KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Babor

Ár:   6850 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   kozmetikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Katarzis, Módosítva: 2018. október 11.

Lelőhely:   kozmetikák, online

Egy hatékony szempillaspirál a hosszú, dús, tökéletesen ívelt szempillákért. Fekete színben.

Az új generációs kefe minden pillát tökéletesen fed, dúsít, és hosszabbít, így kölcsönözve mesés külsőt viselőjének. Az új kefe tökéletesen ível – nincs szükség szempillagöndörítőre. A Perfect Curl Mascara szempillaspirál kivételesen ápol, és rendkívül hosszan tartó a hatása.

Katarzis

2018. október 22.

Imádom! Hihetetlenül hosszú és sűrű hatású pillákat ad. Könnyű formázni. Több ismerősöm is megkérdezte, mit használok. :)

Katarzis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 22.