KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Babydream

Ár:   499 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. december 21.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Tüsfürdő és sampon extra érzékeny bőrre panthenollal és glicerinnel. Nem tartalmaz parfümöt, színezéket, tartósítószert, ásványi- paraffinolajat és illóolajokat sem. Vegán termék.

VivienCs22

2018. december 7.

Amióta megjelent az ekcémám, azaz több, mint egy éve csak ezt használom MINDENRE! Tökéletes fürdéshez, hajmosáshoz, kézmosószappan helyett. Hajmosásnál is olyannyira szuperül működik, hogy egy éve balzsamot sem használok, csak ezt, és mégis sokkal puhább és egészségesebb a hajam, mint amikor kentem mindenfélével.

VivienCs22
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 7.

Lilluc

2018. december 4.

Nagyon jó kis fürdető.
Kislányomnak teljesen bevált.

Lilluc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

Nagyon jó kis fürdető.
Kislányomnak teljesen bevált.

pandarin

2018. november 12.

arclemosónak használom. nem csíp, nem irritál, nem szárít, nincs illata. nagyon jó

pandarin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

Endless

2018. október 25.

Hosszas keresgélés után mivel a megszokott jól bevált samponom megszűnt, erre a szuper INCI-jű termékre esett a választásom mivel mindenki nagyon elégedett volt vele eddig. De hiába jók az összetevők és a cuki flakon, a jó habzás és a jó tisztít.ás Hajmosás után egyből vakaróztam, és korpás lettem. Gondoltam biztosan csak a sampon váltás teszi ezért kitartónak kell lennem. De nem. Mintha valami réteget hagyna a fejbőrömön amitől fuldoklanak a pórusaim. Szerintem megtartom arcmosáshoz és utazáshoz mindenesnek. Arra tényleg szuper, hogy nem kell külön arcra, hajra és testre vinni, hanem minden egy flakonban van univerzálisan.

Endless
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

Vikinca

2018. október 10.

Pár hete használom, de úgy tűnik csak egyre rosszabb állapotokat idézek vele elő a fejbőrömön és a hajammal is kapcsolatban is. Alapból is nagyon gyorsan zsírosodik a hajam, muszáj kétnaponta megmosni, de ezzel kb. naponta kéne, hogy ne legyen tiszta zsír az egész. Fél napig nagyon szép puha a végeredmény a mosás után, csillog is, viszont sokkal hamarabb összeáll tincsekbe, nem olyan szép pergős vagy hogy mondjam, a fésülködés is egy rémálom, mert nagyon gubancos tőle. A korpásodás is fokozódott mellette, így meg még egyre többet vakarózom is. Szóval nem jött be. Ennek ellenére nem pontozom le, elvégre mégis csak egy baba sampon az ő kis pihe hajukhoz kifejlesztve, nem az én alapból kezelhetetlen loboncomhoz, a korpásodás meg szerintem akármelyik másik sampontól durvulna, amelyik nem kifejezetten erre van - ezt megelőzően mentolos head&shoulders-t használtam.
Azért a megkezdett tubust elhasználom már hajra, a másik kettőt - mert miért ne vegyek valamiből egyből hármat, mikor még sosem próbáltam :D - meg majd kipróbálom tusfürdőnek, sminklemosónak, vagy akármi másnak. Sok jó ötletet írtatok korábban. Meg ha épp jobb időszakát éli a fejbőröm, akkor teszek vele még egy próbát, mert elég szép összetevői vannak, nem akarok lemondani róla.

Vikinca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 10.

lacrymosa88

2018. október 6.

Idősebbik kisfiam bőre nagyon érzékeny volt, ezért mikor a kistesó megérkezett, valami bőrbarát fürdetőt kerestem. Nagyon jó állaga van, nem habzik durván, az illata amolyan semmilyen, mégis kellemes, és a lényeg: a pici bőre nagyon szép tőle, nem pirosodott ki, a sűrűsödő hajacskáját is mosom vele, a fejbőrét sem szárítja. Maximálisan elégedett vagyok a termékkel.

lacrymosa88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 6.

tyukanyo

2018. szeptember 21.

Nem irritálja a fejbőröm, nem szárítja a hajam és kellememes érzés mosás után, mert nem lesz "csikorgós". Ugyan olyan gyorsan zsírosodik mint minden samponnal.

tyukanyo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

Candy21

2018. augusztus 30.

Nagyon szeretem én magamon használom tusfürdőként sajnos a bőröm sok mindenre érzékeny de ez a termék nem bántja nem irritálja. Már többször is újra vettem.

Candy21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Aprilla

2018. augusztus 23.

Kipróbáltam tusfürdőként és samponként is. Mindkét helyzetben jól teljesített. Szuper, hogy a természetes összetevői miatt gyakrabban (minden hajat megizzasztó edzés után) moshatok ezzel hajat lelkiismeretfurdalás nélkül.

Aprilla
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 23.

lucisunderground

2018. július 12.

Mindig ezt használjuk kislányomnál fürdetésnél és teljesen elégedettek vagyunk vele.Sosem pattogott ki a bőre tőle és tényleg szagtalan,nem egy pacsuli illatú babafürdető mint a Johnson's és társai.

lucisunderground
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 12.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA