KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   29980 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Alveolashop.com-n 29990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Cipriana, Módosítva: 2016. december 28.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Vedd meg online: Alveolashop.com, 29990 Ft

A BaByliss Curl Secret a világ első automata hajgöndörítője. Az Auto-Curl technológia sütés előtt a hajtincset egyenletesen felgöndöríti, majd a 8-12 másodperc után kiszedett hajtincs tökéletesen egyenletesen formázott lesz. Ionizáló hatásnak köszönhetően megszünteti a haj statikus elektromosságát és a hajat lágyabbá, selymesebbé teszi.

Ár: 29980 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár
Ár: 29990 Ft, Eladó: Alveolashop.com
BaByliss Curl Secret Replika
Ár: 7000 , Eladó: FundyBundy
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapest területén, illetve kérésre postázom is akár
BaByliss Pro Miracurl Automatikus Hajgöndörítő
Ár: 23000 , Eladó: dianae
Állapot: újszerű, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, postázom előreutalással plusz postaköltséggel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

szlvfr

2017. október 10.

Még 2 éve kaptam karácsonyra. Tudni kell rólam, hogy béna vagyok mindenfajta haj-kreáláshoz, azért szerettem volna ilyet.
Nagyon szépen besüti a hajat, elég hamar. Sajnos történt egy kis baleset, valószínűleg túl nagy lehetett a tincs, de úgy beakadt, hogy sehogysem akart kijönni, kihúztam a hajsütőt az áramból, és le kellett vágnom a tincset, ami beakadt... a bennragadt hajat csak nagyjából tudtam kiszedni a készülékből, mert nem lehet szétszedni csak 4-féle csavarhúzóval, ami nyilván nem volt otthon..
Szóval azóta nem mertem használni, nem tudom, hogy fogom-e még..

szlvfr
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

Szóval azóta nem mertem használni, nem tudom, hogy fogom-e még..

AkInImOd

2017. július 18.

Az az igazság, hogy én borzasztóan kíváncsi voltam erre a termékre, és még amikor nem is volt színes hajam, már akkor mondogattam itthon, hogy ez mennyire király lehet. Aztán a családban nővéremnek volt először, majd mi is beszereztük még 2016 őszén. Nos, lehet én vártam túl sokat, de nem igazán nyerte el a tetszésemet.

Nagyon sokat számít valóban, hogy mekkora tincset (hossza-széle) választ le az ember. Velem volt, hogy nem is volt nagy a tincsem, mégis beleakadt a hajam elég durván, nem is egyszer - szerencsére mindig hamar, időben ki tudtam bányászni még beragadáskor is. Emiatt nekem nem is mindig gyors a használata, bár tény, hogy akár 20 perccel is hamarabb végzek ezzel a termékkel, mint egy hagyományos hajsütőkúppal vagy -vassal (amikkel általában egy óráig dolgozok, olyan sűrű hajam van). Másrészt nagyon nehéz nekem a termék ahhoz, hogy ezt tényleg precízen és szépen tartani lehessen. Néha amúgy van, hogy egy tincset gyönyörűen begöndöríti, a következőt pedig csak hullámosítja, és annak nem örülök, amikor ugyanazon a tincsen háromszor kell átmennem vele.

Az ugyanakkor nagyon tetszik benne, hogy állítható, melyik irányba süsse be a felcsavart hajat, és imádom a felváltott üzemmódot alkalmazni. Mégis inkább maradok a hagyományos sütőknél, ezt meg csak akkor használom, ha nincs sok időm és megfelel a göndörítése a hangulatomhoz.

AkInImOd
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 18.

TundiPapp

2017. június 17.

Nagyon jo en imadom!
Konnyu es gyors a hasznalata.
Viszont 4 csillagot adok neki, mert tortent egy kis baleset, amit nem gondoltam volna, hogy megtortenhet.
Az egyik tincset megis behuzta kocosan , beakadt, se ki, se be, egette a tincset addig ameddig azt ki nem tudtam tepkedni.
Nyilvan az en hibam volt, de megis azt hittem, hogy nem tudja igy "bekapni" a hajtincset.

TundiPapp
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 17.

Nagyon jo en imadom!
Konnyu es gyors a hasznalata.

Lutra

2017. március 29.

Szuper! A vastag szálú, derékig érő hajamat csak ezzel a módszerrel tudom tartósan göndöríteni.

Lutra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 29.

Hopi

2017. február 4.

Párom anyukájának volt, nála próbáltam ki az (akkor még ) derékig erő, extra sűrű hajamon.
Gyönyörű és egységes hullámokat kaptam az alatt a potom másfél óra alatt, amíg elkészültem vele, mivel csak ujjnyi, vagy annál is vékonyabb tincseket képes kezelni egyszerre.
A frizurám majdnem két napig megmaradt tőle.
DE:
Párom anyukájának kettő is volt,az első két hónap után tönkrement (javíthatatlan) és azt hitte, hogy csak ő fogott ki rossz példányt. Mikor a második is néhány hónap alatt feladta a szolgálatot, akkor nem próbálkozott vele többet.
Hiába a gyönyörű végeredmény, ha maga a készülék hamar tönkremegy, ennyi pénzért azt várna az ember, hogy évekig bírja a strapát! Az eddigi vélemények alapján azonban meglepődve olvastam, hogy más nem panaszkodott ilyesmire, lehet, hogy a mieink hibásak voltak/valamit rosszul csináltunk. Örök rejtély marad.

Hopi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 4.

A frizurám majdnem két napig megmaradt tőle.
DE:

Nancika

2017. február 3.

Nem használom túl sűrűn, mert a fotózásaimon így is éppen eléggé meggyötrik amúgyis a hajamat (tupír, göndörítés, vasalás, kontyok, mikor mi), ezért nem szeretném még külön én is macerálni, de azért néha jól jön. Ugyan be tudom magamnak csavarni (csak leszakad a kezem), még hajszárítóbúra is van otthon, vagy be tudom sütni, mert vagy három hajsütőnk van, de mégis ez a legegyszerűbb, leggyorsabb módszer. :) Ma már el sem tudnám képzelni enélkül a göndörítést. Még az én hosszú, derékig érő hajammal is tökéletesen el tud bánni. :) Egyetlen negatívuma, hogy naaaagyon apró tincsekben lehet csak adagolni a hajat, ami engem kifejezetten idegesít a csavaráshoz képest, amikor egy csavaróra vagy 3x annyit lehet tekerni.

Nancika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

bettiii

2017. január 23.

A legjobb hajgöndörítő az egész világon! Gyönyörű, lágy, szabályos hullámokat lehet vele készíteni pillanatok alatt. Nem roncsolja a festett szőke hajamat szerencsére, 1-es fokozaton szoktam használni. Régen a hajgöndörítés mindig fél órába telt, de ezzel 10 perc alatt elkészíthető a frizura! Ráadásul nagyon tartós, nekem még másnap is megőrzi a hullámokat a frizurám, pedig vékony szálú, egyenes hajam van.

bettiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 23.

fajkaagi

2017. január 11.

Enyhén hullámos hosszú hajam van. Gondoltam, szép tartást fog adni neki ezzel a szerkezettel. Nagyon fontos, hogy ne használja, akinek szőke, festett haja van!!! Teljesen tönkretette a hajamat. Szinte letörte a közepétől. Kb. 10-15 cm-t kéne levágni a hajamból. A forró hengerre gyakorlatilag ráégett a hajam. Három hónapig használtam, hetente egyszer. Pár óra után már a hullámok is "kinyúltak" nagyon, nem tartós. Szerintem olyan magas hőfokra melegszik fel a henger, amire feltekeri a szerkezet a tincseket, amit a festett világos haj már nem bír el. Kezelhetősége azonban nagyon egyszerű, bárki tudja használni, de csak sötét hajúaknak ajánlom!

fajkaagi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

bianka0102

2017. január 7.

Régóta szemeztem vele, aztán karácsonyra meg is kaptam. Kicsit drágának gondoltam, de mivel az én hajam sehogysem marad göndör és nem vagyok valami ügyes ezért ez maga a tökély. Hosszú hajam van és elég sok, de így is azt kell hogy mondjam, hogyha kicsit sietek is, de max. 15 perc alatt kész van. Csak a legvégén szoktam hajlakkot fújni rá, két napot simán kibír. Nekem fodrász után nem marad meg így a göndörség. Véleményem szerint megéri az árát.

bianka0102
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 7.

im

2017. január 2.

Sosem gondoltam volna, hogy egy jó hajvágás és egy ilyen bolondbiztos készülék kell ahhoz, hogy királylányhajúnak lássam magam, amikor tükörbe nézek. Én a mályvaszínűt kaptam ajándékba, karácsonyra, a Fashion verzióból. Ezen két hőmérséklet-fokozat van: 185 °C a vékony szálú és 205 °C a normál, illetve vastagabb szálú hajhoz.

Pozitívumok:

- A készülék gyorsan, 1-2 perc alatt felmelegedik.
- Nagyon rövid gyakorlással el lehet sajátítani a megfelelő használatot, gyorsan ráállt a kezem a tincsek megfelelő leválasztására és elhelyezésére a göndörítőben.
- Ha véletlenül valamit rosszul csináltunk, például túl vastag tincset választottunk le, a készülék működése leáll, és hangjelzés figyelmeztet a hibára. Én bénáztam egy kicsit az elején, de nem égettem el egyetlen hajszálamat sem.
- Bár hangjelzés figyelmeztet a göndörítési idő lejártára, hamarabb is kihúzhatjuk a tincset, ha úgy gondoljuk, hogy elkészült.
- Nagyon gyorsan lehet haladni még úgy is, hogy relatíve vékony (maximum 3 cm széles) tincsekkel szabad dolgozni: a szilveszteri frizurám fésüléssel, lakkozással és gyönyörködő hajdobálással együtt mindössze tíz perc alatt elkészült.
- Az elkészült loknik tartósak. Én eleve meglazítottam egy kicsit a tincseket a természetesebb hatás kedvéért, így fújtam egy kis hajlakkot rájuk. Ezt követte a háromszoros sáltekerés összesen négy alkalommal, meg a folyamatos igazgatás, hogy “Jaj, milyen szép a hajam!” Még másnap reggel is hullámos volt a hajam teljes hossza, és a hajvégeim kifésülés után is enyhén kunkorodók maradtak.

Negatívum:

A készülékhez járó nyomtatott kezelési útmutató nem ad elég információt a hangjelzésekről: az elején azt hittem, az első pittyenéskor már ki is kell húzni a tincset. Így alig maradt hullám a hajamban. A neten utánanézve jöttem rá, hogy tizenkét másodpercig tart egy tincs elkészülte, ezt az időt pedig több pittyenés tagolja, az utolsónál kell kihúzni a tincset.

Összességében: életem eddigi legizgalmasabb hajkütyüje a Babyliss Curl Secret, remélem, sokáig fogja bírni, és még sokszor érezhetem magam királylányhajúnak. Egyébként biztosan vannak más nagyon jó hajsütővasak is a piacon, nekem ez azért tetszik nagyon, mert nem nekem kell a helyes feltekerésre figyelni, így nagyon gyorssá válik a folyamat.

im
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

Pozitívumok:

- A készülék gyorsan, 1-2 perc alatt felmelegedik.

Negatívum: