KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Babydream

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: judit87, Módosítva: 2015. január 20.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Lágyan és alaposan tisztítja, ápolja a gyermekek fejbőrét. A búzacsíra-protein megakadályozza a haj húzását fésüléskor. Felnőtteknek is ideális mindennapos használatra. Színező- és tartósítószerek nélkül készül. Állati eredetű összetevőktől mentes.

Krémmánia Kedvencek a -től
Sz. Csilla

2015. január 6.

Úgy látom meg kell védenem a termék becsületét! :))
Ez a sampon szulfát és mindenféle chloridoktól mentes, ezért nem szedi ki a haj természetes keratin tartalmát, nem avatkozik a haj szerkezetébe bele. Csak annak okoz eleinte kellemetlenséget, akinek eddig más termékek alaposan meggyengítették a hajszálak keratin tartalmát. Egészséges haj szép sima lesz ettől a sampontól és jó illatú. Nekem nem kell utána balzsam sem. Hosszútávon sokkal jobb a hajatoknak, mert helyre fog szépen állni, ami most a probléma. Ez nem fedi el mesterséges cuccokkal a felszíni problémákat. Szilikonnal stb, így bizony kellemetlen lehet egy darabig, de akkor kell hozzá használni valamilyen természetes összetételű kifésülőt!

Sz. Csilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 6.

Úgy látom meg kell védenem a termék becsületét! :))

vinter

2014. november 27.

A 2. flakonnal veszem újra a sampont... nekem bevált! :) Érzékeny a fejbőröm, nagyon hosszú és rengeteg hajam van, ráadásul nem éppen könnyen kezelhető, erősen hullámos. 4-5 naponta mosok hajat, picikét zsírosít a halántékomnál (nem jobban, mint más sampon), de nekem még így is megéri, ha a samponom nem hemzseg irritáló összetevőktől. Hajmosás után szép friss, fényes és puha a hajam, az illata kellemes, tipikus kamillás-baba illat.

vinter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 27.

princess94

2014. november 19.

Eddig 2x használtam:) megvagyok vele elégedve! Szép összetevők+kimossa az olajos pakolást is a hajamból pedig higítva használom. Az ára is nagyon kedező.Nekem ennyi elég:) 5*!

princess94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 19.

karli

2014. szeptember 10.

Igazából a vélemények alapján nem lehet eldönteni, hogy ez a sampon most jó vagy sem. Értem én, hogy felnőttek is használhatják, de alapvetően csak baba hajra és fejbőrre lett kitalálva. Gyerekeknek tökéletes, és még is tökre le van húzva.
Saját hajamon még nem próbáltam, de a fiaim rövid haját olyan két hónapja ezzel mossuk. Nem vettem észre semmi szárító hatást, vagy hogy nehéz lenne lemosni. Szerintem teljesen rendben van, ki fogom próbálni a saját hajamon is, mondjuk én már egy pár éve szilikon mentes sampont használok.

karli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 10.

dobi

2014. április 1.

Alapozószivacs tisztítására és Ehssty féle DIY sminklemosóhoz használom. Samponként nem vált be, nekem is borzasztó száraz és gubancos lett tőle a hajam.

dobi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 1.

terke29

2014. április 1.

Én ezzel az ecseteimet mosom.Arra pont jó.De nem csodaszer.

terke29
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 1.

Én ezzel az ecseteimet mosom.Arra pont jó.De nem csodaszer.

dorisz93

2014. április 1.

Egyszer próbáltam még eddig. Már használom a DM-es Babylove sampont, az nagyon szépen habzik és tisztít, de ebből egy csomót kell kinyomnom, hogy kb ugyanolyan tisztának érezhessem a hajam, pedig még olajos pakolást se tettem fel. Az illatát amúgy szeretem, de maradok a Babylove-nál - ugyanilyen árkategória, csak nekem sokkal jobban bevált.

dorisz93
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 1.

Timóótea

2013. november 1.

kipróbáltam nekem is nagyon száraz hajam volt.. hát annyira össze gubancolta a hajam alig bírtam kifésülni!! egyből a kukába landolt.. viszont az illata jó volt

Timóótea
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 1.

Berniii

2013. október 31.

Barátnőm mondta, hogy a fodrásza javasolta neki, hogy mosson babáknak való samponnal hajat, mert nagyon száraz a haja. Gondoltam én is kipróbálom, mert extra száraz hajam lett most az utóbbi pár hónapban. Hogy őszinte legyek, 2x szoktam egymás után hajat mosni. Először 1 olyan samponnal, ami valóban tisztít (van amikor 2 különböző samponnal mosok hajat és van, amikor ugyanazzal, van jó pár samponom...:D) és másodjára kipróbáltam ezt a sampont úgy, hogy raktam bele pár csepp rozmaring olajat is (állítólag jó hajnövesztő, alig várom a hatását :) ). Nem tudom eldönteni, hogy hajmosás közben magától a sampontól vagy a rozmaring olajtól éreztem-e úgy, hogy széna boglyát mosok..Valami elképesztően rossz érzés volt, féltem a végeredménytől :D Viszont aztán kentem rá hajmaszkot, hajbalzsamot stb (meg előtte ricinus olajos - kókuszolajos pakolás állt a fejemen röpke 20-30 percig) és a szárazságnak nyoma veszett. Viszont egyelőre így első használat után jó lesz nekem az arany középút és 3*, aztán majd kísérletezgetek még vele, hogy alapjáraton egymaga hogyan teljesít.

Berniii
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 31.

cioccolata

2013. szeptember 28.

Nekem is valami brutál módon szálkássá teszi a hajam mosás után, amit egyszerűen nem értek, az összetevők közt nem tudok rájönni, melyik felelhet ezért. Viszont jól habzik, és amúgy nem vettem észre, hogy szárítaná a hajam, a hatás inkább csak ideiglenes. Megmarad arc&sminklemosónak, annak bevált.

cioccolata
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 28.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.