KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   21 990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 21970-ért megnézem

A krémet feltöltötte: TimyeK, Módosítva: 2017. október 9.

Ár:   21 990 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 21970

• Bevonat: Diamond Ceramic, melynek magas sűrűségű kerámia bevonatának nagy csúszási és hőátadási képessége lágyságot, csillogást és védelmet kölcsönöz a hajnak.
  • I-Temperature technológia: azonnali felfűtés, állandó hőmérséklet max. 235°C
  • Simítólapok mérete: 35 x 120 mm, széles
  • Ionizáló funkció: csökkenti az elektrosztatikus töltést, így nem száll a haj formázás után.
  • Wet&Dry funkció: törölköző-száraz haj formázásához
  • Hőmérséklet szabályozás: 6 fokozat (140-235°C)
  • Extrák: ki/be kapcsoló gomb, automatikus kikapcsolás, LED kijelző, forgatható kábel, kihúzható bontófésű, összezárható simító lapok (zárrendszer)
  • Kiegészítők: hőálló textil alátét

Ár: 21970, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár