KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Babydream

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kiscsillag5, Módosítva: 2012. június 26.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók

A terhességi csíkok megelőzésére, értékes mandula-, makadámia-, jojoba-, szója-, napraforgóolajjal és természetes E-vitaminnal. Ásványi olaj-, színező anyag- és tartósítószer mentes. Illatanyaga nem tartalmaz egyetlen ismert illatalergén összetevőt sem. Bőrgyógyászatileg tesztelt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

szmoni

2017. május 5.

A legjobb szépségápolási termék amit valaha használtam. Az én bőröm nagyon hajlamos a csíkosodásra, ezért semmi reményem nem volt, de megvettem itteni vélemények miatt. Kb. 5. hónaptól kentem minden nap 2x a hasamat és egy darab csík sem lett. El sem akartam hinni. Nagyon-nagyon ajánlom! Eléggé csöpögős, de kit érdekel, ha használ?! :) 2.5 dobozzal fogyott el, szóval még drága sem volt. Viszont most,hogy már nem használom, 3 hónapja állt a maradék fél doboz és megavasodott, szóval nagyon előre senki ne vásároljon be!
5+5 csillag!!!

szmoni
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 5.

5+5 csillag!!!

Csicseri

2017. január 11.

Nagyon jó, "sűrű" olaj. Kicsit nehezen szívódik be, de szerintem a sűrűsége miatt. Nekem sem lettek csíkjaim, de szerintem is - az előttem szólókkal egyetértve - ez genetikai szerencse, nem pedig az olaj hatása. Én gyakorlatilag testápolóként használtam, nem csak a hasamra.

Csicseri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

Zaynab

2016. október 25.

Update:

Itt a korábban beígért update.
Nem veszem újra ezt az olajat, mert hűvös klímában is viszketek tőle valamennyire és nem olyan jó a hatása egyébként sem, mint az illatmentes Babydream E. S-nek.
Akinek érzékeny a bőre, az inkább NE vegye meg ezt a terméket szerintem.
Drága is és viszketek is, szóval én kihagyom.
Ami még van, azt elhasználom vagy elajándékozom, de nem akarom újravenni.
(Megeditáltam a korábbi bejegyzésemet, mert már nem ajánlom a terméket és levettem egy pontot is)
Úgy gondolom, hogy gyerekre sem kellene inkább használni, mert ha én mint felnőtt viszketek, akkor lehet, hogy egy kicsi babának ez nagyon irritáló, de nem tudom.

2016. 09. 23.

Jól betáraztam a két nagy drogérialáncban és megvettem ezt az olajat is a vásárlások alkalmával, mert nagyon szeretem az olajokat (főleg az illatmenteseket, bár ez pont nem az).
Mivel jókat olvastam róla, gondoltam kipróbálom a parfüm ellenére is, ami úgy is csak az utolsó összetevő itt, az INCI pedig elég szép az illatanyagot leszámítva.
Nyáron használtam, főleg nyár végén.
Nem is használok inkább múltidőt, hiszen megvan az olaj nagy része még, és csak épp hogy belekezdtem és tervezem is, hogy elhasználom az egészet.

A szokásos mellette-ellene bemutatás:

Pros:

- jó az illata,
- az ára kuponnal még rendben van (sőt, a szép INCI mellett nem is számít drágának),
- szeretem a Rossmann-os saját márkás olajokban, hogy nem folynak jobbra-balra, mint a DM-ben kapható olajok. ezek a Babydream-es termékek kis kiöntővel kerülnek a polcokra és a flakon megnyomásával "lövöd magadra" a terméket, tehát eléggé gazdaságos és jobban lehet szabályozni is.
- a bőrömet puhította,
- kellemesen éreztem magam a használata közben és utána is.

Cons:

- sajnos viszkettem mellette. nem tudom, hogy ez a parfümanyag miatt volt, vagy mert nyáron a melegben izzadtam és akkor az izzadság és az olaj keveredett-e és ezért. nem tudom, de viszkettem általában ha ez az olaj volt rajtam. és szinte csak a lábaim, térdhajlat viszketett.
- az illatanyagot nem kellett volna beletenni. engem zavar, hogy benne van, mert hiába finom, ha nem egészséges a bőrnek.
- a flakon nagyon olajos lett, pedig az ugyanilyen flakonú Babydream Extra Sensitive babaolajat használva azt nem tapasztaltam. ez ugyanaz az flakon, csak lila matrica van rajta.

Én szinte minden esetben csak a kádban, fürdés után öntöttem magamra ezt a terméket.
Még le akarom tesztelni, hogy van-e viszketés az olaj használata után ősszel és télen.
Ha igen, akkor egyértelműen az illatanyag miatt viszketek...

(Most látom, hogy a másik kommentelő hölgy is viszketett az olaj használata mellett)

Zaynab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 25.

Update:

Itt a korábban beígért update.
Akinek érzékeny a bőre, az inkább NE vegye meg ezt a terméket szerintem.
Drága is és viszketek is, szóval én kihagyom.
Ami még van, azt elhasználom vagy elajándékozom, de nem akarom újravenni.

2016. 09. 23.

Nyáron használtam, főleg nyár végén.

A szokásos mellette-ellene bemutatás:

Pros:

- jó az illata,
- a bőrömet puhította,
- kellemesen éreztem magam a használata közben és utána is.

Cons:

Ha igen, akkor egyértelműen az illatanyag miatt viszketek...

GNóri

2016. január 3.

Erős az illata, nehezen szívódik be, és viszketek tőle:( Két pontot kap, de csak a szép összetevők miatt.

GNóri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 3.

audreycoca

2015. május 2.

2. terhességem alatt használtam a negyedik hónaptól. Nem lettek csíkjaim, de szerintem ez részben genetika, részben nem volt hatalmas hasam. Nehezen szívódott be, jó volt az illata. Az összes ruhám, pizsamám, hálóingem amit akkor használtam átvette az illatát ami pár hét múlva avas olaj szagba csapott át. Borzasztó sokat kellett áztatni a ruháimat, és egy életre leszámoltam a testápoló olajokkal.

audreycoca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 2.

Dana1983

2014. december 17.

Hát, nekem nem akar beszívódni, pedig elég száraz a bőröm. Az illata, az összetevőlistája és a hatása jó. Azt, hogy javít e a terhességi csíkokon, majd néhány hónap múlva tudom megmondani.

Dana1983
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 17.

brizsitke

2014. augusztus 5.

Ugyanezzel az összetétellel, de egy újabb csomagolásút használok gyakorlatilag a terhesség 8. hetétől. Most a 20-nál járok, pont félidőben eddig 4 kiló súlygyarapodás, jelentős hasméret növekedés, és nulla csík a mérlegem. Bár bevallom, úgy tudom, a terhesség utolsó két hete a csíkok és maradandó nyomok szempontjából a rizikós, nem véletlen dívik a különböző hírességek között, hogy a tervezett/várható időpont előtt két héttel kerül sor a tervezett császárra.
Én személy szerint imádom a kellemes, megnyugtató illatát, nem szívódik gyorsan hisz olaj, így csak estére használom, a testápolóját pedig nappalra. Az egyetlen bibi, h a kedves férj nem szeret olajosan simizini, de ez is ügyesen orvosolható;)
Mindenesetre 9 hónap lejártával jövök revideálni, mert megérdemli (és reméljük fogja is:).

Update 1:
Bár nem elsődleges funkciója, de iiirtózatosan jó szemsmink lemosó. Elég sokfélét kipróbálta már én is életem során (nyilván:), de az összes babaolajat, meg sima olajos lemosóimat is veri, és nulla azaz nulla irritációt tapasztaltam! Plusz pont:)

brizsitke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 5.

Update 1:

Szilviaa

2013. október 3.

Terhességem elejétől használtam, nem lettem csíkos.
Az illatát az elején nem viseltem jól, de aztán ezzel sem volt gond.

Szilviaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 3.

Terhességem elejétől használtam, nem lettem csíkos.
Az illatát az elején nem viseltem jól, de aztán ezzel sem volt gond.

Kiscsillag5

2013. június 30.

Hajápolás céljából vettem. Volt, hogy hetente kétszer is használtam hajmosás előtt és a fejbőrömre is tettem. Rájöttem, hogy ez így túl sok. Elnehezítette, zsírosította a hajamat, pedig rendesen kimostam. Pakolásba keverve még jó lehet.

Kiscsillag5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 30.

kbarack

2013. március 22.

Terhességem 3.hónapjától használtam egészen a szülésig.Szerencsére nem voltak / vannak terhességi csíkjaim (biztos genetikailag szerencsés vagyok), lehet,hogy ez az olaj is segített :)
Diszkrét,finom az illata,jók az összetevői,jól beszívódik.Egyetlen hibája a csomagolása,mert nem lehet úgyadagolni,hogy egy kicsi ne folyjon le a flakon oldalán használat után. De ez a termék minőségén nem ront! Jó minőségű termék jó áron! 5-ös!

kbarack
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 22.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil