KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

BaByliss

Ár:   14 990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: TimyeK, Módosítva: 2017. október 3.

Ár:   14 990 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• A kényelmességet kedvelőknek DC motor (+20% légfújás)
  • Teljesítmény: 2000 W
  • Légfúvás: 75 km/h
  • 2 sebesség fokozat
  • 3 hőmérséklet fokozat: alacsony hőmérséklet - vékony szálú, töredezett haj szárítására; közepes hőmérséklet - normál haj szárítására; magas hőmérséklet - vastag szálú, göndör haj szárítására
  • Extrák: hideglevegő fújás gomb, kivehető hátsó szűrő, akasztógyűrű, visszahúzható vezeték
  • Kiegészítők: 13 mm keskeny szűkítő, diffúzor