Babydream

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2017. december 11.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Testápoló száraz, neurodermitises bőrre sheavajjal és ligetszépeolajjal.

lucisunderground

2018. július 12.

Teljesen jó.Kislanyom bőrén és az én kezemmel is csodát tett.

lucisunderground
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 12.

Teljesen jó.Kislanyom bőrén és az én kezemmel is csodát tett.

NyusziCsiga

2018. április 16.

A kézkrémet szerettem volna megvenni de azt sajnos nem találtam (később további öt rossmanban sem :/ )így maradtam ennél. Hát jól is tettem van hogy elég csúnyán ekcémás a kezem és utána mindig száraz mint a sivatag, egyszeri próbálkozással bekentem estére és másnap reggel szinte az összes durv, száraz pont majdnem eltűnt a kezemről!! :o
Számomra biztos hogy újravevős, csodaszer :)

NyusziCsiga
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.

Számomra biztos hogy újravevős, csodaszer :)

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil
Hidratálók: Betaine, Caprylyl Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Egy, a kígyósziszek nemzetségébe tartozó növény magjából kivont olaj. A CosIng szerint bőrkondícionálóként és oldószerkészt használatos a kozmetikai szerekben. A növény a világ számos pontján megtalálható, nagyobb mennyiségben fogyasztva mérgező, de kozmetikai összetevőként kimagasló: Paula Begoun szerint magas alfa-liponsav, gamma-liponsav és sztearinsav tartalmának köszönhetően kiváló bőrtápláló.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A görög zsálya levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antimikróbális, összehúzó hatású összetevő, valamint kiválóan tisztatja, szagtalanítja és védi a szájüreget, ezért gyakran használják fogkrémekben.