KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

BaByliss

Ár:   21 890 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: TimyeK, Módosítva: 2017. október 3.

Ár:   21 890 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

E multifunkcionális tripla hajsütővas használatával gyönyörűen egyenletes hullámok készíthetők, de kreppelőként is használható. Magas hőfokon való működése ideálissá teszi minden hajtípushoz, ion technológiája pedig biztosítja, hogy a haj mindig természetes fényében csilloghasson.

Titánium-turmalin bevonata egyedülállóan ellenálló, ugyanakkor a haj számára jól tolerálható felületet biztosít a göndörítés során. A titánium ellenáll a kúpvasat érhető mechanikai hatásokkal szemben, ugyanakkor tökéletesen sima felületet ad a haj formázásához, megelőzve annak nem kívánatos roncsolódását. A titánium ötvözetbe kevert turmalin kristályok felmelegítés után természetes módon bocsájtanak ki negatív ionokat, mellyel katalizátorként segítik a hajápolók felszívódását és a haj természetes töltésének helyreállítását.

• 19 mm átmérőjű formázó felület
  • Fejlett kerámia fűtő elem
  • Ultra gyors, azonnali felmelegedés és hő stabilitás végig használat közben
  • Felveszi a harcot a szanaszét álló hajszálakkal, megszünteti a haj elektrosztatikusságát
  • Hőmérséklet kontroll (150ºC-210ºC)
  • Jelző fény (ki/be kapcsolás)
  • 2,7 m vezeték