KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Baby time

Ár:   400 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   80 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Penny   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hibiszkusz, Módosítva: 2012. június 26.

Kiszerelés:   80 db
Lelőhely:   Penny
Kategória:   Egyéb

Nedves törlőkendő érzékeny bőrre.

• puha és tépésálló
  • a kímélő hatású kamilla kivonat és panthenol védi és ápolja az érzékeny bőrt
  • ideális otthon és útközben

aprouleany

2012. július 5.

Igen, 80 darabos. Valóban illatanyag-, alkohol- és ásványi olaj mentes, pH-bőrsemleges a leírás szerint (anyu kaphatta ajándékba, mert SK-ban nincs Penny tudtommal). Kellemes babás illata van, az anyaga is puha, nagyon szimpatikus frissítő kendőként. Előbb kipróbáltam, leszedi-e a szempillaspirált, majdnem teljesen megbirkózott a feladattal, a festék nagy részét különösebb vakargatás és kínzás nélkül eltávolította (bár már bő negyed órája nem a csomagjában volt, hanem csak kivettem, megfeledkeztem róla, de aztán észhez kaptam, és még mindig ugyanolyan nedves volt, mint amikor kivettem), és szememet se csípte.

aprouleany
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 5.

Hibiszkusz

2012. július 2.

Anya vette frissítő kendőnek nyárra, és meg van vele elégedve. Asszem 80 db van benne és olyan 4-500 Ft között van az ára. A csomagból kivéve sokáig nedves marad a kendő még nagy melegben is. Jó puha anyaga van és illatmentes.

Hibiszkusz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Allantoin, Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Glycerin
Vitaminok: Panthenol