KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

BaByliss

Ár:   9741 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 9750 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Heloise, Módosítva: 2015. augusztus 28.

Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online

• Kontrollámpa: Igen
  • Szín: Fekete
  • Formázó átmérője:38 mm

Ár: 9741 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 9750 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár
Ár: 5.000 , Eladó: PalmaKamillaCserhati
Állapot: Párszor használt, Helyszín: --, fizetés: Banki átutalás után ajánlott postával

Molly01

2018. július 28.

Kb 3 éve van meg, de nagyon szeretem. Azért akartam nagyobb méretben, mert vastagszálú, hosszú hajam van. Egy kis hajlakkal nagyon szép fényes loknikat varázsol, ami 2-3 napig szépen benne is marad. Én abszolút meg vagyok vele elégedve.

Molly01
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

thewildone

2018. május 14.

A szőke, vékony szálú hajammal könnyen elbánik, szépen göndörít, anélkül, hogy sokáig rajta kellene hagyni a hajat, így kevésbé roncsol, mint a régi hajsütőm.
Nagyon szeretem, évek óta hibátlanul működik.

thewildone
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 14.

Nagyon szeretem, évek óta hibátlanul működik.

Timi8

2015. október 25.

Egyáltalán nem rossz termék, sőt! Csak nem az én hajvolumenemhez ( sok, vastagszálù, félhullámos, derekam aljáig érő hajamhoz) van kitalálva sajnos... Pedig szép fényes, ápolt hullámokat lehet vele készìteni. Tőlem 4 csillagot kap!
Szerintem több hajsütőre én már nem ruházok be. Vagy marad a fodrász alkalmanként, vagy ha van felesleges 2 òrám a hajamra, akkor feltekerem egy 60-80db szivacsos "kukackára" ;) és egész nap házisárkánykodom benne (köntösben, nyuszis mamuszban).
Eladò vált, vegyétek-vigyétek!!!

Timi8
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 25.

Eladò vált, vegyétek-vigyétek!!!

Heloise

2015. augusztus 31.

Valószínű nem (csak) a termék hibája, hanem a hajamé is, hogy a legtöbb hajsütővas (akármennyit dolgozok is vele) hatástalan a hajamra. Megvettem őt, gondolván a mostmár viszonylag hosszúra nőtt hajammal csinál majd valamilyen "szépségkirálynős" amcsis loknikat, vagy ha nem is loknit de legalább dús hullámokat. Egy 25 mm-est cseréltem le erre a legvastagabbra, mondván a jövőben már úgysem szeretnék kicsi, barikás fürtöket. Este hajmosás után próbáltam ki, kisebb tincsekkel próbálkoztam, viszonylag sokáig pepecseltem vele. Elég nehéz a hosszú hajat rendesen feltekerni rá, mert viszonylag rövid a hossza, a végéről igazán lehagyhatták volna a műanyag fogót, azzal is hosszabb lehetne. A hajam szép lett, dús is volt picit de mégsem volt meg az a "hűha" hatás. Pár óra múlva reggel konkrétan egyenes hajjal ébredtem pedig nem vagyok az a forgolódós fajta.. Csalódott voltam, mert nem volt olcsó de ilyet az ember nem próbálhat ki vásárlás előtt. Nézegettem a neten mit lehet tenni ilyenkor és a Youtube-on találtam nagyon klassz, hőhatás nélküli göndörítős tippeket. Már a második fajta kontyos hajbetekerést próbálom, csoda mód de működik! A hajam 5-6 napig göndör, (nem hullámos!) gyönyörű csigácskákban ugrál a fejemen. :) Nem is gondoltam volna, hogy hőhatás és roncsolás nélkül sokkal tartósabb és szebb loknikat lehet készíteni röpke 5 perc munkával. Akit érdekel keressen rá, a legjobb a kontyos technika amiben a nedves tincseket fel kell tekerni és a fejtetőn megtűzni, és egy éjszakát vele aludni. Nem kényelmetlen, sőt nekem olyan szép kontyokat sikerül kreálnom esténként, hogy még másnap is abban megyek dolgozni, így még tartósabbá téve a göndörséget. Innentől fogva nincs szükségem egy hajsütővasra sem!

Heloise
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 31.