BaByliss

Ár:   29980 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Alveolashop.com-n 29990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Cipriana, Módosítva: 2016. december 28.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Vedd meg online: Alveolashop.com, 29990 Ft

A BaByliss Curl Secret a világ első automata hajgöndörítője. Az Auto-Curl technológia sütés előtt a hajtincset egyenletesen felgöndöríti, majd a 8-12 másodperc után kiszedett hajtincs tökéletesen egyenletesen formázott lesz. Ionizáló hatásnak köszönhetően megszünteti a haj statikus elektromosságát és a hajat lágyabbá, selymesebbé teszi.

Ár: 29990 Ft, Eladó: Alveolashop.com
Ár: 19.990.- , Eladó: eperkeszederke
Állapot: Párszor próbált , Helyszín: Nagykanizsa , fizetés: Személyes átvétel vagy banki utalás után posta
Ár: 10000 , Eladó: nafradine
Állapot: használt,szép állapotú, Helyszín: Budapedt, fizetés: személyes átvétel

nikolet91

2018. március 21.

Semmivel sem gyorsabb begöndöríteni a hajam, mint egy egyszerű hajsütővassal és sajnos nem is tartósabb a végeredmény, mivel csak nagyon vékony tincseket tud kezelni, ha picit is vastagabb tincset próbáltam begöndöríteni, akkor beleakadt és alig tudtam kitépni a hajam belőle.. :( Mivel dús hajam van, így másfél óra volt a gép használata (egyes tincseket újra is kellett göndöríteni, mert nem adott szép végeredményt). Illetve szerintem a túl hosszú haj is ugyanilyen problémát jelent a készüléknek, azt sem képes kezelni és csak beleakadás lesz a vége. Nagyot csalódtam a készülékben..

nikolet91
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 21.

bokri28

2018. február 9.

Rendszeresen használom, meg vagyok vele elégedve. Akár hosszabb (vállig érő), akár rövidebb (fül alatti) hosszra használtam, remekül helytállt. Szuper, hogy állítható a göndörítés fokozata, így ezzel is lehetőség van különböző frizurát varázsolni. Fontos, hogy kellően vékony tincset fogjunk csak egyszerre össze, mert különben nem lesz szép a végeredmény, kicsit több haj esetén nekem mindig gubancos lesz a tincs vége. Szuper, hogy gyorsan lehet vele dolgozni, és nem fordulhat elő, hogy megégeti magát az ember. Tisztántartása is könnyű.

bokri28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 9.

szlvfr

2017. október 10.

Még 2 éve kaptam karácsonyra. Tudni kell rólam, hogy béna vagyok mindenfajta haj-kreáláshoz, azért szerettem volna ilyet.
Nagyon szépen besüti a hajat, elég hamar. Sajnos történt egy kis baleset, valószínűleg túl nagy lehetett a tincs, de úgy beakadt, hogy sehogysem akart kijönni, kihúztam a hajsütőt az áramból, és le kellett vágnom a tincset, ami beakadt... a bennragadt hajat csak nagyjából tudtam kiszedni a készülékből, mert nem lehet szétszedni csak 4-féle csavarhúzóval, ami nyilván nem volt otthon..
Szóval azóta nem mertem használni, nem tudom, hogy fogom-e még..

szlvfr
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

Szóval azóta nem mertem használni, nem tudom, hogy fogom-e még..

AkInImOd

2017. július 18.

Az az igazság, hogy én borzasztóan kíváncsi voltam erre a termékre, és még amikor nem is volt színes hajam, már akkor mondogattam itthon, hogy ez mennyire király lehet. Aztán a családban nővéremnek volt először, majd mi is beszereztük még 2016 őszén. Nos, lehet én vártam túl sokat, de nem igazán nyerte el a tetszésemet.

Nagyon sokat számít valóban, hogy mekkora tincset (hossza-széle) választ le az ember. Velem volt, hogy nem is volt nagy a tincsem, mégis beleakadt a hajam elég durván, nem is egyszer - szerencsére mindig hamar, időben ki tudtam bányászni még beragadáskor is. Emiatt nekem nem is mindig gyors a használata, bár tény, hogy akár 20 perccel is hamarabb végzek ezzel a termékkel, mint egy hagyományos hajsütőkúppal vagy -vassal (amikkel általában egy óráig dolgozok, olyan sűrű hajam van). Másrészt nagyon nehéz nekem a termék ahhoz, hogy ezt tényleg precízen és szépen tartani lehessen. Néha amúgy van, hogy egy tincset gyönyörűen begöndöríti, a következőt pedig csak hullámosítja, és annak nem örülök, amikor ugyanazon a tincsen háromszor kell átmennem vele.

Az ugyanakkor nagyon tetszik benne, hogy állítható, melyik irányba süsse be a felcsavart hajat, és imádom a felváltott üzemmódot alkalmazni. Mégis inkább maradok a hagyományos sütőknél, ezt meg csak akkor használom, ha nincs sok időm és megfelel a göndörítése a hangulatomhoz.

AkInImOd
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 18.

TundiPapp

2017. június 17.

Nagyon jo en imadom!
Konnyu es gyors a hasznalata.
Viszont 4 csillagot adok neki, mert tortent egy kis baleset, amit nem gondoltam volna, hogy megtortenhet.
Az egyik tincset megis behuzta kocosan , beakadt, se ki, se be, egette a tincset addig ameddig azt ki nem tudtam tepkedni.
Nyilvan az en hibam volt, de megis azt hittem, hogy nem tudja igy "bekapni" a hajtincset.

TundiPapp
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 17.

Nagyon jo en imadom!
Konnyu es gyors a hasznalata.

Lutra

2017. március 29.

Szuper! A vastag szálú, derékig érő hajamat csak ezzel a módszerrel tudom tartósan göndöríteni.

Lutra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 29.

Hopi

2017. február 4.

Párom anyukájának volt, nála próbáltam ki az (akkor még ) derékig erő, extra sűrű hajamon.
Gyönyörű és egységes hullámokat kaptam az alatt a potom másfél óra alatt, amíg elkészültem vele, mivel csak ujjnyi, vagy annál is vékonyabb tincseket képes kezelni egyszerre.
A frizurám majdnem két napig megmaradt tőle.
DE:
Párom anyukájának kettő is volt,az első két hónap után tönkrement (javíthatatlan) és azt hitte, hogy csak ő fogott ki rossz példányt. Mikor a második is néhány hónap alatt feladta a szolgálatot, akkor nem próbálkozott vele többet.
Hiába a gyönyörű végeredmény, ha maga a készülék hamar tönkremegy, ennyi pénzért azt várna az ember, hogy évekig bírja a strapát! Az eddigi vélemények alapján azonban meglepődve olvastam, hogy más nem panaszkodott ilyesmire, lehet, hogy a mieink hibásak voltak/valamit rosszul csináltunk. Örök rejtély marad.

Hopi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 4.

A frizurám majdnem két napig megmaradt tőle.
DE:

Nancika

2017. február 3.

Nem használom túl sűrűn, mert a fotózásaimon így is éppen eléggé meggyötrik amúgyis a hajamat (tupír, göndörítés, vasalás, kontyok, mikor mi), ezért nem szeretném még külön én is macerálni, de azért néha jól jön. Ugyan be tudom magamnak csavarni (csak leszakad a kezem), még hajszárítóbúra is van otthon, vagy be tudom sütni, mert vagy három hajsütőnk van, de mégis ez a legegyszerűbb, leggyorsabb módszer. :) Ma már el sem tudnám képzelni enélkül a göndörítést. Még az én hosszú, derékig érő hajammal is tökéletesen el tud bánni. :) Egyetlen negatívuma, hogy naaaagyon apró tincsekben lehet csak adagolni a hajat, ami engem kifejezetten idegesít a csavaráshoz képest, amikor egy csavaróra vagy 3x annyit lehet tekerni.

Nancika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

bettiii

2017. január 23.

A legjobb hajgöndörítő az egész világon! Gyönyörű, lágy, szabályos hullámokat lehet vele készíteni pillanatok alatt. Nem roncsolja a festett szőke hajamat szerencsére, 1-es fokozaton szoktam használni. Régen a hajgöndörítés mindig fél órába telt, de ezzel 10 perc alatt elkészíthető a frizura! Ráadásul nagyon tartós, nekem még másnap is megőrzi a hullámokat a frizurám, pedig vékony szálú, egyenes hajam van.

bettiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

fajkaagi

2017. január 11.

Enyhén hullámos hosszú hajam van. Gondoltam, szép tartást fog adni neki ezzel a szerkezettel. Nagyon fontos, hogy ne használja, akinek szőke, festett haja van!!! Teljesen tönkretette a hajamat. Szinte letörte a közepétől. Kb. 10-15 cm-t kéne levágni a hajamból. A forró hengerre gyakorlatilag ráégett a hajam. Három hónapig használtam, hetente egyszer. Pár óra után már a hullámok is "kinyúltak" nagyon, nem tartós. Szerintem olyan magas hőfokra melegszik fel a henger, amire feltekeri a szerkezet a tincseket, amit a festett világos haj már nem bír el. Kezelhetősége azonban nagyon egyszerű, bárki tudja használni, de csak sötét hajúaknak ajánlom!

fajkaagi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.