KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Babydream

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: clara12, Módosítva: 2017. augusztus 7.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Fürdőtermékek

• Gyengéden tisztítja meg a bőrt és a hajat
  • Panthenolt és kamillát tartalmaz
  • Érzékeny bőrű felnőtteknek is ideális

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Zaynab

2017. november 1.

Pros and cons összehasonlítás:

Pros:

- szulfátmentes.
- kímélő tusfürdő.
- az illata "babás".
- könnyű beszerezni.
- tetszik a pumpás kiszerelése.
- könnyű eloszlatni a testen.
- vizes gél állaga van, de a testen elkenve kifehéredett rajtam és minimálisan habosodott is.
- tetszik, hogy panthenolos.
- a bőröm úgy tűnik szereti. Selymes, nem viszketek és kicsit mintha jobban hidratált lenne mint egy vagy két hete.

Cons:

- annak ellenére, hogy babás az illata, ez az illat nagyon erős, vagy hogy is fogalmazzak: "éles". Azonnal érezni az illatanyagot a termékben a pumpálás után ahogy elkezdtem magamon kenni, annak ellenére, hogy a parfüm az INCI-lista utolsó helyen van feltüntetve. Fürdés közben nagyon erős ez az illat, de utána már szinte alig érezni.
- sajnos az én esetemben egy pumpálásnyi nem elég, így a termék meg már nem tűnik túl tartósnak és akkor már az ár/érték aránya sem olyan kedvező.

Pár megjegyzés, ami azért fontos, mert:

- ez egy fürdető, azaz nem a baba testére teszik rá a szülők, hanem a vízbe.
- a fürdővízbe elég egy pumpálásnyit tenni (de nem tudom).
- én egy fél literes flakont vettem és az került 900 Ft-ba, tehát tusfürdőként használva nem olcsó.
- egyszer használtam egy hasonló Babydream-es terméket, amit nem láttam az üzletben (ezért vettem meg most ezt). Az hasonló volt ehhez a termékhez, bár csak 300 m-es volt, pumpa nélkül. Az kb. hat hétig volt elég.
Ezt csak azért írtam le, hogy az olvasók el tudják majd dönteni - megéri-e nekik közel 1000 Ft-ért egy fél literes termék, amennyiben saját célra veszik, tusfürdőként használva. (Tehát 4 db reguláris tusfürdő árába kerül ez az egy.)

Ajánlanám-e másnak a terméket:

Igen. Szerintem jó termék, tusfürdőként is használható. Nekem atópiás dermatiszem van (eczema).
Nagyon erős négyes.

Zaynab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 1.

Pros and cons összehasonlítás:

Pros:

- szulfátmentes.
- kímélő tusfürdő.
- az illata "babás".
- könnyű beszerezni.
- tetszik a pumpás kiszerelése.
- könnyű eloszlatni a testen.
- tetszik, hogy panthenolos.

Cons:

Pár megjegyzés, ami azért fontos, mert:

- ez egy fürdető, azaz nem a baba testére teszik rá a szülők, hanem a vízbe.
- a fürdővízbe elég egy pumpálásnyit tenni (de nem tudom).

Ajánlanám-e másnak a terméket:

Nagyon erős négyes.

Hidratálók: Lactic Acid, Sodium Lactate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.