Babydream

Ár:   499 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. december 21.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Tüsfürdő és sampon extra érzékeny bőrre panthenollal és glicerinnel. Nem tartalmaz parfümöt, színezéket, tartósítószert, ásványi- paraffinolajat és illóolajokat sem. Vegán termék.

tyukanyo

2018. szeptember 21.

Nem irritálja a fejbőröm, nem szárítja a hajam és kellememes érzés mosás után, mert nem lesz "csikorgós". Ugyan olyan gyorsan zsírosodik mint minden samponnal.

tyukanyo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

Candy21

2018. augusztus 30.

Nagyon szeretem én magamon használom tusfürdőként sajnos a bőröm sok mindenre érzékeny de ez a termék nem bántja nem irritálja. Már többször is újra vettem.

Candy21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Aprilla

2018. augusztus 23.

Kipróbáltam tusfürdőként és samponként is. Mindkét helyzetben jól teljesített. Szuper, hogy a természetes összetevői miatt gyakrabban (minden hajat megizzasztó edzés után) moshatok ezzel hajat lelkiismeretfurdalás nélkül.

Aprilla
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 23.

lucisunderground

2018. július 12.

Mindig ezt használjuk kislányomnál fürdetésnél és teljesen elégedettek vagyunk vele.Sosem pattogott ki a bőre tőle és tényleg szagtalan,nem egy pacsuli illatú babafürdető mint a Johnson's és társai.

lucisunderground
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 12.

francais

2018. július 5.

Nagyon jó teszi a dolgát, nem irriitál.

francais
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

Nagyon jó teszi a dolgát, nem irriitál.

clara12

2018. május 1.

Én samponnak használom ezt a terméket, rendszeres használatra nekem nem alkalmas, mert úgy szárítja a fejbőröm, de pár hetente "mélytisztításra" ezt szoktam elővenni és így szuper. A csomagolás előnyére változott szerintem.

clara12
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

lhekszi

2018. április 24.

Megijedtem, amikor láttam, hogy a rózsaszín elődje eltűnt és megújult. Fiamnak születésétől kezdve ezt használjuk fürdetőnek illetve most már én is ezt használom samponnak egy pár hónapja. Mind a kettőre nagyon bevált! Nem szárítja a babám bőrét, nagyon kevés is elég rá, éppen ezért sokáig elég. Szépek az összetevői, olcsó. Ami miatt pedig én kezdtem el samponnak használni: terhesség után teljesen meghülyült a fejbőröm, viszketett, húzódott, emiatt korpásodott is.. Semmi nem volt jó és utolsó mentsvárként kipróbáltam ezt, láss csodát a fejbőrömet nagyon szépen helyre hozta, nem akarom már levakarni a fejem tetejéről. 2x samponozok vele, de itt is elég kevés belőle, szépen tisztít, nem marad ragacsos utána a hajam, én balzsamozok mindig utána, anélkül nem tudom mennyire lenne száraz a hajam vége. Ami kell egy sampontól azt hozza. Én már négyesével szoktam venni, hogy biztos legyen itthon mindig. Tényleg nagyon szeretem, jó cucc.

lhekszi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 24.

b0rzi

2018. április 7.

Újra is vettem.
Kétszer szoktam vele samponozni mosásonként, nagyon jól habzik, és nagyon kíméletes.
Mosás után, szárítás közben a hajam töve kicsit ragacsosnak hat, de miután megszáradt könnyű és könnyen kezelhető, és kézzel is lehet érezni, hogy nagyon tiszta.
Eleinte sűrűbben zsírosodott tőle a hajam, nem bírta sokáig, mostmár elég 4-5 naponta mosnom vele.
Illetve - az én fejbőröm nagyon makacs, hisztis, sok baj volt/van néha vele, de ez nem kezdi ki. Tuti újraveszem, és remélem, nem szokja meg a fejem/hajam.

b0rzi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 7.

Újra is vettem.

balazskrisztii

2018. március 31.

Nagyon akartam, hogy jó legyen, de nem.... Az arcom, miután megmostam vele iszonyúan húzódott, és ha egy kevés is ment a szemembe elmondhatatlanul csípett. Nem tudom mit gondoljak, mindenki csupa szépet és jót írt róla, én meg szenvedek tőle... Nem veszem újra

balazskrisztii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 31.

PAncsi79

2018. március 13.

Az elődjét is nagyon szerettem, így kicsit meg is ijedtem, mikor az eltűnt a polcokról.
(láttunk már olyat, hogy hátrányára változott egy bevált termék INCIje...)
Szerencsére itt abszolút nem arról van szó, ez is ugyanolyan jól működik, mint az előd.
Én elsősorban tusolásra és intimlemosónak használom, de utazáskor, ha nem akarok külön samponos flakont vinni, hajmosáskor is ez kerül a kezembe.
Szuper, jól tisztít és kíméletes az érzékeny bőrömhöz, örök helye van a fürdőszobámban!

PAncsi79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 13.

(láttunk már olyat, hogy hátrányára változott egy bevált termék INCIje...)

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA