KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Babydream

Ár:   180 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zozuka, Módosítva: 2018. szeptember 3.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szappanok

Tisztít és ápol a tiszta növényi olajok segítségével.

eventually

2018. május 7.

Sajnos én is abba a csoportba tartozom, akiknél szárít :( ahogyan itt írták, mertem használni testre és arcra is (kb 3 héten keresztül próbálkoztam) de sajnos nem jött be, szárított, húzódott tőle a bőröm, ami amúgy még pluszban pikkelysömörös is, szóval nem örültem. Az itteni vélemények alapján megvettem a Babylove-osat is, és azzal viszont nincs ilyen problémám, nekem szerintem az lesz a következő tökéletes szappan :D

eventually
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

NyusziCsiga

2018. április 16.

Az újabb fajtát vettem meg, mert nagyon érzékeny a bőr a kezemen, néha ekcémás is, gondolván hogy baba szappan nem árthat annyit..
Hát de, kiszárította a kezem két használat után annyira hogy elkezdett hámlani is :/
Sajnos nagyot csalódtam benne :(

NyusziCsiga
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.

Sajnos nagyot csalódtam benne :(

Helene

2017. október 30.

Én kézmosásra és fürdéshez használtam. Jó krémes habja van, nem szárítja ki a bőrt, nem okozott irritációt sem. Bár a Babylove-os valamiért jobban bejött nekem. Annál lágyabb, selymesebb volt a kezem a sok kézmosás után, ennél ezt nem vettem észre. De helyettesítő terméknek megfelel, mert az ára is nagyon kedvező.

Helene
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 30.

Gardana

2017. szeptember 14.

Hihetetlenül olcsó kis szappan,mondhatni csodaszer.Finom,tiszta illata van,nem szárítja a bőrt és kiadós.
Szerint holnap veszek még egyet.:)

Gardana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Szerint holnap veszek még egyet.:)

bellehercegno

2017. szeptember 14.

Annyira tökéletes,hogy ódákat tudnék róla zengeni! Imádom! Sokadszorra veszem újra. Végre egy fillérekért kapható vegán szappan,amitől nem viszket a bőröm,finom krémes állaga van,kellemesen habzik és az illata is finom! Néha elcsábulok más szappanok felé,de aztán újra megveszem őt és megállapítom....ez igen.....ő az igazi! ;) :D

bellehercegno
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 14.

kincsö

2017. augusztus 10.

Kedvenc szappan🙂 Krémes habot kèpez,finom illata van ès nem szàrit.Eredetileg
a fiamnak vettem a müvész ecseteit mosni 🤣De kipróbâltam ės nagyon megszerettem.Vele
mosom a smink ecseteket is .Mit mondhatnèk mèg....Szuper

kincsö
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Kedvenc szappan🙂 Krémes habot kèpez,finom illata van ès nem szàrit.Eredetileg
mosom a smink ecseteket is .Mit mondhatnèk mèg....Szuper

Zaynab

2017. június 10.

Most, hogy fel lett töltve az új inkább ide írok új véleményt, mint hogy a régit update-eljem.
Nagyon szeretem ezt a szappant és a Babylove-osat is.
Egyre több feladatot végzek már ezzel a termékkel.
Akkor a felsorolás:

- egész testemet ezzel mosom át.
- arcot is lehet vele mosni.
- este a hajamat is megmostam vele és meg kell mondjam, nagyon jó a hatása, mert ebben nincsen szulfát és az illatanyah is kevés benne. Mióta hajat mostam (közel egy napja), nem viszket a fejbőröm!!!
- kezet is lehet vele mosni.
- ezzel borotválom magam tehát már borotvahabot is ki tudom vele váltani.

Kicsit mállik de le kell önteni a vizet a tartójából. Amúgy testen is remekül lehet oszlatni és könnyen le is jön, nem tapad a karomra vagy a lábamra. Az illata babás kellemes és nem sokáig marad meg, ami nálam szintén jó pont.

Könnyű beszerezni és konkrétan olcsóbb, mint a "zöld" szappanok. Egy darab legalább két hétig tart és én már kettesével veszem ezeket.
Nagyon szeretem használni és multifunkcionális. Már a waschlotion termékek helyett is ezt használom.
Négy és fél pont.

Zaynab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 10.

Nagyon szeretem ezt a szappant és a Babylove-osat is.
Egyre több feladatot végzek már ezzel a termékkel.
Akkor a felsorolás:

- egész testemet ezzel mosom át.
- arcot is lehet vele mosni.
- kezet is lehet vele mosni.
- ezzel borotválom magam tehát már borotvahabot is ki tudom vele váltani.

Négy és fél pont.

tenyitomi

2017. április 3.

Szerintem jobb lett ez a megújult receptúra,kicsit krémesebb,jobban ápol,na meg a titánium dioxid,meg a lanolin sem hiányzik legalábbis nekem nem.Ennyi pénzért nincs jobb szappan.

tenyitomi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 3.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract