Babydream

Ár:   299 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: GalambSz, Módosítva: 2018. március 1.

Kiszerelés:   30 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gyengéden tisztító nedves törlőkendő aloe verával és allantoinnal.

Parfüm-, színezőanyag- és tartósítószer-mentes.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

felicitas

2018. szeptember 8.

Nem tökéletes, de egyelőre marad. A márka hasonló terméke (narancs csomagolás) nagyobb, erősebb, nedvesebb, de nem ilyen jó az összetétele. Már túl nedves. Miért nem gyúrnak a kettőből egy normálisat.

felicitas
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

Cicuka22

2018. augusztus 22.

Nem elég nedvesek, csak a legalsók. Emiatt egy csomót kell használni belőle a baba popsijára. Viszont ennek a legjobb az ára, jó az illata és az összetevői is jók.

Cicuka22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

vicus11

2018. augusztus 18.

Rengeteg popsitörlőt kipróbáltunk már, nekünk ez vált be a legjobban.

vicus11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

Rengeteg popsitörlőt kipróbáltunk már, nekünk ez vált be a legjobban.

wildrose

2018. augusztus 2.

Illatmentes kendő, megfelelő méretű, elég nedves, szuper anyagú és nem szárad ki. Nagyon meg voltam vele elégedve.

wildrose
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Candy21

2018. július 21.

Imádom, én sminklemosásra használom ő az egyetlen popsitörlő ami nem irritálja a bőrömet. Én teszek rá még egy kis micellás vizet így elég hatékony.

Candy21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 21.

lucisunderground

2018. július 12.

Teljesen jó.Szépek az összetevői.Egy baj van vele,hogy nem elég nedves,csak a legalsók.

lucisunderground
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 12.

Makk Zsuzsó

2018. június 1.

Teljesen meg vagyok vele elégedve: illatmentes, nem irritál, kellően nedves, puha, megfelelően tisztít, hidratál, olcsó, könnyen beszerezhető. Egyedül az zavar, hogy nem húzható le a wc-n.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 1.

pattelin

2018. május 23.

A nagy kiszerelést szoktam belőle venni. Ár-érték arányban megfelelő! Ezt használom a kisfiam popsiára! ;) Nem szárad ki idő elött és az állaga is megfelelő! Sokszor szoktam venni!

pattelin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

nagyerika28

2018. május 2.

Csak ezt veszem, 4db-os akcióban pedig verhetetlen az ára!

nagyerika28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 2.

Csak ezt veszem, 4db-os akcióban pedig verhetetlen az ára!

Dana1983

2018. május 1.

A kedvenc popsitorlom (elotte meg a rozsaszin)! Olcso (mindig akkor veszem, amikor akcios a 4db-os), a kendok eleg nagyok, puhak, kelloen nedvesek. Az osszetevoi hibatlanok, nem irrital. Csak ezt veszem.

Dana1983
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 1.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Aloe Barbadensis Leaf Juice