KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   29980 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 29980 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Cipriana, Módosítva: 2016. december 28.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 29980 Ft

A BaByliss Curl Secret a világ első automata hajgöndörítője. Az Auto-Curl technológia sütés előtt a hajtincset egyenletesen felgöndöríti, majd a 8-12 másodperc után kiszedett hajtincs tökéletesen egyenletesen formázott lesz. Ionizáló hatásnak köszönhetően megszünteti a haj statikus elektromosságát és a hajat lágyabbá, selymesebbé teszi.

Ár: 29980 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár
Ár: 29990 Ft, Eladó: Alveolashop.com
Ár: 17000 ft , Eladó: manina
Állapot: Kitűnő allapotvan van alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 15000 ft , Eladó: manina
fajkaagi

2017. január 11.

Enyhén hullámos hosszú hajam van. Gondoltam, szép tartást fog adni neki ezzel a szerkezettel. Nagyon fontos, hogy ne használja, akinek szőke, festett haja van!!! Teljesen tönkretette a hajamat. Szinte letörte a közepétől. Kb. 10-15 cm-t kéne levágni a hajamból. A forró hengerre gyakorlatilag ráégett a hajam. Három hónapig használtam, hetente egyszer. Pár óra után már a hullámok is "kinyúltak" nagyon, nem tartós. Szerintem olyan magas hőfokra melegszik fel a henger, amire feltekeri a szerkezet a tincseket, amit a festett világos haj már nem bír el. Kezelhetősége azonban nagyon egyszerű, bárki tudja használni, de csak sötét hajúaknak ajánlom!

fajkaagi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

bianka0102

2017. január 7.

Régóta szemeztem vele, aztán karácsonyra meg is kaptam. Kicsit drágának gondoltam, de mivel az én hajam sehogysem marad göndör és nem vagyok valami ügyes ezért ez maga a tökély. Hosszú hajam van és elég sok, de így is azt kell hogy mondjam, hogyha kicsit sietek is, de max. 15 perc alatt kész van. Csak a legvégén szoktam hajlakkot fújni rá, két napot simán kibír. Nekem fodrász után nem marad meg így a göndörség. Véleményem szerint megéri az árát.

bianka0102
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 7.

im

2017. január 2.

Sosem gondoltam volna, hogy egy jó hajvágás és egy ilyen bolondbiztos készülék kell ahhoz, hogy királylányhajúnak lássam magam, amikor tükörbe nézek. Én a mályvaszínűt kaptam ajándékba, karácsonyra, a Fashion verzióból. Ezen két hőmérséklet-fokozat van: 185 °C a vékony szálú és 205 °C a normál, illetve vastagabb szálú hajhoz.

Pozitívumok:

- A készülék gyorsan, 1-2 perc alatt felmelegedik.
- Nagyon rövid gyakorlással el lehet sajátítani a megfelelő használatot, gyorsan ráállt a kezem a tincsek megfelelő leválasztására és elhelyezésére a göndörítőben.
- Ha véletlenül valamit rosszul csináltunk, például túl vastag tincset választottunk le, a készülék működése leáll, és hangjelzés figyelmeztet a hibára. Én bénáztam egy kicsit az elején, de nem égettem el egyetlen hajszálamat sem.
- Bár hangjelzés figyelmeztet a göndörítési idő lejártára, hamarabb is kihúzhatjuk a tincset, ha úgy gondoljuk, hogy elkészült.
- Nagyon gyorsan lehet haladni még úgy is, hogy relatíve vékony (maximum 3 cm széles) tincsekkel szabad dolgozni: a szilveszteri frizurám fésüléssel, lakkozással és gyönyörködő hajdobálással együtt mindössze tíz perc alatt elkészült.
- Az elkészült loknik tartósak. Én eleve meglazítottam egy kicsit a tincseket a természetesebb hatás kedvéért, így fújtam egy kis hajlakkot rájuk. Ezt követte a háromszoros sáltekerés összesen négy alkalommal, meg a folyamatos igazgatás, hogy “Jaj, milyen szép a hajam!” Még másnap reggel is hullámos volt a hajam teljes hossza, és a hajvégeim kifésülés után is enyhén kunkorodók maradtak.

Negatívum:

A készülékhez járó nyomtatott kezelési útmutató nem ad elég információt a hangjelzésekről: az elején azt hittem, az első pittyenéskor már ki is kell húzni a tincset. Így alig maradt hullám a hajamban. A neten utánanézve jöttem rá, hogy tizenkét másodpercig tart egy tincs elkészülte, ezt az időt pedig több pittyenés tagolja, az utolsónál kell kihúzni a tincset.

Összességében: életem eddigi legizgalmasabb hajkütyüje a Babyliss Curl Secret, remélem, sokáig fogja bírni, és még sokszor érezhetem magam királylányhajúnak. Egyébként biztosan vannak más nagyon jó hajsütővasak is a piacon, nekem ez azért tetszik nagyon, mert nem nekem kell a helyes feltekerésre figyelni, így nagyon gyorssá válik a folyamat.

im
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

Pozitívumok:

- A készülék gyorsan, 1-2 perc alatt felmelegedik.

Negatívum:

B.Enci

2016. szeptember 19.

Sokáig gondolkoztam hogy beszerezzem- e, nekem az van ami a képen vsn, nem ionos. Nagyon sok hajam van a hátam közepéig ér, kb. 35 perc behullamosítani. Hihetetlen nagy meglepetés volt, ugyanis hajlakk nélkül is 3 napig csodás hullámok voltak a hajamba, ezt eddig semmivel sem sikerült elérni ( lakkal sem). Nagyon megérte az árát, IMÁDOM!!

B.Enci
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

Cicuka22

2016. szeptember 16.

Imádom! Tökéletes! Könnyű és gyors és csodaszép hullámokat csinál-amik TARTÓSAK bármiféle rögzítő hab/lakk nélkül is!!!
Eleinte féltem tőle, főleg attól hogy mennyire lesz könnyű használni, és hogy becsípi-e a hajamat. De boldog vagyok, hogy van egy ilyen szerkezetem :) Ha véletlenül rosszul adagolom és becsípné, akkor jelez és könnyen ki tudom húzni. Nem marad benne.
Hamar bemelegszik, gyorsan lehet vele dolgozni, és tényleg tartós. Vékony szálú, kevés, zsíros tövű és szőkített hajam van. Este megcsinálom a hullámokat a leggyengébbel és minimum 2-3 napig benne marad! Persze nem olyan,mint első nap, de nagyon szépen tart és nem szoktam ráfújni hajlakkot sem. Csak natúran :) Tegnap este 15 perc alatt végeztem a hajgöndörítéssel. Nekem az Ion-os változata van. Egyébként puha lesz tőle a hajam is :) Ha lehetne 10 csillagot adnék!

Cicuka22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

Nancika

2016. június 20.

Még tavaly ősszel rendeltem külföldről, azóta egyszerűen imádom. Nem használom túl sűrűn, mert a fotózásaimon eléggé gyötrik amúgyis a hajamat (tupír, göndörítés, vasalás, kontyok, mikor mi), ezért nem szeretném még külön én is macerálni, de azért néha jól jön. Be tudom magamnak csavarni (csak leszakad a kezem), még hajszárítóbúra is van otthon, vagy be tudom sütni, de mégis ez a legegyszerűbb, leggyorsabb módszer. :) Ma már el sem tudnám képzelni enélkül a göndörítést. Még az én hosszú, majdnem fenékig érő hajammal is tökéletesen el tud bánni. :) :)

Nancika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

DianaS

2016. március 21.

Még karácsonykor tettem szert egy ilyen csoda masinára. Az ionos funkciós van meg, nemrég kezdtem el használni rendszeresen. Remekül teljesít, nekem tipikusan olyan a hajam, hogy hamar kirúgja a hullámokat, de ettől a géptől, még úgy is ha nem fújom le hajlakkal vagy csak egy kicsit rögzítem, tartja! Szépen úgy maradt 1 napig, de úgy, hogy előző nap este gondörítrttem majd lakkoztam. Álltalában így csinálom, ha nincsen időm reggel. Később is megtartja a hullámokat csak már nem annyira egységesen. Ha jól emlékszem egy óra után kapcsol ki, szóval mire elkészült bíbelődtem vele vagy egy másfél órát a hosszú dús hajam miatt. A végeredmény a hajamhoz képest tökéletes, szép természetes frizurát ad. Megéri sokáig a tükör előtt gubbasztani. :)) Ezeken kívül kicsit kellemetlenséget tud okozni, hogy rendkívül precízen kell a tinccsel dolgozni különben bakapja a hajat. Rendesen tép ha egyszer elkapja, és ha rosszul kapja el alig lehet kirángatni belőlle. Úgy szoktam, hogy felsodrom kicsit a tincseket, de néha még így is szóval 100% koncentrálás kell! :) Az mondjuk nagyon érdekelne, hogy tudnám kiszedni belőlle a feltekeredett hajat. Valaki?

DianaS
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 21.

Dorbita

2016. január 2.

Én karácsony előtt vettem ezt a hajgöndörítő csodamasinát. Nagy műszaki aruházban, ahol ha meggondolom magam - vagy mégsem tetszik az eredmény, akkor kérdés nélkül 3 napon belül visszaadják az árát. Így, próba/szerencse alapján hazajött velem Egyébként azért gondokodtam rajta korábban, mert egyenes hátközépig érő hajam van és nem bíztam benne, hogy a gép elboldogul vele. Hát, rosszul gondoltam! Meglepően egyszerű dolgozni vele, nagyon szép loknikat csinál, és 1-2 napig látszik is az eredmenye. Igaz egyszer beleakadt egy tincs, de hát betudtam annak, hogy még kezdő vagyok. Azóta már csináltam új frizurát, és már abszolút jól tudunk együtt működni:)... Az gép visszavitelét már az első használat után töröltem a fejemből, olyan szuper kis masina! Igaz, nem olcsó, viszont tényleg azt nyújtja, amit ígér! Abszolút elégedett vagyok, 5 *****!!!! Aki esetleg még gondolkodik az ára miatt, most léphet, mert láttam az egyik weboldalon most akciós!!!!

Dorbita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 2.

barbusus93

2015. december 26.

Kölcsönbe kaptam ezt a csodagépet... de legszivesebben vissza se adtam volna :) imáádom ♥ igaz én a rózsaszin változatát (azaz amelyik kevesebbet tud) használtam de abban sem csalódtam, olyan könnyen és gyorsan lehet vele besütni a hajat :) jóó azt nem mondom, hogy 5 perc és kész mert ugye meg kell a 4-5 jelzést várni és utána lesz kész, meg csak kisebb tincseket tud besütni de még igyis nagyon szupiii :) Nekem elég tartósra sikeredett, hiszen még a hullámok másnap is megvoltak (egy kicsit lazábbak voltak de már ez is tök szupi hiszen az én hajam 1 napnál tovább nem tartja meg a hullámot) és a másik legjobb dolog pedig ha nem jól sikerült akkor is jelzést kapunk és kitekeri, azaz nem kell kiszaggatni a hajat a készülékből. Lehetne ennél csodálatosabb hajgöndöritő a piacon? *-* Remélem egyszer engem is majd vár otthon ez a csodamasina :)

barbusus93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 26.

Asztrid

2015. december 5.

Sokat gondolkoztam én is, hogy beleinvesztáljak-e, mert megmondom őszintén nagyon drágállom. Aztán találtam egy online boltot, ahol utolsó darabként jóval olcsóbban adták. Annyival, amennyibe egy kevesebbet tudó társa kerül. Az én hajam, vékony szálú, dús, és alapból hullámos. De mint sok nőtársamnak, kezelhetetlen, szálló, sehogy se álló. Ezért inkább mindig beszárítom egyenesre, mivel legalább úgy van valamilyen frizura formája, és legalább elkerülhetem a "szörnyelladefrász" feelinget.. Idáig akárhányszor próbálkoztam csavarással, sütővassal, elég furi eredményeket hozott. és mindig féltem, hogy odaégetem a hajam. Na szóval megrendeltem, próba szerencse, kipróbálom. Ma érkezett meg, és mi tagadás elégedett vagyok. Kifejezetten tetszik, hogy van rajta időzítő. Bár ma még csak próbálgattam, de jónak tűnik, ezért megelőlegezek neki egy ötöst. Majd a későbbiekben meglátjuk.

Asztrid
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 5.