KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Babydream

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   1 l   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kockacukor, Módosítva: 2013. május 3.

Kiszerelés:   1 l
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Fürdőtermékek

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Kriszti4

2017. január 12.

Nem fürdetőként használom a kisbabám fürdetésénél hanem habfürdőként, mivel nem habzik annyira. Így a játékok nem merülnek/tűnnek el az óriás habban. Kellemes az illata, nem szárít és jó az ára is.

Kriszti4
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

andeve

2016. május 18.

húúú, szerintem már legalább egy éve használom, nagyon szeretem, igaz nem habzik túl jól, de az összetevők szépek, nem szárítja a bőröm, az illata enyhe, de kellemes babaillat, az ára verhetetlen, a kiszerelés miatt pedig nem kell sűrűn vásárolni mennem :))

andeve
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 18.

jkrisztie2

2016. február 22.

Kellemes, enyhe az illata, nem irritálja, nem szárítja ki a babám bőrét. Szép összetevők, hatalmas adag, szuper ár. Szeretem, sokszor ezt veszem.

jkrisztie2
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 22.

tenyitomi

2015. október 6.

Nagyjából ugyanazt tudja mint a DM-es rokona,de ez most kurv...ra le volt akciózva a Rossmannban,úgyhogy lecsaptam rá,jók az összetevők enyhe az illata,kicsit habzik is inkább olyan krémesebb-gélesebb az állaga,zuhira pont jó na.

tenyitomi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 6.

haloittbarbi

2014. december 1.

Szépek az összetevői, SLS mentes, engem nem szárít és az illata is kellemes, bár elég hamar elillan:)
Az ára sem rossz, 850 forint 500 ml.
Nekem jobban bevált mint a DM-es Babylove Fürdető Balzsam, mert ez sokkal jobban habzik és sűrűbb is.

UPDATE:

Lassan már egy éve ezt használom és azóta nagyon megszerettem:)

haloittbarbi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 1.

Az ára sem rossz, 850 forint 500 ml.

UPDATE:

Lassan már egy éve ezt használom és azóta nagyon megszerettem:)

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.