KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

BaByliss

Ár:   20 490 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: TimyeK, Módosítva: 2017. október 3.

Ár:   20 490 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Az egyedülálló ConiSmooth hajsütővas gömbölyű, elvékonyodó és kettévágott formája miatt az egyik legsokoldalúbb professzionális hajsütővas. Szétnyitva a lapos simító felülettel kivasalhatjuk a hajat, mely fényes és selymes végeredményt biztosít. A hajvéget befogva és feltekerve a hajsütővasra pimasz hullámokat, a hajat a sütővas köré tekerve pedig ejtett és csavart fürtöket készíthetünk. Bezárt állapotában pedig bármilyen átmérőjű loknit kreálhatunk.

• 16-32mm átmérő
  • Titánium-turmalin technológia
  • Továbbfejlesztett kerámia fűtő elem
  • Ultra gyors, azonnali felmelegedés és hő stabilitás végig használat közben
  • Hőfok kontroll
  • Hőmérséklet kijelző (170ºC - 200ºC - 230ºC)
  • Ki/be kapcsoló gomb
  • „Lezáró rendszer”