KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Babé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: prokai.erna, Módosítva: 2011. január 21.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Regeneráló hatású testápoló nagyon száraz és atópiás bőrre. Esszenciális zsírsavakat biztosít a bőr számára; visszaállítja a bőr védeőrétegét, megszünteti a helyi szárazságot, visszaadja a bőr selymességét és komfort érzetét.

Krémmánia Kedvencek a -től
Gwen

2015. március 29.

A legjobb testápoló a világon!! Csodát tesz a kiszáradt bőrrel és hamar beszívódik, nem marad utána zsíros érzetem (mint az UREA-s testápolója után) csak a baba tapintású, selymes bőr :) Az illata első szaglása szerelem volt ;) Csak 1 millió forint az a baj... :/

Gwen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 29.

osebok

2012. június 12.

A kisfiam 21 hónapos ekcémás, száraz bőrű. Csak rontott a bőrén, a teste 20 forint nagyságú vörös foltokkal lett tele. A fürdetővel együtt volt használva. Próbáltam magába is, de nem lett jobb a véleményem róla.

osebok
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 12.

szerka

2012. április 3.

Nem meggyőző a hatása. Az urea tartalmú testápolója sokkal jobb. Biztos,hogy nem venném meg újra.

szerka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 3.

lil

2012. március 3.

Kislányomnak is atópiás dermatitisze van 3 hónapos kora óta. Ezt a terméket javasolta a doki, de az eros illata már alapban nem tetszett. Egyáltalán nem használt, sokszor be is gyulladt neki. Ráadásul elég drága egy termék. Végul mikor repultunk elvették tolunk, de igazából nem is bántam (csak az ára miatt nem landolt elobb a kukában).

ILR - próbáltad már az Aveeno krémet? Kislányommal egy hónapja használjuk (15 hónaposak vagyunk), és az idén télen újonnan kijott foltok mind eltuntek. A három hónapos kora óta meglevok is javulnak, nem gyulladtak be és puhábbak.

lil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 3.

ILR

2012. február 6.

3 hónapos, atópiás dermatitiszben szenvedő kisfiam bőrére használtam. A bőre akkor tünetmentes volt, nem volt gyulladásban, csak nagyon száraz. Sajnos a testápoló kevésnek bizonyult. Este bekentem, reggelre nyoma sem volt, ráadásul rettenetesen erős szaga van, amit nem értek, hisz ez kifejezetten allergiás, ekcémás bőrre ajánlott testápoló, és ahhoz képest csöppet sem hipoallergén:-S

ILR
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 6.

Ancsi78

2011. december 5.

Sajnos ez a testápoló közel sincs olyan jó, mint az azonos nevű tusfürdője. Kislányomnak vettem ezt is, a tusfürdővel együtt, a száraz foltjaira, de semmit nem használt, pedig naponta 2x kentem, kb. 2 hétig. Teljesen átlagos testápoló krém, semmi extrát nem tud. Ehhez képest elég drága és tele van mindenféle kétes összetevőkkel. Én nem ajánlom.
Nálunk végül a nem túl bizalomgerjesztő Herbaria Bano Körömvirág krém oldotta meg a gondot, ami szintén nem egy natúr termék, de árban töredéke, és ami a legfontosabb:tényleg használ.

Ancsi78
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 5.

solyaorsolya

2011. október 22.

Jó zsíros testápoló, illata kb semmi, gondolom a további bőrirritáció elkerülése végett. Ebben a termékcsaládban az omega olajos tusfürdővel jó kombináció de nekem önmagában nem mindig volt elég. Nem olcsó kiszerelése sem nagy de ha valakinek nem durva ekcémája van annak segíthet

solyaorsolya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 22.

Orsy

2011. április 11.

Ekcémás, hiper érzékeny bőrre ajánlják. Nem voltam vele elégedett, se jobb se rosszabb nem lett tőle,mintha be se kentem volna körülbelül. Ugyanakkor elég drága, nála sokkal olcsóbb testápolók is tudnak ugyanennyit. Normál bőrre valószínű megfelelő, de normál bőrre meg az ember (gondolom én) nem vesz ennyiért egy úgymond sima,"szagtalan" testápolót.

Orsy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. április 11.

ficuskinky30

2011. április 9.

Elhasználtam az egész tubust egy hónap alatt és a tüneteimet nem szüntette meg. Ráadásul nagyon intenzív, a tubuson keresztül is érezhető illata van, ami számomra zavaró.

ficuskinky30
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. április 9.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: PEG-8
Vitaminok: Glyceryl Linoleate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Alkoholok: Ceteareth-20, Octyldodecanol, Ceteareth-20, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Glyceryl Stearate, Hydrogenated Polydecene, Ceteareth-20, Octyldodecanol, Ceteareth-20, Chenopodium Quinoa Seed Oil, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Linoleate, Cetyl Palmitate, Glyceryl Linolenate, Ribes Nigrum (Black Currant) Seed Oil, Glyceryl Arachidonate, Dimethicone, Olea Europaea (Olive) Oil, Rosa Moschata (Musk Rose) Seed Oil
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Ceteareth-20, Ceteareth-20, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Linoleate, Glyceryl Arachidonate
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Octyldodecanol, Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Linalool, Hydroxycitronellal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Imidazolidinyl Urea, Butylparaben, Isobutylparaben

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

A CosIng besorolása szerint bőr- és hajkondícionáló összetevő, egy az összetevőt gyártó és forgalmazó cég szerint pedig elsősorban vízmegkötő, hidratáló és bőr puhító (emollient) anyag, másodsorban pedig illatjavító.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

Emulgeálószer és emoillent. Kémiai szerkezete nagyon hasonlít a gliceril-sztearát-ra, csak sztearinsav helyett arachidonsavat tartalmaz, ami egy telítetlen zsírsav, és a mogyoróolajban található meg többek között. Maga az emulgeátor tehát természetes vegyületek természetes kötéssel való összakapcsolásával nyert anyag.

A pézsmarózsa magjának olaja. A neten teljes a konfúzió, ezt az olajat gyakran látjuk "vadrózsaolaj (Rose hip oil) név alatt, vagy kép mellett. Az igazság ezzel szemben az, hogy elég sok rózsaféle növeszt a csipkebogyóhoz hasonló áltermést, de természetesen ezek azért különböző fajok, így az olajuk összetétele is különböző.  A pézsmarózsa olaj a CosIng szerint emoillent és bőrkondícionáló.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology