Babor

Ár:   21 900 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   kozmetikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: babor2, Módosítva: 2018. november 7.

Ár:   21 900 Ft
Lelőhely:   kozmetikák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések

"A karácsonyi ünnepek előtti stresszes időszakban a BABOR mindig kéznél van! 24 db gondosan összeválogatott, peciziós ampulla rejtőzik az naptár ablakocskái mögött. Ajándékozd meg magad értékes énidővel, és kényeztesd bőröd egy intenzív ampullakúrával még mielőtt beköszöntenek az ünnepek."

• Hydra Plus Active Fluid – ellátja a bőrt preciziós hidratáló faktorokkal
  • Algae Active Fluid – intenzíven hidratálja és revitalizálja a bőrt az óceán erejével
  • Triple Booster Fluid – 3as hatással a bőrfunkciók támogatásán dolgozik a fiatalos megjelenésű bőrért
  • Active Night Fluid – segíti a bőr éjszakai regenerációját
  • Collagen Booster Fluid – támogatja a bőr természetes kollagén termelését
  • Youth Control Bi-Phase Ampoule – láthatóan csökkenti a ráncok mélységét és feszesíti a bőrt
  • 3D Lifting Fluid – javítja a bőr rugalmasságát és a szövetek szilárdságát
  • Lift Express Fluid – láthatóan csökkenti a ráncok mélységét
  • SeaCreation THE SERUM – luxus, aktív anti-aging hatóanyagokkal kényezteti a bőrt

kneva

2019. február 10.

2018-as naptárat használtam.
Bevallom, már tavaly is nézegettem az aktuális adventi naptárat a kozmetikusnál, de az ára visszatartott attól, h megvegyem.
Használni abszolút luxus érzés, gyönyörű a csomagolás, az ampullák feltöréséhez egy kis segédeszköz van a dobozban.
Az első három napon feleztem az ampullákat, de később úgy döntöttem, mindet felhasználom inkább egyszerre. Ezt ajánlom másoknak is, hogy a megfelelő hatást kifejlődhessen, szerintem szükség van az egész mennyiségre! amúgy kb 2 ml van egy-egy üvegcsében. A nyakamra is jutott belőle.
Az esti rutinom során G and G Calm Down -t használtam előtte, illetve Niod SDSM mist-et, majd jött az ampulla. Mind illatos kivétel nélkül, némely jobban, némely kevésbé, de nekem semmi gondot nem okozott. Az orrom körül némelyik este ugyan éreztem csípő érzést, de nem pirosodtam ki, nem lettem kiütéses. 3 lépésben egymás után felkentem az oldatot, hagytam teljesen beszívódni. Minden esetben szép bőrképet kaptam, mattot vagy félig mattot, nem fényesedtem ki, nem csillogtam. Miután felszívódott, a szokásos Niod Survival 0-val zártam a rutint.
Valóban szép lett az arcom a 24 napos kúra végére.
Szerintem megéri, akinek van lehetősége ennyit kiadni érte, egyrészt hatásosnak éreztem, másrészt nagyon jó kényeztetés volt minden este feltörni egy-egy ampullát.
Negatívuma szerintem az ára, illetve hogy eléggé illatosak az oldatok, ettől én már el vagyok szokva.
Ha lesz rá zsebpénzem, valószínűleg jövőre újra veszem majd.

kneva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 10.

2018-as naptárat használtam.
Valóban szép lett az arcom a 24 napos kúra végére.
Ha lesz rá zsebpénzem, valószínűleg jövőre újra veszem majd.

Theodora

2019. január 12.

Engem nehéz lenyűgözni, mivel a bőröm olyan, hogy bármit kenek rá, nincs sok különbség. Amikor elkezdtem használni ezeket az ampullákat, arra gondoltam, biztos valami parasztvakítás lesz ez is, de hatalmasat csalódtam!
Végre találtam valamit, ami TÉNYLEG érezhetően ér is valamit. Nekem még nem fogytak el teljesen a kapszulák, pedig december eleje óta használom őket, mivel egy darab ampulla 3 használatra elég, annyi folyadék van bennük.

Minden kapszula mást tud, de mindegyik azonnal beszívódik és nem hagynak semmi ragacsos érzést maguk után. Az illatuk kellemes, nem túl erős, parfümös, amit én utálok, így ez külön plusz.

Teljesen exkluzív élmény mindig nyitogatni a kis ablakokat és feltörni ezeket a szépséges ampullákat. És igen, tényleg sokkal szebb a bőröm, mióta használom őket. Sokkal simább, puhább, olyan egészségesebb a kinézete.

Egyszer felfüggesztettem a használatát, mert hirtelen sok pattanás kijött rajtam,de kiderült, hogy hormonális oka van, így ennek a terméknek semmi köze hozzá. Most már elmúltak a pattanások, használom serényen, és valóban nem képes pattanásokat vagy mitesszereket.

Az ára ugyan húzós, de ez nem csak 24 napra elegendő mennyiség, hanem legalább két és félszer annyi időre elég, mivel tényleg annyi cucc van az ampullákban, hogy három használat kijön egyből, és még a nyakra és dekoltázsra is bőségesen jut.

Elégedett vagyok, szívesen kipróbálnám a húsvéti kiadást is, szerintem megéri az árát, mert ebben tényleg ott a hatóanyag. :)

Theodora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

honeybya

2018. december 6.

Jelentkeztem a krémmánián tesztelőnek és a legnagyobb örömömre be is válogattak :) tegnap hozta a futár ezt a kis csodát így ma reggel ki is nyitottam az első ablakot, ami Hydra Plus ampullát rejtett. Nagyon szuper kis cucc, gyorsan beítta a bőröm mégis egész nap éreztem, hogy üde és hidratált még ebben a szeles időben is :) plusz pont hogy egyáltalán nem hagyott ragacsos érzetet, szinte azonnal lehetett rá sminkelni, nem zsírosította a bőröm. Ja és az illata valami mennyei :)

honeybya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

julyrob

2018. augusztus 25.

A nyár közepén sikerült hozzájutnom az adventi ampulla naptárhoz:), egy külföldi szállodában. Nem ismertem eddig a babor termékeket, de ez a kezelés nagyon jót tett a bőrömnek, kiegészítve egy doctor babor ránctalanítóval:) játéknak sem volt rossz minden nap kibontani egy újabb ablakot ;)

julyrob
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Beu

2018. június 4.

Krémmániának köszönhetően kipróbálhattam ezeket a csoda ampullákat. Egy ampulla tényleg több alkalomra elég. Kedvencem az Algae Active Fluid volt a kedvencem. Az én bőröm imádta, sokkal szebb volt az összhatása, simán ki mertem menni alapozó nélkül a városba. 😁 Nekem talán az erősebb illatok nem tetszettek.
Ha egyszer megtehetem, biztosan újraveszem majd.

Beu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

Ha egyszer megtehetem, biztosan újraveszem majd.

Nixie

2018. április 28.

El sem hittem, mikor kiderült, hogy sikerült itt megnyernem ezt a csodát! Mióta megkaptam, azóta is használom, és még mindig van belőle. Először is, mikor láttam ezt a naptárat, majd az árát is, azt mondtam: kinek van ennyi pénze?! Ráadásul 1 ampulla - 1 használat. Elég egy hónapra? Talán kettőre, ha beosztom? De ez nem így van! Én csak az arcomra használom őket, így 5-6 alkalomra is elég egyetlen ampulla, és mindből van kettő, valamelyikből 3 is. Ha viszont a nyakamra is kenem, akkor is elég 2-3 alkalomra.

A doboza nagyon szép, és az a gyönyörű táska hozzá! Az teljesen szerelembe ejtett. Gyönyörű fekete, arany betűkkel, a dombornyomott Babor felirat... Azóta is imádom. Határozottan luxushatást kelt már ez is.

Először kicsit aggódtam, mikor megláttam az üveg ampullákat, féltem én is, hogy szerencsétlen leszek és megvágom magam, de nem. Tökéletesen pontosan törik, ahol kell. (Esküszöm nektek, én nem is láttam benne ezt a kis műanyag nyitót. Most hogy mindenki írja, tényleg benne van az enyémben is :"D 11 ablak után feltűnt.) Egyébként nagyon könnyű használni őket.

Pozitívum még, hogy a kis folyadékok nem csípik a szemet. Teszteltem! Nagy ügyességemben pár alkalommal sikerült a szemembe is belemennie, de egyáltalán nem csípett. Olyan volt, mint mikor egy sima vízcsepp megy a szemembe.

Szóval az ampullák:

Hydra Plus Active Fluid: I.M.Á.D.O.M. így nagybetűkkel. Az illata fantasztikus, a hidratáló hatása egyszerűen tökéletes. Miért nem árulnak ebből legalább fél literes (de inkább literes) kiszerelést?

Algae Active Fluid: Ennek már elég erős az illata, és nem is hidratált olyan szinten, mint a korábban említett társa, így itt egy nagyon picit csalódott vagyok.

Triple Booster Fluid: Hasonlóként tudnám leírni, mint az Algae-t, csak ennek mégerősebb az illata, és az arcomon is éreztem.

Active Night Fluid: Ennek az illatáért sem annyira vagyok oda, és nem is hidratál tökéletesen. Viszont szebb tőle a bőröm. A zsíros részeim is zsírosabbak lesznek tőle... És mégis. Egyszerűen nem tudok rá haragudni, valamiért nagyon szeretem.

Határozottan megvenném ezt a naptárat. Szerintem tökéletes kipróbálgatni mindet, és amelyik tényleg beválik, azokat megvenni nagyobb kiszerelésben is. Egyenlőre ennyit használtam el. Még updatelek.

Nixie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 28.

Szóval az ampullák:

SMH

2018. április 24.

Bár a karácsonyt kellett volna ezzel a naptárra várnom én februárban kezdtem el használni, így még nincs kiforrott véleményem, csak az első benyomásomat tudom leírni.
Már a csomagolás is gyönyörű, ide értve a roppant jó minőségű papírszatyrot is, illetve a naptár külső borítását. Az ampullák passzosan vannak a műanyag tartóban, így ki van zárva, hogy kiessenek a helyükről és véletlenül összetörjön. Maga az ampulla - legnagyobb meglepetésemre - valódi üvegből van, ami annyira erős, hogy először alig bírta eltörni =)
Egy adag nekem két használatra is elég úgy, hogy az arcomat, nyakamat és az egész dekoltázsomat bekenem vele és még a kézfejemre is jut belőle. Az illata kicsit erős - de nagyon kellemes - , ez lehet hogy valakit zavar.
A hatásáról még update-elek ha elhasználtam az egészet

Update: Engem kicsit irritált a sok illatanyag, mai benne volt és különösebb változást nem vettem észre a bőrömön. Sőt nekem enyhéén mitesszer képző is volt némelyik ampulla. Élménynek jó volt, köszönöm a lehetőséget, hogy kipróbálhattam, de ennyi pénzért tutira nem fogom újravenni.

SMH
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 24.

A hatásáról még update-elek ha elhasználtam az egészet

Nicolett022

2018. március 25.

Annyira luxus kinézete van a kalendáriumnak és a hozzá adott szatyornak is, öröm ránézni. Anyukámnak adtam karácsonyra, mert nekem már így is több kencém van, mint amennyit becsületesen el is tudnék használni. :D Minden túlzás nélkül állítja a család, hogy csodaszer, szóval idén is meg kell majd szereznem. Minden kis ampulla aranyat ér. Anya zat mondta, hogy minden nap érezte az ampullák hatását, a 24 nap után pedig már nagyon látványos is volt a változás. A bőre puha, élettel teli, ragyogó, rugalmas és egy jó 5-7 évet simán letagadhatna. Egyedüli negatívum volt, hogy az utolsó ampullák valamelyike felkenés után kicsit csípte az arcát, de ez is elmúlt 1-2 perc alatt. Illetve nagy pluszpont, hogy adtak hozzá egy kis műanyagot, amivel könnyedén ki lehet nyitni az ampullákat, bár mi csak a naptár közepénél fedeztük fel.

Nicolett022
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 25.

kessi91

2018. március 18.

Gyönyörű szatyorban érkezett ez a csinos kis kalendárium :) Csak ámultak a kollégák, hogy mit kaptam!
Imádtam gyerekként az adventi kalendáriumot, így ezt is nagyon boldogan bontogattam. Ami itt más érzés volt, hogy több egymást követő napon ugyanolyan ampullákat rejtett a kis ablak, de azért nem voltam csalódott, mert szuper szérumok voltak minden alkalommal. A feszesítő ampullákról nem nagyon tudok nyilatkozni, mert semmi változást nem tapasztaltam az arcomon, csak a szemem körül vannak ráncok egyelőre. A hidratálók viszont szuperek!

Pozitív:
- a legelején kapunk egy kis műanyag segítséget az üvegek feltöréséhez (ezt ráírtam volna a doboz hátára, hogy akiknek először van dolguk ilyen üvegcsékkel, ki ne hajítsák a kukába egyből)
- egy ampulla bőséges, több alkalomra elég
- nagyon jól hidratálnak
- gyorsan beszívódik
- igazi luxus érzés használni, szuper igényes az egész kalendárium megjelenése

Negatív:
- Az ára elég húzós, nem hiszem, hogy valaha megvenném így
- Nekem borzasztó érzékeny a szemem, jó lett volna valahol kiemelni, hogy szemkörnyékre mehet-e a szérum, vagy nem

Összességében abszolút pozitív élmény volt elhasználni.

kessi91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

Pozitív:
- egy ampulla bőséges, több alkalomra elég
- nagyon jól hidratálnak
- gyorsan beszívódik
- igazi luxus érzés használni, szuper igényes az egész kalendárium megjelenése

Negatív:
- Az ára elég húzós, nem hiszem, hogy valaha megvenném így

Összességében abszolút pozitív élmény volt elhasználni.

Titanilla10

2018. március 9.

Nem nyertem meg hát megvettem!De egy cseppet sem bántam meg.A húsvétiból kiindulva csak jóra számitottam.És igy is lett tette a dolgát annyi adag egy kis ampulla hogy a párom is végigcsinálta velem a kúrát..:)Minden este arctisztítás micellásvízzel utána a sorra következő ablakocska kinyit letör és felken arcra,dekoltázsra,kézre,meg ahova jut éppen.Nagyon szembetűnő a változás kisimult életelteli arcbőr.Ha lenne éves 365napos naptárjuk azt is megvenném.Számomra nr1!

Titanilla10
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 9.