KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   15 890 Ft   Kategória:   Hajformázók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 17970-ért megnézem

A krémet feltöltötte: TimyeK, Módosítva: 2017. július 27.

Ár:   15 890 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online
Kategória:   Hajformázók
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 17970

A Babyliss EST387E IPro 235 ionic hajsimító egy professzionális használatra készült termék, de azok számára is tökéletes választás lehet, akik szeretik otthon elkészíteni saját frizurájukat. Bevonata Diamond Ceramic, melynek magas sűrűségű kerámia bevonata nagy csúszási és hőátadási képességet biztosít, ezáltal lágyságot, csillogást és védelmet kölcsönöz a hajnak. Az I-Temperature technológia ultra-gyors felfűtést és állandó hőmérséklet jelent 140 – 235°C között.

• Bevonat: Diamond Ceramic
  • I-Temperature technológia: ultra-gyors felfűtés, állandó hőmérséklet (max. 235°C)
  • Simítólapok mérete: 24x120 mm (ultra vékony)
  • Ionizáló funkció
  • Hőmérséklet szabályozás: 6 fokozat (140-235°C)
  • Simít és göndörít
  • Wet&Dry funkció: törölköző-száraz haj formázásához
  • Extrák: LED kijelző, ki/bekapcsoló gomb, forgatható kábel, összezárható simító lapok (zárrendszer), automatikus kikapcsolás funkció
  • Kiegészítők: hőálló textil alátát

Ár: 17970, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár

TimyeK

2017. szeptember 15.

Nagyon gyorsan felmelegszik. A felülete csúszósabb, mint a sima kerámia lapos társai, ezáltal jobban siklik a hajon és egyáltalán nem húzza. Szépen egyenesít és fényessé varázsolja a hajat, nagyon könnyű és gyors vele dolgozni. Nekem a digitális kijelzője is nagyon tetszik, dizájnos kis kütyü. Mivel vékony lapú és a kialakítása is gömbölyű, könnyem és szépen lehet vele göndöríteni is.Érdemes akcióban megvenni, mert kicsit drágácska, én Árkád napokon csaptam le rá. Hatalmas <3

TimyeK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 15.