KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

BaByliss

Ár:   26 990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: TimyeK, Módosítva: 2018. április 3.

Ár:   26 990 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A Babyliss ST396E hajvasalója titánium-kerámiabevonattal ragyogóvá varázsolja a hajat. A beépített 8 ml-es víztartálynak köszönhetően könnyedén gőzölheted hajadat, amely nedvesen tartja a hajszálakat vasalás közben, ezzel növelve a hajvasaló hatékonyságát. A hőmérséklet 5 fokozatra állítható be 170 és 230°C között. A tökéletesen egyenes, hullámmentes haj létrehozásához csak állítsd be a vasalófelület fésűjét a 3 megadott pozíció egyikére. A vasalófelület mérete 85 x 38 mm.