zsírosodik és, ami a legfontosabb, nem okoz pattikat sem. Már a hétköznapokra is ezt használom fényvédőnek.

kiflikarika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 5.

coconutnut

2016. július 11.

Az illata isteni, könnyen beszívódik, mintha rajtam sem lenne. Nekem pattanásos bőröm, tesómnak rosaceás bőre van. Mindkettőnknek bevált!

coconutnut
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 11.

KeroChan

2016. június 11.

Kutyafuttában vettem a patikában. Várnom kellett volna és jobban utána nézni fényvédőknek, egy csigagéles koreai krémmel együtt használtam, nem tudom melyiktől, de a bőröm kipirosodott és pattanások, mitteszerek kezdtek el kijönni a bőrömön. Most láttam meg az összetevőit és gyanítom, hogy ez lesz a ludas. Sajnos az én érzékeny bőrömre nagyon nem vált be :/

KeroChan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 11.

artdeco

2015. április 29.

A legjobb, amit eddig használtam, nem marad utána zsíros érzés, évek óta csak ezt használom. Nekem nem okoz pattanást, bőrirritációt. Alap darab nyárra!

artdeco
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 29.

hlea

2015. március 13.

Narancs dobozú változatom van kicsit más összetevőkkel. Nyaraláskor mindig bebarnulnak a hegeim, ezért vittem magammal és az első 2 napban jól is teljesített, szerettem. Aztán a bőröm nem bírta tovább és arra ébredtem, hogy a kent felületek, arcom, dekoltázsom merő apró kiütés, színtelen dudor. Hiába a bőrnyugtató összetevők (bisabolol, allantoin), teljesen kiütött. Vagy pont a másik 2 ennek szánt anyag (aloe, E-vitamin) a ludas, ugyanis régóta gyanítom, hogy ezeket rosszul tolerálom. Tehát nálam anit-irritánsnak egyáltalán nem mondható.

hlea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 13.

helcsicsakegyvan

2015. január 27.

A kedvenc fényvédőm volt, sűrű volt és igen, enyhé fehér lett tőle az arcom, de olyan gyorsan beszívódott, hogy alapozó alá önmagában nem is tudtam használni, mert annyira matt lett utána a bőröm, hogy kellett egy kis hidratáló rá.

Viszont tavaly ősz környékén vettem egy újabb tubussal, azóta sárgaszínű a csomagolása és szerintem az összetétele is megváltozott vagy sikerült rossz tubusba az olajos változatát tenniük. Nem olyan sűrű, egy kicsit sem leszek fehér tőle, helyette olyan fényes lesz arcom, mintha valami fényezőt kennék a fejemre, de annyira, hogy az alapból mattosító alapozó és púder alatt is átfénylek.

Sajnálom, mert szerettem.

helcsicsakegyvan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 27.

Sajnálom, mert szerettem.

annroi

2013. október 31.

A használata után borzalmasan csillogok, muszáj vagyok zsebkendővel felitatni, hogy ne legyen ennyire fényes a fejem és tudjak sminkelni is. Nem biztos, hogy ő a bűnös, de (80% hogy miatta, mivel más új terméket nem használtam) több hónap után újra megjelent a bőrömön egy két mitesszer és kisebb pattanás. Ezen kívül jó fényvédő, és az ára is rendben van, de nem hiszem hogy újraveszem.

annroi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 31.

Doozy

2013. július 8.

Agyon van illatosítva, ha véletlen a szemem közelébe kerül, kicsípi - pedig ritkán irritálják a krémek, sminkek a szememet! Matt hatás??? Hol?? Csillogok tőle, mint a diszkógömb, muszáj lepúderezni, hogy ne úgy nézzek ki, mint aki le van olajozva vagy izzadva.Az csomagolás és összetétel változott, narancs színű, és water után homosalate jön. Ez lehet az oka a csillogásnak?

Doozy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emolliensek: Dicaprylyl Carbonate, Cyclopentasiloxane, Stearic Acid, Diisobutyl Adipate, Hydrogenated Palm Glycerides, Glyceryl Stearate
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Hydrogenated Palm Glycerides, Glyceryl Stearate, Xanthan Gum
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Titanium Dioxide, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Diethylhexyl Butamido Triazone, Octocrylene, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Potassium Cetyl Phosphate, Sodium Cetearyl Sulfate, PEG-100 Stearate, Xanthan Gum
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.