KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

BaByliss

Ár:   44 990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: TimyeK, Módosítva: 2017. szeptember 20.

Ár:   44 990 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Az eredeti automata hajgöndörítő – Ionic technológiával

A szabadalmaztatott Auto-Curl Technology sajátossága, hogy a hajtincset, sütés előtt, a készülék automatikusan loknivá formázza, így biztosítva az egyenletes hullámokat. Ionos funkciója megszünteti a haj statikus elektromosságát és segíti a haj szerkezetének helyreállítását.

• Auto Curl Technológia: gyors és egyszerű rendszer, mely automatikusan felcsavarja a hajat.
  • Cserélhető fej: 25 és 35 mm-es göndörítő fejekkel különböző méretű loknik formázhatók.
  • Könnyű, hatékony, elektronikusan vezérelhető, hosszú élettartamú motor (5000h).
  • Teljesítmény: 25W
  • Kerámia bevonat a lágy és fényes hatású loknik készítéséhez.
  • 3 hőmérséklet fokozat (190°C, 210°C, 230°C): a haj típusának megfelelően. Fejtől függően 25 mm-es fejjel 210-230°C, 35 mm-es fejjel 190-210°C.
  • 4-féle időbeállítás (8s, 10s, 12s, 14s) a különböző stílusú fürtök elkészítéséhez (hullámos, laza vagy göndör). Fejtől függően 25 mm-es fejjel 10-12-14 mp, 35 mm-es fejjel 8-10-12 mp.
  • Választható forgási irány (csak jobbra / csak balra / váltakozó irány)
  • Ionic technológia: antisztatikus hatása megakadályozza, hogy szálljon a haj formázás után. Figyelmeztető hangjelzés, ha a lokni elkészült.

!Garanciás! BaByliss Curl Secret 2 Ionic Automata Hajgöndörítő Cserélhető Fejjel
Ár: 27.000,- Ft , Eladó: Henike1984
Állapot: 2x használt, Helyszín: Budapest, Pécel, fizetés: személyes átvétel, banki utalás

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

TimyeK

2018. július 31.

Glamour napokon sikerült baromi jó áron beszereznem a Media Marktban ezt a csodát. Sokáig nézegettem a C1200-t és ezt, de hiába csak ez tetszett, a drágább. Ugyanis ennek két feje van, ami azért kecsegtető, mert féltem, hogy mi van, ha béna vagyok és betépi a hajam... Ha bekapja, csak lepattintom a fejet és már kint is a tincs. Szerencsére ilyen még nem fordult velem elő. Ami miatt jobban megéri, mint a kisebb verziói, hogy 25 és 35 mm-es méretű loknikat is lehet vele készíteni. Én a 25-t használom inkább, de a 35 is jól jön, ha lazább, tengerpartosabb frizurára vágyok épp. A hajamról annyit, hogy genetikailag szögegyenes, sajnos örökké kirúgja magát, ha ezzel csinálom meg valahogy mégse. Pedig amíg ki nem próbáltata a hajamon a hostess lány a boltban, kamunak hittem. De nem az! Baromi egyszerű használni, pedig totál béna vagyok, de ezzel nem tudom megégetni magam, időzítő van rajta, kiválasztom hány mpig tartsa bent a tincset és csipogással jelez. És nem utolsó sorban nagyon tartós, fényes loknikat eredményez. Szerintem megéri rá beruházni, főleg akcióban.

TimyeK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 31.