KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Babydream

Ár:   600 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorcsa, Módosítva: 2011. november 4.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Kímélően és alaposan tisztítja a baba bőrét és haját. A kamilla lágy kivonata és a panthenol tetőtől talpig ápolják gyermekét és megvédik a kiszáradástól. Színezőanyagoktól és tartósítószerektől mentes, bőrsemleges ph, ásványi olajoktól mentes, kamillával és panthenollal, kímélő, szappanmentes tisztítóanyagokkal ápol

lacrymosa88

2017. november 17.

Kisfiamnak vettem, samponként használjuk, mert fürdetni natúr szappannal szoktuk. Kellemes babás illata van, jól kimosható, az adagolója miatt igazán praktikus.

lacrymosa88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

szandi08

2017. október 28.

Imádom az illatát. Hajmosás után olyan könnyed lesz tőle a hajam.
Kicsit azonban úgy érzem, hogy szárít.

szandi08
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 28.

Imádom az illatát. Hajmosás után olyan könnyed lesz tőle a hajam.
Kicsit azonban úgy érzem, hogy szárít.

hio

2017. szeptember 10.

Kímélő összetevői miatt vásároltam, igazából nem tapasztaltam vele kapcsolatban semmi különöset, az illata babás, bár nekem annyira nem nyerte el a tetszésemet. Legközelebb más kímélő tusfürdőt próbálok ki.

hio
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

PoppyBlack

2017. augusztus 2.

Az összetevői miatt vettem meg, fürdéshez használom. Az érzékeny bőröm jól viseli, rendesen tisztít, és finom baba illatot hagy maga után :)

PoppyBlack
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Kingácska0807

2016. október 29.

Nálam nagyon bevált, mint arclemosó. Igaz, nem ez a rendeltetésszerű alkalmazása, azonban keresni akartam egy szimpla, olcsó arctisztítót, és ő rá esett a választás. Nagyon szépen habzik, az arcomat nem szárította, csak szépen lehozta a szennyeződéseket. Hidratálásként utána TBS E-vitaminos arcpermetét használtam. Az éjszaka arra aludtam el,hogy a párom simizi az arcom,hogy milyen puha. :) Meggyőzött!

Kingácska0807
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 29.

bymboo

2016. szeptember 27.

Nagyon szárít.Kár érte,mert az illata nagyon jó,az adagolós flakon telitalálat.Borzasztó viszketést okoz.

bymboo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

Hilarie

2016. szeptember 12.

Nagyobbik fiam ezzel fürdik. A pumpás kiszerelésnek köszönhetően egyedül is adagolhatja, de mégsem borítja ki az egészet. Ezért nagyon praktikus. Sűrű, de vizes kézzel habosítható. Szeretem az illatát is.

Hilarie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

galysos

2016. július 13.

4 éves kislányomnak vásárolom, ezzel fürdetem egy éves kora óta. Az összetevők miatt esett rá a választásom, ráadás volt az ár és a kiszerelés. A pumpás adagolóval praktikus a használata, az egész testére elég 2x adagolni, így két-három hónapig elég az 500ml. Nagyon enyhe és finom illata van, a kislányom bőre szereti, sosem irritálta. Eleinte furcsa volt, hogy alig habzik (mivel nincs benne SLS), de hamar meg lehet szokni. Csak testre használom, hajmosásra nem próbáltam.

galysos
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 13.

Nittuska

2016. június 29.

Eddig nem okozott problémát, nekem nem tetszik h alig habzik..
Lányom haját így nehezebben mosom meg vele. De testre jó

Nittuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 29.

Eddig nem okozott problémát, nekem nem tetszik h alig habzik..
Lányom haját így nehezebben mosom meg vele. De testre jó

artificalbeauty

2016. február 22.

Nagyon jó termék, egyedül ez nem szárítja a hiperérzékeny, száraz, ekcémás bőrömet. :)

artificalbeauty
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 22.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.